а със залежалата козметика какво правите?

  • 2 752
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 861
Нямам стара козметика. На което му изтече срока на годност хвърлям, пък и не купувам безразборно, а общо взето само което ми е необходимо.

# 31
  • Мнения: 35 961
не купувам безразборно, а общо взето само което ми е необходимо.

значи си радост за мъжа си  Mr. Green
аз не мога да устоя на 2 изкушения - козметика и шоколад  Wink

# 32
  • Мнения: 377
Найка това с прането на коприни как точно става? Много ме заинтригува.
Аз нещата които не харесвам вече, ги подарявам на свеки. Тя много не подбира. Така с един куршум два заека - тя е доволна, а аз имам повод да си купя нещо ново.

# 33
  • Мнения: 1 734
И аз така, изхвърлям всичко, което по една или друга причина не ползвам

# 34
  • Мнения: 1 564
Подарявам на майка ми и на сестра ми.Което наистина не става - отива в коша.

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Заминава в коша. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 5 228
Рядко си купувам козметика, която не ползвам. Обикновено избирам неща, които ми харесват и които знам, че ще ползвам. Ако все пак нещо не ми харесва, го подарявам на майка ми или на някоя приятелка. Ако се окаже некачествено, го изхвърлям.

# 37
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Най-често подарявам на майка ми, свекърва ми, приятелки. Ако нещо е толкова скапано че никой не го иска го хвърлям в кофата.

# 38
  • Мнения: 5 299
Нищо не хвърлям. Складирвам си ги в нас, в една кутия, и така си стоят. Като ми дойде музата - поразчиствам, но избягвам да хвърлям.

# 39
  • Мнения: 2 241
Ужас, имам цяло чекмедже залежали красоти, най-вече червила, лакове, сенки, които са се оказали неподходящи на цвят (всички от катложна търговия, трябва да си призная, онзи ден добавих към неупотребляемите последните две червила, поръчани от Ейвън - пак нямаха нищо общо с цветовете в каталога, що все се лъжа да си избирам по картинка, не знам newsm78, за своя чест мога да кажа, че всичко, което си купувам от магазин, ми пасва идеално и не залежава).

Поизоставам и с ползването на лосионите за тяло, които съм си накупила, а имам и три гела за стягане на бюста Rolling Eyes, все не ми остава време да ги ползвам.

Най-общо казано - не ги хвърлям веднага, чакам да минат година-две с надеждата, че може да ги използвам един ден (който почти никога не идва Simple Smile), после хайде на боклука. Нямам роднини, на които да подарявам, а приятелки не съм се сещала да питам.

# 40
  • Мнения: 2 910
Нищо не хвърлям, докато не изтече срока на годност. Ако не го използвам в момента, събирам всичко в една чантичка и изчаквам момента, в който ще ми потрябва така ненужната козметика, най- често гримове и червила.

# 41
  • Мнения: 1 311
Което не ми хареса или не ми понася от кремовете си сменя предназначението - за ръце, крака, обувки или кожени якета. Гримове, спирали и прочие се трупат и събират прах докато не ме стегне шапката и не поразчистя. Не си спомням да съм давала нещо на някой, не знам защо newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 1 444
Старите кремове са идеални за лъскане на обувки, чанти и др. кожени изделия, дори и за дървени повърхности.Може да си поразредиш и спиралата.Другите стари гримове хвърлям, тъй като за нищо не стават, освен да ги намери малката, да се намаже и както е с алергия по рождение да стане беля.

# 43
  • Мнения: 3 537
Преравям отвреме навреме,което е с изтекла годност или не ползвам го хвърлям.Има и неща които не ползвам,но си стоят,обикновенно предлагам на сестра ми ако иска нещо.

# 44
  • Мнения: 2 047
  Ако е нещо ново и хубаво, но на мен не ми отива - го предлагам на приятелки.

Ако е нещо, купено в  пристъп на лудост, както казваш, го давам на съседчето (в пубертета е, при тях много вървят такива нещица).

  Всичко друго стои, докато ми дойде музата за хвърляне.

  Най-много при мен заседяват моливи за усти и червила.

Общи условия

Активация на акаунт