Туба Бюйюкюстюн в "20 dakika"-"20 минути"- проект на Ay Yapım - 16 тема

  • 53 339
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
Сериалът може да гледате он-лайн
всеки четвъртък от 20 часа по StarTV  
тук тук тук тук


В ролите:


 

 



Екип:

Yapım şirketi   :   AY YAPIM
Yönetmen   :   Serdar Işık / 1-5 епизод/
                        Ali Bilgin - от 6 епизод
Senaryo   :   Kerem Deren, Pınar Bulut
Yapımcı   :   Kerem Çatay  
Начало - 01.01.2013 година
Финал - 27.06.2013 година
25 епизода  


Животът на щастлива семейна двойка се преобръща когато съпругата е обвинена в убийство и попада в затвора. След поредното неуспешно обжалване съпругата обмисля самоубийство, а съпругът е решен на всичко за да помогне на жена си и съставя план за бягство от затвора.
Официалният сайт на сериала:


Страницата на сериала на сайта на STAR TV:


Официалните страници на сериала във Facebook и Twitter:


 

Трейлърите с BG субтитри може да видите :
 тук  
и тук  
 
Официалната BG страница на Туба във Facebook:

 

 

 


 

   

 

Темите:

 

 

 

   

 


24 часа преди финала с надежда,
че Мелек, Али, Дуру и Яъз ще бъдат щастливи!



Приятни минути в темата!

Последна редакция: ср, 26 юни 2013, 23:45 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
Да започнем темата с познатото за последният 25 епизод:  Peace

1 трейлър:
  http://www.videoclip.bg/watch/211383

2 трейлър: http://www.videoclip.bg/watch/212644

Резюме:



Снимки от епизода:


и албум със снимки от прощалното парти на екипа:


20 dakika - FINAL party

# 2
  • Мнения: 3 114
Да ни е честита новата тема!!
Да я изпишем с любов и много положителни емоции!!

# 3
  • Мнения: 9 541
Ринка Hug, разкошна нова тема си ни сътворила Peace, благодаря много Hug, точно като за дългоочакван финал smile3521 А дано е хаирлия темата и всичко да си дойде на мястото с едно още по-сплотено и непоклатимо в чувствата си хубаво семейство! Praynig

# 4
  • Мнения: 10 030


Ринка  Hug благодаря за новата тема.   bouquet Надявам се постовете в нея да са емоционални и добронамерени. Надявам се финалният епизод да ни хареса и да не ни разочарова.  Peace

Тази картинка е 3 в 1!  Wink Laughing Цветя, котенце и пеперуди!  Mr. Green
Мисля, че сгрешихме животинчето, на което да се оприличим. Повече ни приляга името Пеперудена тема. Това, разбира се, се отнася за тези, които успяхме да направим трансформацията - от гъсеници в пеперуди. Щото някои си останаха котета, а други се трансформирахме, ама още не е ясно в какво точно. Времето ще покаже.  Peace
Ще ви разкажа малко за моята трансформация, ама наистина малко и то само за една... Wink

Нашият филм беше кратък - само 7 месеца и 25 епизода. Беше и различен. Поне за мен. Промени нагласата ми, че няма да гледам нищо различно от сладникава романтична комедия. Ами гледах доста такива - и комедии, и драми, и сега не ме интересуват. Дори стари и утвърдени заглавия, които съм пропуснала като "Мелодията на сърцето" ме карат да заспивам или да редя пасианси едновременно с филма, скучнооо...
Просто всяко нещо си има времето. Дойде времето на темпераментните и бързи неща и моята слабост към лежерните истории някак избледня и се замени с друга - към историите с бързо и неочаквано развитие.  Peace



# 5
  • Мнения: 4 245
Здравейте, момичета-пеперудки
Ринка   Hug Добре заварила в новата тема оцветена  в прекрасния жълт цвят  на слънчогледите. Затова от мен е тази кошница с изобилие от това цвете

Линка  Hug много интересни мисли за трансформацията ти от пашкул (гледаща само лежерни филми)  до пеперуда (гледаща динамични с непредвидим край филми) си описала  Peace Но, мисля че всички в живота си, в различни етапи, търпим една или друга трансформация. И е нормално, защото живота върви напред и се променя. А и ние с него Peace
Лиа,Мая Hug

Аз съм в нетърпеливо очакване на таз вечерния епизод. Защото силно се надявам на хубав и смислен последен епизод.  smile3521

Часът и мястото са известни Sunglasses За да не стане така
Скрит текст:

# 6
  • Мнения: 9 541


Ринка  Hug благодаря за новата тема.   bouquet Надявам се постовете в нея да са емоционални и добронамерени. ......

