Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 4

  • 103 970
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 8 131
Хм..Точноо в ДМ ме убеждаваха, че не съществуват. И аз също никъде не съм виждала.
Някъде в магазин виждали ли сте ги?

# 556
  • София
  • Мнения: 795
В ХИТ съм виждала 2ри номер и в интернет магазините. Аз лично съжалих, че изобщо я купих, умаля ни предии да свърши пакета!

# 557
  • Мнения: 960
Joy Защо електрическа четка да не се ползва всеки ден?
А аз лично  продавам такива четки те са полезни но не и за хора със чуствителни зъби ,заради прекалено изтъркване на зъбния емайл което ми го потвърждават няколко зъболекара.А и тя хубаво да се използва с избелваща паста за по-голямо действие на паста.Има ефект от личен опит ,но може и да се ползва и с др .Вече др хора могат да си я ползват всеки ден но пак не добре за зъбния емайл.http://www.zdrave.bg/?c=n&id=3499 Ето ти една малка статия за  това може да има плюсове но си има и минуси всичко е и до главата на четката .
Veseto за памперсите ли става въпрос .Ако нещо да помогна с вътрешна информация ,Може да съм в дългодишен болнични  Laughing но все пак мога да попитам.И в кой магазин си ходила

# 558
  • София
  • Мнения: 8 131
Те вече не ми трябват, че сме на размер 5. В началото търсих в ДМ на ботевградско до Джъмбо.

# 559
  • Мнения: 960
Те вече не ми трябват, че сме на размер 5. В началото търсих в ДМ на ботевградско до Джъмбо.
E колко ще големи за 5 .едно ако е над 1 г и половина .-2г вече трябва да е с гащи има такива на бебулов и да се отказва от памперсите.Аз лично като бъдеща майка точно това ще направя .А когато пускат промоция напримерно на памперс jumbo pak  е на чялата серия ако ме разбра .Много хора бъркат серията те са 3 от зелените.

# 560
  • София
  • Мнения: 8 131
Да, да. Взимам даже от гащите.
Имах предвид, че не съм гледала скоро за 2ка, защото вече сме на 5ца. А като ми трябваше, твърдяха че няма.

# 561
  • Мнения: 4 841
Не виждам логика в това ел. четкака да се ползва понякога само. Тя си е нормална четка с тази разлика, че мие вместо нас. Това с избелващата паста ми звучи като полир пастата при колите, същото и с четката. Миеш си колата всяка седмица или при необходимост, но я полираш с паста веднъж годишно. Избелващите пасти също "ръфат" емайла. А ел.четката спестява време на нас и успява да достигне до по трудни места от обикновенната механична четка.

# 562
  • Мнения: 960
Не виждам логика в това ел. четкака да се ползва понякога само. Тя си е нормална четка с тази разлика, че мие вместо нас. Това с избелващата паста ми звучи като полир пастата при колите, същото и с четката. Миеш си колата всяка седмица или при необходимост, но я полираш с паста веднъж годишно. Избелващите пасти също "ръфат" емайла. А ел.четката спестява време на нас и успява да достигне до по трудни места от обикновенната механична четка.
Пак повтарям много зависи от главата на четката има няколко вида ,и всяка чисти по различно .А след като има такива проучвания ,явно не напразно ,и казах препоръчително да се ползва избелваща паста но може и др .Просто така се подсилва ефекта на избелващата паста и не че избелват мн ако не се ползват редовно http://www.bgdent.eu/bg//478.html?Itemid=1.И пак отбелязвам електрическите четки са за хора със здрави зъби ,а не за хора с чуствителни или проблемни зъби
.Хората със здрави зъби могат да си ги ползват когато искат .Ето и ти да прочетеш малко.

 Veseto- ако става въпрос за размера на гащи там са само три и са по килограми не по чифри
и пак казвам на памперс гащи няма,има само бейбилов.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Момичета,нали знаете,че днес
Скрит текст:

# 564
  • софия
  • Мнения: 1 305
 gali-presi , само за Варна ли е newsm78

# 565
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Не съм сигурна  Thinking Взех го от страницата на Гранд мол Варна.Днес се и възползвах от отстъпката.
Сякаш няма логика да е само за Варна  Rolling Eyes
П.С Сигурно се разбра,че съм от Варна  Grinning

# 566
  • Мнения: 15 379
Ами то и в профилът ти пише, че си във Варна, предполага се, че не лъжеш Laughing Wink.

Доволна съм много от гелчето за измиване на лице за смесена към мазна кожа на Балеа.

# 567
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Пише,но трябва да се отвори,за да се види.Моите настройки поне са такива.Забелязала съм,че доста често стават обърквания.

# 568
  • Мнения: 960
gali-presi , само за Варна ли е newsm78
Има и на Пиротска София 

# 569
  • София
  • Мнения: 2 143
Аз ходих днес до ДМ в Парадайс, но не обърнах внимание дали има намаление. Не видях някъде да пише, че има такава промоция.

Общи условия

Активация на акаунт