Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 236
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 207
Тази седмица в Кауфланд Cif спрей за баня (варовик и сапунени остатъци) и за кухня (обезмаслител) са намалени на 2.99 лв. Препоръчвам ги, много са добри. Тези, които в момента предлагат в Кауфланд, са произведени в Италия.

# 76
  • Мнения: 2 286
Тази седмица в Кауфланд Cif спрей за баня (варовик и сапунени остатъци) и за кухня (обезмаслител) са намалени на 2.99 лв. Препоръчвам ги, много са добри. Тези, които в момента предлагат в Кауфланд, са произведени в Италия.

Много благодаря, довечера ще пазаруваме там Party

# 77
  • софия
  • Мнения: 25 459
С какво почиствате оребрени тигани? От снощи съм оставила да се изкисва.

# 78
  • Мнения: 5 207
С пластмасово „телче“ или с четка за съдове, но по-често с четката, че е по лесно да вкараш влакната между ребрата.

# 79
  • софия
  • Мнения: 25 459
С пластмасово „телче” или с четка за съдове, но по-често с четката, че е по лесно да вкараш влакната между ребрата.
Аааа, не. Предишния така го развалих. Не искам да търкам агресивно. Мислех си, ако напръскам с обезмаслител и после измия с препарат за съдове?

# 80
  • София
  • Мнения: 6 010
Тази седмица в Кауфланд Cif спрей за баня (варовик и сапунени остатъци) и за кухня (обезмаслител) са намалени на 2.99 лв. Препоръчвам ги, много са добри. Тези, които в момента предлагат в Кауфланд, са произведени в Италия.

Еее чудесно! Аз тъкмо от Кауфланд се връщам. Взех си препарата за баня и много се чудех за този за кухня, но ще го взема и него щом препоръчваш.
Взех си най-накрая А1 за фурни, а видях, че има и за стъклокерамика пак на А1 та и него взех и ще го пробвам.
А от Доместос кой ми препоръчвате? Разликата само в аромата ли е? И въобще за почистване на тоалетна Доместос, Цилит Бенг или друго?

zvanche, аз първо бърша на сухо със салфетка после с препарат за съдове  Peace

# 81
  • софия
  • Мнения: 25 459

zvanche, аз първо бърша на сухо със салфетка после с препарат за съдове  Peace
И аз така, но остава. Вчера като го извадих да го ползвам и се виждаше наслояване. Нов ни е, хубав е, тежък и не искам да го прецакам.

# 82
  • Мнения: 2 286
А от Доместос кой ми препоръчвате? Разликата само в аромата ли е? И въобще за почистване на тоалетна Доместос, Цилит Бенг или друго?

Aз ползвам само синия Доместос, другите аромати много са ми гадни.

Бреф 6 ефекта е хубав, но го ползвам рядко - да речем 1 път месечно, за редовно почистване си ползвам само Доместоса. И от кошничките за тоалетна на Доместос съм много доволна Peace

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 21:45 от hailie

# 83
  • Мнения: 2 216
Госпожица Лаленце, задължително с ръкавици ползвай А1 Peace

# 84
  • Мнения: 2 286
Редактирах си горното мнение - Вместо Цилит бенг имах впредвид Бреф. Цилит не съм ползвала.

# 85
  • Мнения: 1 117
 Здравейте! Ще се радвам да ми препоръчате препарат за изпиране на кухненски ъгъл с тапицерия от плат. Някакси не върви да викам фирма само за него, а ми изглежда мърляв в последно време. Confused

# 86
  • София
  • Мнения: 3 845
Здравейте! Ще се радвам да ми препоръчате препарат за изпиране на кухненски ъгъл с тапицерия от плат. Някакси не върви да викам фирма само за него, а ми изглежда мърляв в последно време. Confused

Аз ползвам Медикс за дамаски и килими и съм доволна.

# 87
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Докато чакам Лидл да се натуткат и да пуснат отново спрея за печки W5 Crossing Arms, ползвам този Медикс и съм супер доволна - намазвам, изчаквам и почиствам. Е, нужно е поне няколко пъти да мина после с мокра гъба, докато го премахна, но печката ми блести като нова Peace.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 328
А сега, де - А1 или този Медикс  newsm78

Утре трябва да избера, че имам план-програма за фурната  Rolling Eyes

# 89
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А1 е доста агресивен, ти си знаеш. Медикс и той е под 2 лв, а както казах чисти идеално/е, печката ми е нова и почиствам доста често, не оставям много да стои зацапана.../

Общи условия

Активация на акаунт