Тази картинка е 3 в 1!  Wink Laughing Цветя, котенце и пеперуди!  Mr. Green
Мисля, че сгрешихме животинчето, на което да се оприличим. Повече ни приляга името Пеперудена тема. Това, разбира се, се отнася за тези, които успяхме да направим трансформацията - от гъсеници в пеперуди. Щото някои си останаха котета, а други се трансформирахме, ама още не е ясно в какво точно. Времето ще покаже.  Peace
Ще ви разкажа малко за моята трансформация, ама наистина малко и то само за една... Wink

Нашият филм ... промени нагласата ми, че няма да гледам нищо различно от сладникава романтична комедия. Ами гледах доста такива - и комедии, и драми, и сега не ме интересуват. Дори стари и утвърдени заглавия, които съм пропуснала като "Мелодията на сърцето" ме карат да заспивам или да редя пасианси едновременно с филма, скучнооо...
Просто всяко нещо си има времето. Дойде времето на темпераментните и бързи неща и моята слабост към лежерните истории някак избледня и се замени с друга - към историите с бързо и неочаквано развитие.  Peace



Радвам ти се на "добронамерения" пост ooooh! Гледай бързо да измислиш в какво ще се трансформираш, че пеперудите не живеят много дълго. Heart Eyes

Канти Hug

# 7
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Rinka  Hug благодаря за новата тема   bouquet  bouquet много е слън4ева, дано и последната серия да е такава  Hug Hug

безпроблемно гледане на вси4ки  Hug

като гледам снимките от партито, оставам с впе4атление, 4е Илкер е много забавен, земен, веселяк, майтап4ия, много готин 4овек, а отгоре на това и страхотен актьор!!!!

хубав ден на вси4ки  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 192
привет  момичета,
 влезли сте в новия ни дом, изграден от Ринка  bouquet
трансформацията я започнахме отдавна, ха да видим  довечера какво се е получило newsm78
Меги, гледах интервюто на Илкер. Водещата  не престана да се смее през цялото време. от там и аз стигнах до извода че е много забавен и весел човек. Съжалявам че нямаше кой да ми превежда
Канти, Лиа Мая, Лина  Hug
пожелавам ви безпроблемен нет
до довечера. Остана по-малко от 2 часа

# 9
  • Мнения: 2 645
Привет,мили момичета!

Ринка,благодаря ти най-искрено за всичко,което правиш за нас!

Лили,и на теб безкрайна благодарност за отзивчивостта,за преводите и за коментарите!


На всички момичета пишещи в темата БЛАГОДАРЯ и искам да ви поздравя с едно клипче на една много обичана от мен жена.



Дочакахме финалния епизод.Аз гледам много позитивно.Изобщо си очаквам хепи енд.Дано всички имаме безпроблемен нет!   Hug





Скрит текст:
И да ви почерпя със саморъчно направен чийзкейк.Да си подсладим живота.  newsm03 

# 10
  • Мнения: 10 030
Димони  Hug голяма майсторка си, явно!  Hug Чийз кейка е опасен за закръглени  (меко  казано  Rolling Eyes) дами след дълга морска баня!  ooooh! Мисля, че и сама мога да се справя с него!   Twisted Evil

Лиа  Hug защо си сложила кавички на добронамерен? Обидих ли те с нещо?  newsm78 Мисля, че за този дълъг период - 7 месеца - и ти си направила своята трансформация, но може да не я съзнаваш още. А ако си си останала коте, няма лошо, в нещо друго си се променила. С филм или без него "всичко тече, всичко се мени", и не съм го казала аз.  Peace
Ако все пак се чувстваш засегната, извинявай, изобщо не съм имала в предвид някого конкретно, но сега, като ми обърна внимание, явно съм се изказала неприятно за теб лично. Надявам се да ми простиш.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 245
Е, аз вече съм в готовност и чакам началото на последния епизод  Heart Eyes
Но да сложа и нещо по-така докато гледаме  Sunglasses
Скрит текст:

И да не кажете, че само алкохол предлагам - моля

Димони прекрасни колажи си сътворила. А чийзкейка ти изглежда прекрасно. Сигурна съм, че е и толкова вкусен  yes


 Peace
Пожелавам на всички ни безпроблемен нет и красив и силен финал  Peace

# 12
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug

Ринка, добре заварила в последния ни четвъртък  smile3525
Дойде времето да пуснем пеперудата:
или тя нас.
Дали кратко живеят пеперудите е въпрос на отправна система. За мене в минутите бе достатъчно дълго, че и малко повечко.

В очакване на последния епизод би искала за последен път да изкажа очакванията си. Не за хепиенд(и да е трагичен - нямам предпочитания), а да няма отмъщение. Него не приемам. Очаквам някой от семейството на Керим да го спре - синът или баща му. Предпочитам той да бъде съден. Не бих харесала Али или Мелек да го убият и след това да заживеят щастливо. Очаквам също да разбера и ролята на Дерин. Тогава горе долу картинката ще ми е пълна.

Приятно гледане на последните 20 минути (х 6) на пеперудите с чаша питие Hug

# 13
  • Мнения: 9 541
 wavey wavey wavey отново, моля дайте линк за онлайн-гледане, в 20 часа ли почва? За първи път ще гледам Дакиката онлайн Party Party Party

Лина Hug не се извинявай, не си ме обидила  newsm53. Думата добронамерен е в кавички, защото не виждам някой да пише недобронамерено, всеки пише това, което мисли и вижда Heart Eyes

Приятно гледане на всички, очаквам добър развой на нещата Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт