Каква козметика използвате за бебето?

  • 5 486
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Искам да попитам с каква козметика започнахте да използвате когато ссе роди бебето-сапун,кремчета за подсичане,пудрата,олио и др..Аз все още не съм решила колебая се м/у Нивея и Бебхен(незнам със точност как се пише)
Ще съм благодарна ако споделите от коя сте доволни  Grinning

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ние ползвахме пенатен сапун и всички продукти на Бюбхен,само че тях свекър ми ги носеше от Германия и бяха много хубави(когато ми се наложи да купя от тук усетих разликата).На Авент продуктите също са много качествени.Леко раждане и живо и здраво бебче!!! Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Аз ползвам и Нивеа,и Бюбхен и съм доволна и от двете

# 3
  • Мнения: 503
Бюбхен !

Ще ти е необходим шампоан за коса и тяло.
Кремче за подсичане .
Олио.По-късно го сменяш с мляко за тяло.

Ние това ползваме и до ден днешен.

Леко раждане !

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Само Бюбхен  Peace
Крем против подсичане, сапунче, крем срещу студено време и вятър

# 5
  • Мнения: 832
Аз използвам сапун на Джонсън за къпане, иначе все още го мажа само с преварен зехтин.

# 6
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз използвам преварен зехтин ,сапунче Бебе,за дупето кремче Бочко или Baby Tan(не съм привърженик на пудричките).Педито каза да използвам бг козметика за да избегнем алергиите,послушах го и не съжалявам. Hug

# 7
  • Мнения: 4 362
Бюбхен !

Ще ти е необходим шампоан за коса и тяло.
Кремче за подсичане .
Олио.По-късно го сменяш с мляко за тяло.

Ние това ползваме и до ден днешен.

Леко раждане !

В Метро дали има козметиката на Бюбхен? Rolling Eyes Thinking

# 8
  • Мнения: 8 505
Клоран и Бюбхен,като малко по-доволна съм от Клоран.

# 9
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ползвам продуктите на Мустела

# 10
  • Мнения: 5 577
Нивеа!  Peace

Много съм доволна. Не е имало зачервяване или изриване.

# 11
  • Мнения: 1 999
Някои неща на Мустела, както и Бочко за подсичане.

# 12
  • Мнения: 524
sypun niwea, олио за след къпане- изварен на водна баня зехтин двойно студенопресован, крем за подсичане на бубхен.
и така до днес....

вие сте

# 13
  • Мнения: 3 356
Babylove на  DM.Носят ми я от Германия.Страхотна е.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 765
Ползвам Бюбхен - мляко и шампоан за коса и тяло на Клоран . За дупето и аз Бочко и бейби тан . Но в началото започнах с Джонсън - за което много съжалявам , защото малката се изрина . Бях я ползвала за голямата и не знаех , че са я развалили .
 В Метро има на - Нивеа , Евент / ползвах олиото - не е лошо / . Бюбхен не , но в аптеката към Метро продават на Клоран и Мустела .

# 15
  • Мнения: 46 535
Първите 4 месеца на преварен захтин.
След това започнах да експериментирам, купувала съм Бюбхен, Пенатен, Нивеа, Мустела, Чико и Клоран.
Обаче с Чико никой не може да се мери  Peace
Против подсичане, само "Бейби тан" за 1.20 лв. е, но е невероятен. Преди него ползвахме на Чико имаха хубав против подсичане, но вече не се призвежда, пък и беше 8 лв.
Пудра не ползваме.
Сапун също не ползваме, течните шампоанчета за вана за по-подходящи за нежната бебешка кожичка  Simple Smile

# 16
от първия  ден  сме  само  с  бюпхен, сапунче, олио  за  след  баня, кремче  за  смяна  на  памперсите. newsm30много  съм  доволна  вече  пет  месеца  ги  използваме. ЛЕКО  РАЖДАНЕ

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Ползвам само Мустела-френска медицинска хипоалергенна козметика. Шампоан-пяна за новородени,измиващ гел за коса и тяло,но най-доволна съм от витаминния защитен крем.Маже се дупето при всяка смяна на пелените,досега не сме виждали подсечено дупе. Малко са скъпички,но се използват дълго време-от шампоана,който е купен в деня на изписването имам все още при ежедневно миене на главичката. За тялото ползвам преварен зехтин.

