Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 298
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 893
Dreft е друго име на любимото ми Fairy. В различните страни са с различни имена. От добрите е, но зависи къде е произведено. Fairy, което пуснаха по веригите е чешко и не е на това качество.

 Fairy. за мен е незаменим! Peace  Dreft  и аз не съм срещала по нашите магазини.

# 136
  • Мнения: 1 893
Имам въпрос за магическата гъба - колко време може да се ползва една и съща? Или, след едно -две почиствания, тя  вече няма ефект?

# 137
  • Мнения: 1 117
Имам въпрос за магическата гъба - колко време може да се ползва една и съща? Или, след едно -две почиствания, тя  вече няма ефект?
Може ли линк към "магическата гъба" ? Simple Smile

# 138
  • Мнения: 21 282
И аз ще се зарадвам на линк , оф,тая година окъсняхме с килимите , утре ги даваме да се перат,да днес викам да поизчистя из нас  Blush

# 139
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030


Това е магическата гъба на Фино.
Ползва се докато й свърши бялата част...Зависи колко и какво търкаш... Според мен е добра - чистя предимно стени с нея
  Peace

# 140
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Последните неща, които пробвах са спрея за фурни А1 и препарата за петна SPOT. Резулататът е впечатляващ.  Peace

# 141
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
В тази връзка някой ползвал ли е от другите препарати А1?
http://a-team.alle.bg/%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%8 … 0%BE%D0%B2%D0%B8/

# 142
  • Мнения: 1 117
 Предварително се извинявам, ако вече е коментирано, но в кои вериги се продават препаратите на A1 ?

# 143
  • Мнения: 2 286
Предварително се извинявам, ако вече е коментирано, но в кои вериги се продават препаратите на A1 ?

Кауфланд.

# 144
  • Мнения: 17 987
Предварително се извинявам, ако вече е коментирано, но в кои вериги се продават препаратите на A1 ?

Кауфланд.

И аз си го взех, но не съм очарована, K2R e моят препарат за фурни и котлони  Peace

# 145
  • Мнения: 16
Здравейте, аз от личен опит мога да ви препоръчам препарат за фурни, печки - GLANOS на KITER.

# 146
  • Мнения: 5 939
Имам въпрос за магическата гъба - колко време може да се ползва една и съща? Или, след едно -две почиствания, тя  вече няма ефект?

Моята е на Сано-тя просто се "стопява". Т.е. като я употребяваш-намалява и намалява.

# 147
  • Мнения: 2 216
В тази връзка някой ползвал ли е от другите препарати А1?
http://a-team.alle.bg/%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%8 … 0%BE%D0%B2%D0%B8/
Не съм доволна от препарата за дамаски. Но аз от никой препарат за дамаски не съм доволна

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, искам да попитам дали някой от вас има информация за продуктите на Екопромакс? Някой ползвал ли е нещо и какви са отзивите?

# 149
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Е най-сетне - от понеделник в Лидл пяната за почистване на фурни на цена 2,49 лв - ще си взема 3-4:

Общи условия

Активация на акаунт