Д-р Емил Заимов гр. Пловдив - мнения

  • 13 414
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте!
Търсих информация относно този лекар, но не успях да намеря кой знае колко...нито снимка дори.
Та понеже прегледах една две теми, но когато се опитах да публикувам отговор с червен надпис ми се изписа, че не е желателно подновяването на въпросната тема тъй като е доста стара и по-добре да запиша нова...та...ето ме и мен!

Предстои ми раждане, скоро. Моята лекарка ми препоръча д-р Заимов. Като цяло каза да й се доверя за избора, който е направила и че няма да ме остави в случайни ръце. Но аз бих искала да науча малко повече за този доктор, тъй като до сега не съм чувала абсолютно нищо за него.

Моля ви, ако има мами, раждали при него дайте отзиви. Аз само ще кажа, че раждането ще бъде секцио.

# 1
  • Мнения: 36
Здравей, аз съм клиентка на др. Заимов от 10 години. Преди три родих чрез секцио в окр. болница двете си деца близнаци при него. Сега съм бременна отново и пак при него ще съм. За мен той е прекрасен човек, и добър специалист. Изключително деликатен,културен и отговорен към пациентите си. На друг не бих се доверила. Ти можеш да отидеш на преглед при него и ще се увериш сама. Пожелавам ти леко раждане

# 2
  • Мнения: 20
  bouquet Благодаря за отговора...нямаш представа какво значи той за мен
На преглед при д-ра съм на 28-ми този месец, просто имах нужда някой да каже нещо позитивно за него Simple Smile

# 3
  • Мнения: 26
Аз също съм раждала при д-р Заимов преди 14 години. Това наистина е много добър лекар. Много внимателен. Тогава работеше в Окръжна болница в отделението по стерилитет и инфертилитет. А сега къде работи?
Желая ти леко и безпроблемно раждане. Когато си под грижата на лекар като д-р Заимов не трябва да се притесняваш.

# 4
  • Мнения: 20
Отново едно огромно Благодаря!!!!
Радвам се, че малко по малко и други мамита се включват в темичката и че ми помагате да събера малко мнения относно доктора!
Той сега преглежда в частен кабинет, а раждания прави в клиника "Торакс". Моята лекарка (д-р Боргоджийска) ми го препоръча, като ми каза да й се доверя, че няма да ме остави в на някой случаен лекар ръцете!

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, радвам се че има отделна тема за този прекрасен доктор . Гласувам за него с двете си ръце.Преди 8 г родих първото си дете при него като имах доста препоръки и бях спокойна че съм в сигурни ръце.При него раждането е само секцио той не изражда нормално.Изключително съм доволна от операцията -много ниско долу /дори с най плитките бански не личи  нищо/,сега  отново съм бременна и ходя при него на консултация .Живи и здрави той щее човека който ще ме оперира.
Още не съм решила обаче в коя болница Селена или Торакс.Имам време до януари

# 6
  • Мнения: 20
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Много ви благодаря! Нямам думи да опиша колко съм щастлива от факта, че се включвате и споделяте своите впечатления и мнения за въпросния лекар.
Аз съм на 27, това ми е първо раждане и ужасно много ме е страх, не мога да го скрия. Секциото ми е наложително...още от малка ми го насаждат в главата, че като дойде момента, то трябва да е оперативно, за да избегна усложнения със себе си. Реших да родя в Торакс, понеже от там са ми всички изследвания и болнични, мога спокойно да кажа и да споделя, че всички които работят там са ми много симпатични и си гледат работата с удоволствие! Налагало ми се е да лежа там, заради болнични, но въпреки, че съм била просто фиктивно винаги са идвали за консултации и са ми обръщали мега много внимание!

Още веднъж ви благодаря! Надявам се и още мамита да се включат в темичката, ще ви бъда благодарна ако я споделите с ваши приятелки, или в теми, в които участвате тук!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 20
Не ми се получи много успешна темичката и нямам думи да опиша съжалението си относно това...

Но въпреки всичко искам да споделя впечатленията си от въпросния доктор тъй като именно днес бях на преглед при него!

Първо да кажа, че той не работи по ЗК, кабинета му е само частен. Посрещна ме на вратата акушерката, която работи заедно с него. Попита ме как се казвам. Беше много любезна с нас (тъй като не бях сама, бях с бащата на бебето). Качихме се в кабинета - много добре подреден и чист. При влизането ми при самия доктор останах приятно впечатлена от милото му отношение. Двамата с таткото седнахме и първо поговорихме с доктора. Понеже моята лекарка преди това беше говорила с него, нямаше нужда от много приказки.

Прегледа започна. Първо на видеозона - апаратурата му е доста нова, той прави и 4д. Обясняваше ми всичко, което гледа с подробности. Говореше бавно и ясно. След това решихме и избрахме датата за раждането. Естествено преди това пак ще трябва да се видим, записахме си час от сега.
После ми взе секрет за микробиология както вагинален така и анален. Тук е мястото да кажа, че не усетих абсолютно никаква болка нито при взимането  на едната нито при взимането на другата проба! Беше много внимателен.

Говорихме и за това дали таткото да присъства на операцията, разбира се думите на лекаря бяха "Няма проблем". Говорихме за упойката. Разменихме телефони, та ако нещо се наложи да му се обаждам веднага!

Като първи впечатления съм очарована и то много наистина! След операцията ще мога да споделя още повече мнения Simple Smile

# 8
  • Мнения: 0
Много се радвам че си останала с добро впечатление от доктора. Ще чакаме да кажеш живот и здраве след раждането как е било в Торакс . От думите ти разбирам че се притесняваш повече от упойката , дано анестезиолозите да са им на ниво.

# 9
  • Мнения: 20
И аз на това се надявам! Да пази Господ от некадърници!

# 10
  • Мнения: 1
Zdraveite! Kazvam se Dr. Mihailova.Za tova kolko dobur  spetsialist e dr. Zaimov sudete sami: Predi 7 g. poseshtavah dr. Zaimov,poneje ne mojeh da zabremeneq.Sled reditza izsledvaniq toi mi kaza che NIKOGA nqma da moga da imam detsa.Predloji mi da platq 6 000 leva za invitro.Az otkazah.Sled 5 mesetsa zabremenqh i rodih momichentse.Sami napravete izvoda.Tova,koeto Toi vurshi sa rotinni neshta koito pochti vsichki genekolozi vurshat.A za tova,che Toi e vnimatelen -tova e taka.Inache nqma da ima patzienti.

# 11
  • Мнения: 18
Категорично не го препоръчвам,бях му пациента 2г.да изглежда мил и внимателен,но когато забременеш се променя коренно гледа как да изкара от теб повече пари,изследвания,прашите с разни резултати,съжалявам 1е му се доверих и мислих дори да раждам при него след като в 5.5мес ми каза че или ще трябва да родя по рано в селена или бебето ще умре.не мога да ви опиша какво изпитах,не беше така за щастие но дори и така да беше не е това начина на изказване от доктор към пациен още повече че му плащам не малко пари за преглед.

# 12
  • Мнения: 3
Здравейте ,
 желая да изкажа и своето мнение за въпросния лекар .
 Отидох при него за установяване на бременност и ми каза , че не го вижда ( в пета седмица ) , после че го вижда но е деформиран , след това , че е извънматочно и ме изпрати на кръвен тест за по сигурно . Обясни ми , че варианта който ми предлага е да направим аборт , колкото по рано толкова по-добре . Бях в ужас !!! На следващият ден посетих д-р Ангел Ангелов , прегледа ме и ми честити за бременността ! Сами си направете извода .
Препоръчвам ви силно д-р Ангел Ангелов , той работи със здравна каса и е невероятен специалист . Изражда в Селена .

Общи условия

Активация на акаунт