# 18
  • Мнения: 1 114
Чико и Бюбхен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На Чико ползваме шампоана и сапуна и др. неща /преди олиото вместо зехтин/. Страхотно ухаят всички продукти на Чико. Наскоро купих на Бюбхен Soft Creme за лице, крема против подсичане/сякаш е по-мазен от този на Чико и се нанася по-добре/ и млякото за тяло с етерични масла. Имаме и течния сапун за цялото тяло в опаковка с помпичка, който мирише много хубаво. И двете марки ми харесват, но не всичко, така че ще комбинирам. Имам и от подарък на  Нивеа шампоана и млякото за тяло, но не ми харесват особено.

# 19
  • Мнения: 1 930
Мустела и преварен  Зехтин  Peace

# 20
  • Мнения: 35 997
Чико - шампоан и мляко
Нивея - сапун
Линола - олио
Бочко за дупе
Мустела - шампоан против корици

# 21
  • Мнения: 82
Мустела са супер newsm10

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Основно НИВЕА, като от време на време разнообразявам с други марки /Бюбхен, Джонсън и Джонсън.../. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 271
Само Джонсън,но не този,който се продава в България(не бих и опитала),а щатски

# 24
  • Мнения: 8 769
Чико - шампоан за коса и крем за лице
Мустела - гел за тяло, както и крем за мазане и друг крем за дупе.
Като новородено - преварен зехтин

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Всичко ни е на Клоран.
Даже и къпричките. Много съм доволна. Hug

# 26
  • Мнения: 4 406
предимно Нивеа

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
каквото и да избереш те съветвам да вземеш за бебчето шампоан за коса и тяло (комбиниран), че просто няма да повярваш колка бавно свършва иначе. За зимата се ползва олио (аз съм доволна от Нивеа, а иначе останалата ни козметика беше Бюбхен). В последствие, но за по-големичко бебе може да ползваш отмиващ лосион на Джонсън, аз лично съм СУПЕР доволна, миришеше най-хубаво от всички гореизброени и Надежда не ми е правила никакъв пролем с него. Ако бебето е с много суха кожа (често срещано при мънички зимни бебета) може да си купиш NACHETKERZEN душ олио на Др. Тайс, не мирише особено приятно но е идеално просто. Единствения крем за дупе от който съм доволна е Бейби Сет, също струваше около левче, мирише приятно и не е толкова гаден като консистенция като Бейби Тан.

# 28
  • Мнения: 5 391
Мисля да пробвам с Бюбхен, по специално шампоана за коса и тяло/комбинираният/, а кремчетата за подсичане са ми на една швейцарска фармацевтична компания, изпитани вече.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
От самото начало сме с Бюбхен. Ползвам душ-гела за измиване от глава до пети, масажното олио (Pflege Oil), кремчето против вятър и студено време. Много сме доволни. Иначе мокрите кърпички са ни на Памперс, а кремчето против подсичане е Бочко.

# 30
  • София
  • Мнения: 11 724
Със сина ми ползвах Чико и Пенатен,но преди 8 години избора не беше такъв,какъвто е сега.
С дъщеря ми ползвам Клоран и не съм купувала никаква друга марка!

# 31
  • Мнения: 5 299
Първоначално олиото на Чико,
после млякото на Чико(за лятото), за дупето ползвах Бочко, но по-късно си взех приготвен в аптеката крем(от който съм много доволна)
Ш-н за коса и тяло пак На Чико, абе като цяло ства ясно, че съм фен на ЧикО Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 10 758
Всичко ни е на Бюбхен.При дъщеря ми също ползвах Бюбхен.В началото пробвах с Джонсън и Нивеа, но явно не й понасяше и затова й взех бюбхен.Като се роди сина, без да се замислям взех цялата козметика на бюбхен.Само че не съм взимала пудра, не чи е трябвала.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 140
за къпането ползвам гела от глава до пети на бюбхен - с дозатора, крем против подсичане - бюбхен в плоската кутия (не в тубите), крем за лошо време и вятър - бюбхен, крем за след баня (нещо като олиото е) на мустела.
С олиото на бюбхен пробвах, но доста зле му подейства на кожата - явно завади невена - той не се понася добре от всички бебета и не се препоръчва за съвсем ранна възраст, но за съжаление няма олио на бюбхен без невен...

