ЗАПЕК сутрин се напъва

  • 1 247
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
днес бяхмена консултация и педито каза да давам "еспумизан"- 20 капки в 6.00ч с първото хранене., за да не се напъва. вие какво мислите?

# 16
  • Мнения: 1 119
Относно овесената вода- глутена не се разтваря във вода. При варенето той не може да се отдели. Затова се препоръчва само водата.
Относно Еспумизана- ние го пихме по време на коликите. Той е за газоотделяне. Не знам как действа на запек. Опитай да даваш редовно плодови сокчета фреш.

# 17
  • Мнения: 5 228
Не знам за запека, но това, че разреждаш повече млякото, не е хубаво. На всяка опаковка адапте пише, че ако не приготвяш млякото според указанията, можеш да навредиш на здравето на бебето си. Ако смяташ, че не пирема достатъчно течности, му давай вода отделно.

# 18
Относно разреждането на млякото, аз също бях против, но педито настояваше заради запека и  трудното усвояване на някои съставки на Аптамила. Но вчера бяхме на консултация и за щастие сме натдали 900гр и сега сме на 3м. - 6.150кг.- 62см, а се родихме 2.950гк. и 48 см. лошото е, че ни открина рахит и се оказа, че запекът всъщност се дължи на него. Дуфалака штени е на помощ докъто се оправим.

# 19
  • Мнения: 46 511
... лошото е, че ни открина рахит и се оказа, че запекът всъщност се дължи на него ...

Правихте ли кръвни изследвания?

# 20
  • Мнения: 1 000
Здравейте,
Чай от сушени или замразени сини сливи заедно с месестата част на пюре със захар..........без люспата............от втората седмица до едната годинка.....може да се даде дори ако не е захранено с друго освен кърма или адаптирано мляко........и не сме имали проблеми
след 4-тия месец и грозде без семките или на сок....има същия ефект
Това помогна ДУФАЛАКА НЕ
Успех

# 21
  • Мнения: 127
dalllka az davah Espumizan na mojata bebka protiv koliki okolo sedmica i tja se zape4e. Do dnes ve4e 20 dni ne iska da se izakva sami4ka i se nalaga da pomagame s termometutur. Posuvetvaj se s lekar za kapkite, predi da gi zapo4nete.

Общи условия

Активация на акаунт