Тренировки в домашни условия: Тема 35

  • 41 833
  • 815
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 817
Благодарности за новата тема, много добре структурирана. Продължавам с вас.

Колко време трябва да си тренирал за да започнеш Insaniti  newsm78

Добър въпрос, присъединявам се към питането.
Бих започнала веднага, но трябва да реша проблема с дишането преди това, не го правя правилно. При по-интензивни упражнение просто белия ми дроб започва да се държи така, все едно не иска да е част от това тяло. Нямам проблеми със сърцето, нито проблеми с дишането в покой.

# 61
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Днес Chalean - Burn 2 Peace Смятам да подкарам нейната програма, защото има и ластици. Дано да се пооформя още и стопя малко мазнинки. Laughing

# 62
  • Мнения: 126
Miss Dreamy, искрено ти желая да се оправиш бързо!  Hug

Мери, снимай бедрата по бански да позаплакнем очи! Wink

# 63
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Не мога да се стърпя да не ви покажа това:

Скрит текст:


# 64
  • Мнения: 126
Skarlet, жената от видеото е пластична като котката си, нали! Simple Smile Страхотна!

# 65
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
И аз най-сетне да се запиша в новата прекрасна тема! Мери, благодаря за труда ! Hug Много полезна е информацията за различните тренировки, мерси на всички, които положиха усилия за синтезирането й! bouquet

Ние има опция да дойдем до Златна рибка в началото на септември именно заради сърфа, на който мъжът ми стана фен преди 1-2 години, но това е само един от вариантите. Ако случайно се занесем в тази посока, обезателно ще намина да се полюбувам и да се мотивирам допълнително от стегнатия ти бедър! Wink Преди всичко е важно ти да се харесваш и да се чувстваш добре в тялото си! Хората са най-различни и няма начин да се харесаме на всички!

Аз си продължавам с Инсанити, тази вечер ще приключа с четвъртата седмица. Относно въпроса на г-жа Нервакова и Lidsy кога е удачно човек да я започне, мисля, че просто трябва да опитате и сами ще разберете дали ви пасва или не. Аз не бях тренирала от година и половина насам, а преди това съм се занимавала със спорт спорадично: като дете - активно, но от тийнейджърска възраст насам тренирам няколко месеца, после хайманосвам 2-3 пъти по толкова, т.е. имам някаква малка основа, но по-скоро се смятам за начинаеща. Бях с много високи очаквания за Инсанити и може би това ми помогна да се стегна и в крайна сметка не ми се видя чак толкова нечовешка. Упражненията не са трудни за изпълнение, единствено интензивността на тренировката не знам дали би понесла на всеки. За мен лично е важно да не ми доскучее, а Шон е доста мотивиращ - още при първите тренировки бях изненадана, че колкото повече увеличава темпото, толкова повече се стягам, ама той не спира да говори и да ръчка, което на мен лично ми действа много мотивиращо! Иначе имам изключителен напредък в издържливостта на тренировките за тези 4 седмици. Много по-чисто правя упражненията и сериозно си подобрих дишането, което винаги ми е било проблем и на мен, но явно ми трябваше нещо по-хард, за да ми се наложи да се сетя да не спирам да дишам. Wink

г-жа Нервакова, ти имаш вече натрупан опит със Синди и съм сигурна, че и с Шон би ти потръгнало, но нали имаше разтегнато сухожилие на крака, в Инсанити е предимно тичание, скачане, не мисля, че е удачен избор за теб в близко бъдеще. Може би е най-добре да се консултираш с лекар по въпроса.

Като съм тръгнала да се словоизливам, да си призная без бой, че преди 2 дни се издъних с храната един следобед - наледях на едни домашни сладки и не се спрях на 1-2, а не мирясах, докато не свършиха всичките. За "десерт" мушнах и добро количество шоколад... Броя го ден на зареждане. Embarassed Важно е да не се случват често такива дни и да не започнат да следват един след друг, тогава идва страшното... Но вече два дни оттогава и се държа питомно. Mr. Green

По повод храненето, skarlet71 определено много ме разсмя с този протеин! Joy Явно тренировките и храненето ти действат като кокаин на теб! Laughing

Atalanta, от историята ти със змията тръпки ме побиха... Иначе много ти се радвам за колелото! Моят мъж ходи на работа с колело, като е читаво времето - 12км му е в едната посока, а понякога кара и до едно друго градче по 30км в посока. Чакам с нетърпение догодина да си караме заедно с него и децата. Измислили сме как да ги разхвърляме по разни седалки и други вело приспособления, а на големия ще купим хубаво колело със скорости, за да може да кара с нас, само да порасне малчо и другата пролет откриваме сезона!

Фея Кръстница, за квасене на млякото каква закваска ползваш? И с уреда как се действа? Слагаш млякото, по лъжица от закваската, натискаш копчето и изчезваш или има и друго? Много ми хареса твоят уред, защото и у нас киселото мляко / йогуртът е ежедневно в менюто ни, от отдавна си мисля да започна да си квася, ама много сложно ми се вижда (макар да знам, че не е!), а ако имам уред, съм сигурна, че ще си го ползвам активно. Освен това видях, че твоята джаджа не само прави много мляко, но и на отделни дози, което също много ми допадна. Ще го потърся и в немския амазон, дано да го има и тук, но драсни, моля те, как точно действаш с уреда! Hug

# 66
  • Мнения: 78
Тази седмица ми се разваля програмата, усещам мускулите си на гърба и врата доста схванати, днес ще е ред на йогата на Tony Horton.