# 34
  • Мнения: 1 410
Ползвам предимно Нивеа, но и Мустела започнах напоследък.

# 35
  • Мнения: 104
Ние почнахме със "Sebamed"-медицинска козметика,защото кожата много й се лющеше и беше много суха. Сега сме на Нивеа.
Леко раждане!

# 36
  • Мнения: 948
Изцяло използваме козметиката на Бюбхен. Peace

# 37
  • Мнения: 2 978
От началото до сега сме само на Нивеа.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз ползвам и Нивеа,и Бюбхен и съм доволна и от двете
Peace

# 39
  • Мнения: 3 760
По препоръка и на приятелка, и на педиатърката ни не ползваме измивни средства-сапуни, шампоани. Мием я само с вода. Ползваме Бюбхен срещу подсичане. Смятам да я мажа с преварен зехтин, но засега няма нужда-тъй като не ползваме изсушаващи средства. Кожата й е мека, нежна и без обриви. Косичката й е като коприна. Детенце скоро ще стане на 2 месеца. Ще караме така докато можем /може и до 6 месеца.../.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 958
 Bubchen &  Nivea Baby Peace

# 41
  • Мнения: 310
от самото начало та до сега Бюбхен - гел за измиване от глава до пети и олио/лосион за мазане

# 42
  • Мнения: 3 537
Ползвам само крем,шампоан и сапун на Нивеа

# 43
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Бюбхен!!!

# 44
  • Мнения: 313
Nivea
Mustela
Klorane
...доволна съм от всички, не сме имали никакви проблеми. От изброините съм ползвала сапуни, бебешко олио, крем за подсичане, крем, слънцезащитен крем,шампоан

# 45
  • Мнения: 2 309
В самото начало ползвах Бюбхен и детето ми се обрина от нея.След което я смених с тази на Авент.Малко по-скъпичка е,но е СТРАХОТНА!!!

# 46
  • Мнения: 527
В началото взехме всичко на Нивеа - шампоан за коса и тяло, олио, мляко /редувах ги/, пудра, крем за дупе. Когато се застуди получихме студова алергия, т.нар. атопична кожа и минахме на Мустела, много съм доволна. Сега взех и някои неща на Бюбхен, но като цяло най-доволна съм от Мустела.
Успех, каквото и да избереш, по-късно ще видиш кое е най-добре за бебо и ще купуваш от него!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
всичко ни е на Бюбхен.

# 48
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Бюбхен

# 49
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
кремче за подсичане Бочко или Здраве,шампоан за коса и тяло Клоран,Нивеа - олио и зехтин редувам ги

# 50
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз използвам "Бочко", а напоследък и "Павлодерм" /ох, така ли се казваше?/. Нивеа мляко, шампоан Джонсън&Джонсън или пък сапун Тео бебе с лайка /много хубаво мерише/.

# 51
  • Мнения: 1 645
Мустела и Клоран

# 52
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Всичко ни е на Бюбхен

# 53
  • София
  • Мнения: 3 680
По стечение на обстоятелствата- брат ми ми донесе от чужбина цялата серия за бебе на Себа Мед- видях че и тук ги има и са на сносна цена Sad
Много дъм доволна- най вече от кремчето за подсичане и от бебешкото олио- много са хубами- кремчето е доста ефикасто- но като ни изписаха подсеченото дупе оправихми с  Бейби Тан- а олиото е направо супер- изобщо не се е обринал бебо така добре попива и кожата му мирише супер
А най ми харесват т.нар.- балончета за баня- стават както за тяло така и за главичката- и са без сълзи
 страхотно
Но най впечатлена съм- това се води МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИКА.- има и за възрастни- против пърхут шампоана е незаминим за мъжа ми Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз използвам за Малчо - POUPINA - адски съм доволна Peace

