Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-24 от 24 отговора
Здравейте,
някой има ли опит с бебешките фотосесии, можете ли да ми препоръчате фирма, трябва ли бебчо да може да седи?  newsm78
Цитирай

Вместо да даваш пари нямаш ли фотоапарат да си го снимаш сама...те непринудените снимки са най- яки Smile поне това е моето мнение,иначе предполагам че всяко фото прави такива сесии:) лек ден и всичко хубаво
Цитирай

Първо е хубаво да напишете от кой град сте? Така ще могат да Ви отговорят повече хора. Ако не може да стои бебчо се снима легнал, по корем и така. Правят се и в студио и на вън. Просто ако решите проучете кои са добрите фотографи във Вашия град и си изберете.
Цитирай

Да, пропуснала съм да напиша, че ме интересува за София
Цитирай

Вместо да даваш пари нямаш ли фотоапарат да си го снимаш сама...те непринудените снимки са най- яки Smile поне това е моето мнение,иначе предполагам че всяко фото прави такива сесии:) лек ден и всичко хубаво
Това е и моето мнение.

Авторката, напиши си ника правилно.  Tired
Цитирай

Виждала съм фотосесия с аранжирано заспало новородено. Българче,
не от ония в нета.

Аранжират ги в кошнички, куфари, в гнезденца.

Леко зловещо стои.
Цитирай

Не разубеждавайте момичето Stop
Все пак бизнеса на поне десетина съфорумки е свързан с тези толкова популярни и жизнено важни фотосесии, да не прецакваме другарчетата  35
Цитирай

Ще си позволя да не се съглася с Вас! Направих професионална фотосесия на дечицата си и нито са ми слагали бебка в куфар, нито е била зловеща, дори напротив. Снимките ни са прекрасни!
Обаче, не съм от София и за там не мога да дам мнение.
Цитирай

Аранжират ги в кошнички, куфари, в гнезденца.

35 35 35 Дааа, поразгледах няколко галерии  35 35 35 Явно кошниците и куфарите са някакъв хит... Имаше и снимки на бебе в метална кофа - винтидж отвсякъде  35 35 35 Снимка в мивка. В пазарска чанта.

Боже  ooooh!

Цитирай

Всъщност наистина са ми много сладки тия новородени, аранжирани сред
винтидж обстановка. Но наистина е странно, особено ако са прекалили с фотошопа.

Хареса ми обаче една идея- бяха изплели нещо като мек вълнен
пашкул и снимаха бебетата в него, все едно са в утробата или
излизат от какавида.
Цитирай

Бих ти препоръчала фотографът Бони Бонев - пусни името му в гугъл, има сайт, ще видиш какво прави и ще си избереш. Там има и телефони. Снимал ни е - много точен човек, възпитан, търпелив. Казвам това, защото за професионалните му качества ням акакво да говорим - той е учил повечето фотографи сега.

И в никой случай Калина ни снима.. няма по отвратително, мърливо и безотговорно същество и студио. Отказах да ни снима след като бях отишла с двегодишното си момчензе през ноември и се наложи да я чакаме 45 минути да дойде при предварително заявен час при това в студено, мрачно, неотоплено студио, което беше и мръсно. Плюшените играчки бяга кирясали - въобще отврат!!!
Цитирай

Първо, модерно е; второ, спомен е.
Е, моите ги снимах вече възрастни и при не особено именита по него време фотографка, която месец-два по-късно качи двойно цените.

Моите най-искрени уважения към определени фотографи, но 150 лв. за 10 /десет/ фотоса ми се виждат нереално много.
Цитирай

Дори да аранжира дребосъчето в поцинкована кофа, пълна с лебедов пух?
Цитирай

Дори и да бъде на шарен фон и двайсетцветна пеленка.
Цитирай

Препоръчвам Елена Каргьозова, но не знам дали има вече студио в София, иначе се налага екскурзия до Асеновград. Но си струва, много е добра.

Тази тема добре кореспондира с онази за ние и другите. Жената пита конкретно, пък някои финансов разчет и направиха. И все пак става въпрос за професионални снимки за спомен, а няма да пуска бебето само с парапланер. Излишна загриженост да не проявяваме Smile
Цитирай

Само, че не клиента (ако изобщо е такъв), определя цената за нечий труд, незавизимо от бездарния опит да се подиграва със същия...  Wink

Цитирай

Така е, като има хора, които да пращат тези цени, ще има и предлагане.
Цитирай

Ако някой, нещо не го устройва, просто това не е за него и толкова.
Цитирай

И няма право да каже това, което мисли?
Цитирай

Аз също препоръчвам Елена Карагьозова, но при нея се чака много, май до Коледа е заето. И да - в Асеновград е.
Цитирай

Важи и в обратния случай нали? Намирам излишен единствено, опита за подигравка към нечии труд и усилия.
Цитирай

Дами, аз исках да ми препоръчате фотограф, а не да ми обяснявате, че не си заслужава. В кошнички се слагат само новородените, а ние сме порастнали за тях, пък и видях фотосесия на приятелка и определено е очарователна и за мен си заслужава.
Цитирай

Надявам се това да не се счита за реклама: в София г-жа Череша прави фотосесии и на малки бебенца и на по-големи дечица, аз още не съм ползвала услугите и, но буквално преди дни гледах фотосесия на едно познато бебенце, прекрасни са снимките!!! Ето сайта и с телефони, адрес и т.н. (има и страница във фейсбук) http://www.mrs-cherry.com/bg/about-us/  Peace
Цитирай

мерси  Smile
Цитирай

Аз пък ти препоръчвам Надя Джамбазова в София.
Много зависи какъв стил точно ти харесва. Ето, за мен Надя снима в стил нежно и светло и много ми харесва, но обичам да гледам неща от нея в есенно-зимния сезон. А Биляна, да речем, или МамаНаМалена, е цвят и само цвят, от нея се носи лято.
Разбира се, има и други със собствен стил, но повечето /ahasver разрешено ли ми е да коментирам?/ копират.
Учудвам се, че има недоволни от Калина. А, ето още един добър фотограф със собствен стил.

Не ти препоръчвам онези с ваучерите. Истински добрите имат график запълнен за месеци напред.
Цитирай

1-24 от 24 отговора