Мери, доколкото помня от твои снимки, изобщо не са ти големи и мъжки бедрата.  Simple Smile

Видях и снимките на Юлинга, определено има забележителна промяна.

За Insaniti всеки за себе си трябва да прецени в какво здравословно състояние е и каква му е спортната форма. Няма универсална формула. Мен ме болят колената например и съм я изключила.

MissDreamy, много неприятно се е получило, дано да няма някоя инфекция.

Скарлет, много сладко.


# 67
  • Мнения: 1
Да знете, че и на Златни пясъци има р-т "Златна рибка"... Намира се почти в края на комплекса, откъм Албена, следобеда ходих до там, че УЖ щеше да вали дъжд и избягах от плажа. Остана само леко облачно и тамън се връщам от там. Навъртял сигурно към 15-16 км ходене общо в двете посоки и краката ми са тотално разбити, а след ходенето направих и 240 squats и 50 лицеви.  Crazy После ще правя punches от програмата на Arm Challenge, като се по усвестя малко  Twisted Evil Съответно - Merri я нямаше у тоя р-т.... Тя е малко по- на юг.... Да не объркате ресторантите Wink
 

# 68
  • Мнения: 55
Отчитам се за тази вечер с тренировка за горна част на гърба, ръцете и гърдите + стреч за разгряване:

http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Upper-Back-Arms-a … -Body-Workout/as/ + http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Quick-Cool-Down-Stretch/an/

Добре се чувствам, като за нетренирал от доста време човек. Изпълнявах упражненията с тежести от 1 кг (половин литрови шишета, пълни с мокър пясък), следващият път ще пробвам да измисля малко по-тежки  newsm78 . Сега отивам да си избирам сутрешно кардио, което да е интензивно, кратко и да не включва подскоци... дали има такова животно?  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 550
Днес е ред на долната част: http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Booty-Blaster-Kil … out-Challenge/ci/ и http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Cardio-Lower-Body … -Down-Stretch/es/

just.do.it! , тихата аеробика на Румяна е хем без подскоци, хем натоварва хубаво, но не знам дали няма да ти е дълга: http://www.youtube.com/watch?v=oVnxVce1vmY

# 70
  • Мнения: 5 405

Мери, снимай бедрата по бански да позаплакнем очи! Wink
Не съм по бански, ама ето да ми видите едрия бедър:  Mr. Green
Скрит текст:


Имайте предвид, че не съм никак висока... 156см на 59кг ooooh!
Варианта с втората снимка на живо се вижда още по-ясно и още в по-голям вариант Joy


skarlet
, много е симпатично това с котенцето  Joy СЪжалявам, че работата ни не се получи Sad

Съответно - Merri я нямаше у тоя р-т.... Тя е малко по- на юг.... Да не объркате ресторантите Wink
 
Не съм била там, да  Laughing
У Созополната Златна рибка съм аз  Hug

Инсанити могат да започнат хората, които имат поне 4-5-6 месеца опит с тренировките и то не какви да е, а последно да са били доста интензивни. А ако толкова ви е любопитно и се смятате за напреднали започнете програмата и сами ще видите дали ставате за този тип натоварване, ако не - просто спирате, докъдето сте стигнали и си продължавате по старата програма. Но знайте, че доста натоварва сърцето и трябва да знаете как да дишате правилно, да не вземе да ви спре сърчицето  Laughing Naughty

Аз се мятам на 30минутна тренировка с Румяна Peace

# 71
  • Мнения: 8 163
Мери, страхотни са ти краката! Почти напълно изчистени от мазнини, мускулести. Казах ти, завиждат, гадовете.

Анири, ползвам закваската Natren Yogurt Starter. Слагам по 1 чл на литър и оставям 4 литровия буркан в нагревателя за 24 часа. След като се охлади, киселото мляко е гладко, мазничко и с типичния за българското кисело мляко резлив вкус.

П. П. Натрен се продава и от Амазон http://www.amazon.com/Natren-Yogurt-Starter-1-75-Ounce/dp/B00016XIRK

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 22:23 от Фея Кръстница

# 72
  • Мнения: 3
Нямахме интернет вкъщи и само Ви четох през телефона,непрекъснато сте под наблюдение  Laughing

Тези дни отчитам Джо Дилън и Джилиян пореден ден от седмица 2 на ripped in 30 + клековете.И едно парче торта ,прегрешение Simple Smile

Мерка
,супер си си,въобще не се впрягай на глупости Hug

MissDreamy
,много неприятно,дано всичко е наред и пиши като мине прегледа  Hug

# 73
  • Мнения: 5 138
 Embarassed отчитам две бири с картофи и риба  Embarassed
мятам се на линковете  които е дала just.do.it! да намаля греха
Благодаря на Анири,  alexa и Мери за отговорите и аз като го прегледах снощи набързо прецених че  е рано още за него  Peace

# 74
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте,
днес тренирах долна част със Синди (все я подценявах, а тя много добре ми дойде), ама се усещам как много се зарибих  Mr. Green При всеки удобен случай правя някакви упражнения, не знам дали е правилно, така разкъсано през деня да се правят, но при всеки удобен момент нещо натоварвам, разтягам ... повтарям  Crazy
Коленете ми са доста слаби , при няколко клякания и започват да ме болят...  Sad
Още не съм имала на 100% почивен ден... не мога да се спра  Laughing

Мери, струва ми се , че структурите ни са много подобни... също съм 156 на 56  Mr. Green  Дано в един момент мога да се похваля с такива хубави баджаци  Wink



Общи условия

Активация на акаунт