# 55
  • Мнения: 1 259
Шампоан Нивея за коса и тяло,олио Евент,крем за подсичане Бейби тан

# 56
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
Педито ми каза че Нивеата е една от най хубавите бебешки козметики и че от Йонсана много бебета се обриват

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 19:56 от Аурелия

# 57
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Зехтин - Коста д'оро (ако случайно е свършил, олио на Бюбхен)
Крем - Бочко, Павлодерм, Мустела
Шампоан - Мустела
Крем за излизане - Нивеа

с две думи - пълна мешаница Wink

# 58
  • Мнения: 2 381
Мажа я с преварен на водна баня зехтин.Сапунчето и шампоанът са на Тео-бебе, и кремче Бочко за дупето.

# 59
  • Мнения: 3 089
бюбхен.
да кажем, че не съм недоволна.

# 60
  • Мнения: 995
В началото използвах "Бюбхен", но от олиото се появи обрив, крмчето с лайка не си свърши работота и детето се подсече. Казаха ми че има гаражно производство, понеже е много разпространена марка newsm78.
Сега съм с "Мустела"- невероятни продукти, а аромата за мен е най-добрия от всичко, което съм ползвала.
Доколкото знам пудрата вече не се препоръчва, запушвала порите.

# 61
  • Мнения: 4 358
Бръснарски сапун за банята, кремче Бочко при подсичане, преварен зехтин за омазняване и Нахткерцен балсам при по-суха кожа.

# 62
  • Мнения: 247
Бюбхен newsm10

# 63
  • Мнения: 2 047
  Най-вече ползвам нивеа - сапун, олио, лосион. Редувам ги с мустела, но не намирам разлика между двете.

# 64
  • София
  • Мнения: 154
Мустела, за дупето Бочко , а за телцето след баня преварен зехтин / когато Дарина се роди ползвах два пъти олиото на Нивея, но се обрина от него/ Peace

# 65
  • Мнения: 94
Бебешко олио Нивеа и Бюбхен, сапун не ползвам, само за пране-Нивеа.

# 66
  • Мнения: 252
От самото раждане използвам пенатен сапун,олио и крем и съм много доволна.

# 67
  • Мнения: 12
Започнахме с Джонсън, но бързо сменихме на Нивея. Минахме и през Бюбхен, но не останахме доволни. Много ни хареса обаче лосиона на Джонсън. Абе с една дума за всяко бебче е много субективно. След изпробването на някои марки, майката решава кое е най-доброто за тях.

# 68
  • Мнения: 5 103
Мисля Бюбхен да ползвам Hug

# 69
  • Мнения: 4 242
Започнах с Нивеа (сапун, душ-гел и олио), но след месец минах на Бюбхен и съм много доволна от всичките им продукти. Освен това са и много икономични. Сега ползвам много рядко бебешкия сапун на Нивеа, примерно само дупе ако мием. Иначе се къпем с  душ-гела от глава до пети на Бюбхен и завършвам с млякото им с лавандула, портокал и етерично масла- невероятно е, но за новородено мисля че олиото ще е по-подходящо, поне до лятото.
Кремчета за дупето ползваме всякакви.
 За навън Бюбхен имат също хубави летни защитни кремове с добър фактор, както и зимни против студ и вятър.
Леко раждане!  bouquet

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 21:31 от Мери

# 70
  • Мнения: 6 472
Масажно олио на Бюбхен, крем против студ на Бюбхен и на Мустела, течност за измиване на Мустела, шампоанче на Чико или СебаМед.

