РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ - ТЕМА 6

  • 123 402
  • 802
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте! Може ли някой да пусне нова тема.  Simple Smile Надявам се в нея да се запиша най накрая с едно, две куклета.

# 796
  • Мнения: 48
Politon, поне да беше написала лично съобщение, а не така в темата... Нали в БГ Мама не толерират самореклама и търговия в темите, уж...

извинявам се много, не го знаех Embarassed

# 797
  • Мнения: 4
Аз за сега продавам по различните арт базари и забелязвам, че много се харесват, но повечето гледат  по-евтините играчки.

Можете ли да ми кажете как мога да участвам в някой базар?

# 798
  • Мнения: 555
Момичета, имам един въпрос - имам чист натурален памук и не знам какво да го правя. Не знам дали става за играчки или за пълнеж на други неща newsm78
Някоя от вас ползвала ли е?

# 799
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Момичета, имам един въпрос - имам чист натурален памук и не знам какво да го правя. Не знам дали става за играчки или за пълнеж на други неща newsm78
Някоя от вас ползвала ли е?
Ако играчките ще се перат - категорично не става за пълнеж. При първото изпиране става на буци и деформира играчката.

# 800
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
И аз чакам някой да пусне нова тема, че да се запиша с едни коледни мечета  Simple Smile

# 801
  • Мнения: 260
Момичета, направо се влюбих в амигурумите, които видях в страниците по-назад. Много моля, ако някоя от вас може да ги прави или знае къде се продават бих си купила веднага Grinning. Пишете ми ако искате на лични. Предварително благодаря

# 802
  • София
  • Мнения: 2 357
НОВА ТЕМА

заповядайте и показвайте без притеснения
аз ще ви се радвам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт