Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 233
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
И от мен   bouquet.

# 16
  • Мнения: X
Здравейте   bouquet не съм чела предишните теми, но от сега ще ви следя. Мога да споделя какво направих преди няколко дни и съм много доволна от резултатите - домашно веро, чисти перфектно, само трябва да преодолееш факта, че не се пени и все едно минаваш със суха гъба  Mr. Green
Ето рецептата
Скрит текст:
Ще ви бъдат необходими: 3 лимона, 200 гр. морска сол, 400 мл вода и 100 мл естествен бял винен оцет. Нарежете всеки лимон на 4 - 5 парчета и ги изчистете от семките. Смесете ги с част от водата и солта и пасирайте всичко. После прибавете оцета и останалата вода към сместа и я сварете за 10 минути на бавен огън. През цялото време бъркайте с дървена лъжица. Ако сте направили всичко както трябва, би трябвало да се получи нещо като крем.
Сега ще правя и прах, и гел за пране - да видим и от тях дали ще съм доволна  Crazy
Друго, което се сещам е препарат на ДМ за печки, една черна опаковка, 4 лв струва, и от него съм доволна  Peace[/color][/b][/i]

# 17
  • Мнения: 729
А какво чистиш на печката с него, за фурни ли е, за котлони, плот?  newsm78

# 18
  • Мнения: X
За стъклокерамичен плот  Peace

# 19
  • Мнения: 21 275
За мухал само Саво при мен върши работа.

За перални съм най-доволна от препарата на д-р Бекман:

Ползвала съм ДМ-ския, ГГ и този горе.

+1

# 20
  • Мнения: 35
Аз да похваля микрофибърните кърпи на "Доли"! Тези, за които говорихме в предната тема. На кутийката имат детелина като прозорче. Взех си за стъкло и за мебели. И двете много ми харесват. Тази за стъклото я пробвах на сухо и си изчисти петна по огледалата без проблем. Взех ги от Метро. По лев и нещо струваха. Имаше и още една "за всякакви повърхности" , но от нея не взех. 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 841
И моето веро Фрош свърши доста по-бързо отколкото Медикс или Ехо.
Благодаря за темата   bouquet

# 22
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Станах като някой спамър, но преди малко пуснах пералнята да се почисти и последно съм купила препарата на Haitmann... също съм доволна  Peace

# 23
  • На точното място
  • Мнения: 298
Момичета, искам да попитам има ли разлика в качеството на Мелио  обезмаслител портокал и лимон. Питам, защото има разлика от 1 лв в цената на пълнителите. И видях , че има препарат за ламинат на същата марка - някакви отзиви?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
В края на предишната тема имаше питане къде се продава Fairy - снощи го видях в Билла. Мен пък ме интересува дали има разлика между него и това от магазините за паралелен  внос, откъдето досега съм го купувала.

# 25
  • Мнения: 102
В края на предишната тема имаше питане къде се продава Fairy - снощи го видях в Билла. Мен пък ме интересува дали има разлика между него и това от магазините за паралелен  внос, откъдето досега съм го купувала.
Това, което сега пуснаха на P&G официалните вносители къде е произведено? Аз от магазин за паралелен внос съм купувала същото такова, произведено в Румъния - много съм доволна от него.
А иначе в магазините за паралелен внос е по - евтино, отколкото в Била на промоция  Laughing. Освен това има доста по-голямо разнообразие от видове и разфасовки.

# 26
  • Мнения: 5 207
Най-вероятно е румънско или чешко. P&G имат големи заводи там за прахове за пране, а скоро разшириха румънския и с цехове за шампоани и балсами.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 748
Препарата на д-р Бекман купувам от Метро.
За новата тема   bouquet

# 28
  • Мнения: 21 275
Момичета , кучето ми омаза латекса , мога ли да го измия/изчистя с нещо или да боядисвам пак  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 216
Латексът има ли покритие? Ако няма ще се отмие като го почистиш и ще боядисваш

Общи условия

Активация на акаунт