# 71
  • Мнения: 1 031
Използвам на Chicco или Mustela и от двете съм много доволна.

# 72
  • Мнения: 191
само бубхен

# 73
  • Мнения: 462
Ако питаш мен и Бюбхен и Нивея са добри. Аз лично използвах докато бяха бебоци Бюбхен...пълна гама...а олиото ми стигна до като станаха големи вече за такъв продукт...много е гъсто и икономично. Сега след баня ги мажа с тоалетното мляко на Нивея. От него кожата им става мека като перушинка Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 881
Аз съм изцяло на козметиката на Чико - сапун, шампоан, крем за подсичане, олио...и всички аксесоари техни, които мога да си позволя /за съжаление не всичко Sad/...всичко много ми харесва, не им изневерявам и те на мен Sunglasses

# 75
  • Мнения: 949
Ние ползва ме Бюбхен и съм доволна.

# 76
  • Мнения: 2 631
Смятам да използвам Sebamed Peace

# 77
  • Мнения: 1 425
Ползвам Бюбхен и Себамед. Много съм доволна от олиото на Бюбхен, крема за студено време и лосиона за слънце, страхотни продукти.
На Себамед ползвам сапуна и едно мляко.

# 78
  • Мнения: 3 360
Пенатен и Нивеа!От олиото на Джонсън се изрина... #Crazy

# 79
  • Мнения: 2 782
Нивеа и Бюбхен. От вторите съм по-доволна!

# 80
  • Мнения: 4 362
Много ви благодаря за отговорите насочих се вече,но искам да попитам разбрах,че повечето не използват пудра,а само кремчета Rolling Eyes- не е ли хубаво? Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 169
Хмм, и аз да попитам, че тъкмо харесах този комплект на Авент (малките опаковки от всичко необходимо):

шампоан за коса и тяло 100 мл., лосион 30 мл., тоалетно мляко 100 мл., балсам 50 мл. и масажен гел 50 мл



Някой ако е ползвал тези продукти, моля да сподели мнение (става дума за втория сет, бебешкия. първият е за майки)

Благодаря.

# 82
  • Мнения: 5 577
За мен пудрата е незаменима - поддържа кожата сухичка.

Кремчето овлажнява, а пудрата напротив.

Вземи си и двете.  Peace

# 83
  • Мнения: 730
Бюбхен  Peace

# 84
  • Мнения: 523
от както се е родил синът ми за къпане позлюваме душ гел за тяло и коса на "Poupuna" creme mousse:) много съм доволна, икономичен, хубаво мерише, не сме имали никакви проблеми с него. Ползвах и крема за подсичане на попината, но вече не, големи сме:) За след баня само зехтин:) А лятото слънцезащитния крем на Виши. А сега мажем бузите с кремче на Флоран, специално за лошо време. Друга козметика не ползваме Laughing

# 85
  • Мнения: 1 878
Ние не къпем със сапун, а с гел на Мустела - предпазва от изсушаване. Олио вече не се препоръчва - противно на доскорошните практики води до изсушаване на кожляка, ползваме само хидратиращи и хипоалергенни тоалетни млека и кремчета на Клоран и Мустела

# 86
  • Мнения: 1 930
Много ви благодаря за отговорите насочих се вече,но искам да попитам разбрах,че повечето не използват пудра,а само кремчета Rolling Eyes- не е ли хубаво? Rolling Eyes
Не я препоръчват педиатрите, защото запушва порите и кожата на бебо не може да диша

# 87
  • Мнения: 2 309
Лале,козметиката на Авент според мен е най-добрата.Ползвала съм какво ли не докато се спра на нея.Препоръчвам ти я горещо bowuu

# 88
  • Мнения: 208
Аз използвам Себамед и Клоран/шампоан/ много съм доволна. Flutter

# 89
  • Мнения: 1 190
В началото преварен зехтин, след това Бюбхен, но имаме много чувствителна кожа и сега ще пробваме Линола Фет Peace

# 90
  • София
  • Мнения: 2 967
ПРЕДИМНО БЮБХЕН И НИВЕА - ЗА ТЯЛОТО И ЛИЦЕТ, А ЗА ДУПЕТО - БОЧКО И СРЪБСКИЯТ КРЕМ ПАВЛОДЕРМ.

# 91
  • София
  • Мнения: 44 140
Много ви благодаря за отговорите насочих се вече,но искам да попитам разбрах,че повечето не използват пудра,а само кремчета Rolling Eyes- не е ли хубаво? Rolling Eyes
Не я препоръчват педиатрите, защото запушва порите и кожата на бебо не може да диша

имаше и нещо свързано с вдишването на пудрата от бебето но не помня точно но не се препоръчва особено ползването на пудра.

