Вградена фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел

  • 314 589
  • 2 044
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 037
Аз съм с такъв, ами да, като на импулси ври, когато е намален котлона, но какъв проблема...ври си.
Аз пак казвам, че съм си много доволна от моя /пу-пу/.

# 376
  • Мнения: 953
Някой ползвал ли е пиролизата на фурната си?
Взехме фурна електролукс и май е време да ползвам функцията, ама нещо ме хване шубе от високите градуси...

Нещо специфично има ли при пиролизата
?

# 377
  • Мнения: 5 651
И ние сме с Електролукс - ЕОС 3430 СОХ. Нищо й няма, само на нашата се махат водачите на релсите. Виж си книжката, там пише. Иначе не се усеща, само стъклата леко се затоплят. После забърсваш със салфетка и е ок. Peace

# 378
  • София
  • Мнения: 12 006
Като стана въпрос за пиролизи - шкафовете отстрани не се ли награвят при тези градуси?

# 379
  • София
  • Мнения: 16 213
Като стана въпрос за пиролизи - шкафовете отстрани не се ли награвят при тези градуси?
Аз съм с лак, не, загряване по-скоро усещам около миялната машина, около фурната при пиролиза или печене - не.

# 380
  • София
  • Мнения: 12 006
Благодаря Simple Smile

# 381
  • Мнения: 5 651
Като стана въпрос за пиролизи - шкафовете отстрани не се ли награвят при тези градуси?
Не, само стъклото леко се затопля.

# 382
  • Мнения: 953
Още едно питане - водачите и решетките ги вадим при пускане на пиролизата, и те се чистят отделно - но с какъв препарат - Меглио става ли?

# 383
  • Мнения: 5 651
В миялната ги мия.

# 384
  • Мнения: 953
Като стана въпрос за пиролизи - шкафовете отстрани не се ли награвят при тези градуси?

Моя шкаф се нагрява, но не толкова силно, мога да си сложа ръката и да я задържа...
Стъклото на фурната също се загрява, но там е доста по-топло... не пари, но е силно нагрято..


е, нямам миялна.. затова търся решение да ги изчистя без да ги увредя...

# 385
  • Мнения: 673
С Цив дали няма да стане? И аз моите ги мятам в миялната по принцип.

# 386
  • София
  • Мнения: 12 006
Още едно питане - водачите и решетките ги вадим при пускане на пиролизата, и те се чистят отделно - но с какъв препарат - Меглио става ли?

Става - напръскваш изчакваш 20 мин. и миеш, ама трябва да се търне с твърдото на гъбата, не пада само с изплакване.

# 387
  • Мнения: 953
Отчет:

Пуснах пиролизата вчера, но като цяло май не определих колко мръсна ми е фурната, както си е по книжка описано.. Та, пуснах я на слабо замърсена. В резултат - имах на няколко места кафеви петна неизчистени...

Почнах да търкам белия прах с влажен парцал, но все пак оставаше по дъното от него , който не можех да изтрия и се наложи да потъркам и с малко препарат... Дали се махна изцяло, не знам.. някои от останалите кафеви петна махнах, други останаха... Дано при следващо пускане на пиролизата да се изчистят..

На някой случвало ли му се е ?

# 388
  • Сф
  • Мнения: 4 784
Ама пиролизата им различни стрпени ли спрямо мръсотията?  Моята още не съм я ползвала и мислех, че е една температура.
Да се оплача- нашето АЕГ се оказа, че е с развалени панти и вратичката не може да стои отворена и се самозатваря. И тъй като я взехме от Техно вижън сега тр да я демонтираме и занесем в магазина  ooooh! Егати занимавката  Tired

# 389
  • Мнения: 953
Ама пиролизата им различни стрпени ли спрямо мръсотията?  Моята още не съм я ползвала и мислех, че е една температура.
Да се оплача- нашето АЕГ се оказа, че е с развалени панти и вратичката не може да стои отворена и се самозатваря. И тъй като я взехме от Техно вижън сега тр да я демонтираме и занесем в магазина  ooooh! Егати занимавката  Tired

Oo, много неприятно. А май не са евтини фурни..

Моята е електролукс и има 3 степени пиролизата - малко, средно и силно замърсена фурна (съответно 1-2-3 часа чистене)

Общи условия

Активация на акаунт