Mistresses-нова драма по ABC

  • 36 280
  • 229
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 034
Доста незавършено свърши 2-ри сезон .. дали ще ни оставят така, очакващи.. Grinning  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 074

знаеш ли къде има втори сезон?

# 32
  • Мнения: 551
Чак юли 2015 ще започне 3и сезон  Sad

# 33
  • Мнения: 25 739
И аз изгледах втори сезон. Heart Eyes
Много хубав финал,доста ги позавършиха нещата.Освен Карън да се окаже бременна...Ейприл ще се събере с агентчето Дениъл.Савана сама си се нареди така тъпо,общо взето от 3 стола,че и 3 накрая на земята. hahaha
Хари много ме кефи,и акцентът му... Blush Blush Blush

Ще чакаме лятото няма как.

# 34
  • Мнения: 3 074
Момичета,къде гледате втори сезон ?

# 35
  • Мнения: 551
Има го в замунда, в арена..

# 36
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много ми е свежарски сериала, главно заради любимката ми Алиса /Савана/ го почнах и сега много ме е яд, че тя се отказа и няма да участва повече Sad

# 37
  • Мнения: 25 739
Много ми е свежарски сериала, главно заради любимката ми Алиса /Савана/ го почнах и сега много ме е яд, че тя се отказа и няма да участва повече Sad
Верно ли?

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да, Алиса /Савана/ писа във фейсбук , че се отказва да играе, защото местят снимките от ЛА в Канада, а тя наскоро роди и заради семейството си няма как да се премести в Канада. Интересно ми е как ще извъртят нещата, тъй като пък преди това казаха, че ще има 3-ти сезон.

# 39
  • Мнения: 25 739
Да, Алиса /Савана/ писа във фейсбук , че се отказва да играе, защото местят снимките от ЛА в Канада, а тя наскоро роди и заради семейството си няма как да се премести в Канада. Интересно ми е как ще извъртят нещата, тъй като пък преди това казаха, че ще има 3-ти сезон.
Трябва да се разровя и да попрочета какво се случва.
Иначе е възможна да искарат Савана от сериала,сега сестра и като се събере със бившия и мъж някак си много Дързост и красота ще стане...
Не знаех дори и, че е бременна, затова в  края на сезона беше наедряла най вече в бюста. newsm78

# 40
  • Мнения: 3 074
Има го в замунда, в арена..


В чужбина съм , не мога да ги ползвам. Ако знаеш друго място , ще съм много благодарна.

# 41
  • Мнения: 25 739
Весела Коледа група!

# 42
  • Мнения: 4 097
Ще раздвижа групата със запис  Simple Smile

# 43
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Привет и от мен, едва ли ще има нова тема за новия сезон, та и аз да се запиша, че се почва скоро  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 572
Кога ще почва?

Общи условия

Активация на акаунт