# 92
  • Мнения: 2 674
Искам да попитам с каква козметика започнахте да използвате когато ссе роди бебето-сапун,кремчета за подсичане,пудрата,олио и др..Аз все още не съм решила колебая се м/у Нивея и Бебхен(незнам със точност как се пише)
Ще съм благодарна ако споделите от коя сте доволни  Grinning


и от двете марки съм доволна Sunglasses
може да ги изпробваш и двете Wink
В началото го къпехме с бебешки сапун , после- с шампоан.
Мажех го с един крем по рецепта от джи пи-то, с витаминчета разни.
Олио и пудра - не съм ползвала

# 93
  • Мнения: 1 427
Бюбхен-шампоан, олио и мляко за тяло, крем за лицето(пртив студ и вятър),за дупето ползвам и Бочко.

# 94
  • Мнения: 1 149
Само МУСТЕЛА-нашата кожа е много бяла и само това му понася

# 95
  • Мнения: 1 934
Ползвам продуктите на бюбхен. В началото вместо сапунчето използвах шампуана, кожата му беше доста суха.

# 96
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Penaten сапун,шампоан и олио.

# 97
  • Мнения: 175
От раждането до сега използваме всичко на джонсон и съм доволна.

# 98
  • Мнения: 1 382
Шампоан, крем за подсичане и колд крем мустела,а за мазане преварен зехтин и олио бюбхен

# 99
  • Мнения: 147
Oriflame имат нова детска серия. Откакто се е родил я ползваме.

# 100
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сапун Джонсън, преварен зехтин, Мустела и Бочко за дупето.

# 101
  • Мнения: 5 140

Против подсичане, само "Бейби тан" за 1.20 лв. е, но е невероятен.

Много е добро, адски съм доволна от него.
А иначе използвам козметиката на Бюбхен и Нивеа.

# 102
Откакто се е родила моята принцеса ползвам само Мустела и съм много доволна Hug

# 103
  • Мнения: 1 181
сапун и олио - Нивеа, кремче за дупето - Бочко. От скоро ползваме и шампоан, също Нивеа.

# 104
  • Мнения: 1 426
Аз не съм доволна от Авент, малкия се изрина.
Преди в началото бях накупувала куп бебешки козметики, то не бяха видове кремчета, пудрички и т.н. и се оказаха абсолютно излишни, дори още ги размотавам някои по шкафовете, пък дребното се оказа в последствие и с атопична кожа и минах душ-гел и крем от време на време.
Иначе за новородено  - крем за дупе и измиващ душ-гел или сапун и нещо натурално за мазане (без мас) е достатъчно. Колкото по-малко козметика, по-добре.
Доволна съм от Д-р Тайс , Мустела-Стелатопия и стелария, Липикар - много хубав за суха кожа, Клоран (свикнах с миризмата му по принуда) но за по-голямо бебе и със суха кожа. За дупето - нивейка дебел слой и нямам грижи.

# 105
  • София
  • Мнения: 3 787
От раждането до преди седмица/значи до 8 месеца и половина/използвах само Бюбхен.Много съм доволна от тях и нямам никакви оплаквания.Сега взех Нивеа да пробвам-и от нея съм доволна.Засега,де Laughing

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 12:53 от ками

# 106
  • Мнения: 2 407
Бюбхен,много съм доволна newsm10

# 107
  • Мнения: 1 608
Нивеа за втори път и се доверявам и съм доволна!

# 108
  • Мнения: 467
Мустела и преварен  Зехтин  Peace
Подариха ми Пупина и СебаМед - шампоани и от тях съм доволна.
Обрина ми се от бебешкото олио на Бюбхен и Джонсъни  като новородена и си минахме на зехтинче.

# 109
  • Мнения: 160
много съм доволна от БЮБХЕН но,до 40 ден се мазахме със студено пресован зехтин(преварен)

Общи условия

Активация на акаунт