Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 234
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 16
Можете да разгледате какво използвам аз. Ефекта е впечатляващ срещу олио и мазнини нагорели, както по керамиката, така и отвътре във фурната. Доставката за София е безплатна, което си е още един добър плюс. Glanos

# 166
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз се вдъхнових сега и си изчистих фурната. Използвах А1 от Кауфланд и наистина всичко изчисти, но добре, че ме предупредихте да си сложа ръкавици. Изплакнах с попивателна гъба, която направо "изгоря" от препарата. Даже малко се стреснах, че е толкова силен препарата.  Shocked

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 748
Да споделя, че благодарение на форума реших да пробвам А1 за котлен камък."Обработих" тоалетната в бъдещата квартира на сина ми.За 1 минута, както е по указание смъкна всичко!Сега съм взела да пробвам същата марка за фурни.
Сега виждам, че Госпожица Лаленце  е доволна от него.Дано и моята фурна лъсне!

# 168
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Във Варна k2r има в Елитис на цена около 5лв но е 300 мл.Аз съм много доволна от пяната на DM- пак 5лв но 500мл. Последният път си взех спрея А1, който много хвалите тук. Резултатът е страхотен и на добра цена.

# 169
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Да споделя, че благодарение на форума реших да пробвам А1 за котлен камък."Обработих" тоалетната в бъдещата квартира на сина ми.За 1 минута, както е по указание смъкна всичко!Сега съм взела да пробвам същата марка за фурни.
Сега виждам, че Госпожица Лаленце  е доволна от него.Дано и моята фурна лъсне!


Моята фурна направо блесна. Както и тенджерите и тиганите ми. Дъната им бяха потъмнели от контакта с котлона и с каквото и да търках винаги оставаха следи.
Аз пък ще пробвам прапарата за котлен камък.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 748
Само да разкажа как процедирах/ малко е гадно, ама в името на чистотата.../.Сложих ръкавици и с чашка от 200 мл за еднократна употреба изгребах колкото можах вода от тоалетната.Идеята ми беше препарата да не се разреди във водата.Така налепа остана над повърхността.Полях и след минута беше готово.

# 171
  • Мнения: 200
Какво е това прословуто А1 от Кауфланд?   За различни помещения ли става? Тоалеттна,баня?   Керамичен плот чисти ли успешно?

# 172
  • Мнения: 2 286
А1 е марка, която предлага различни препарати - обезмаслител, за фурни, за бани и пр. Евтини и много ефикасни препарати.

# 173
  • София
  • Мнения: 6 010
milisa, аз имам и А1 за стъклокерамика и да ти кажа, че не е и на 1/2 ефективен както този за фурни. Продължавам си с CIF за плота, който също не е чудотворец  Peace

# 174
  • Мнения: 2 216

К2Р никъде не съм виждала в Бургас, а нямам Метро карта.
Виждала съм този препарат в Метро Бургас. Отиди с приятели или си извади дневна карта

# 175
  • Мнения: 6 395
И аз пак да кажа за K2R, много съм доволна за фурната, дори бях загорила, карамел......с такава лекота се изчисти  Wink

# 176
  • София
  • Мнения: 6 010
А има ли такива от вас, които са ползвали К2R и А1? Можете ли да сравните?

# 177
  • Мнения: 2 216
И двата препарата са много добри, но А1 е доста по-евтин /може би около 3 пъти/ Wink

# 178
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
И аз съм за А1 за фурна с него почиствам и керамичния плот - блесва. Ползвала съм всякакви препарати на пяна , от някои съм доволна от други не. До сега най-доволна съм от А1 въпреки, че е течен почиства много по-добре от пяната и най-важното отстранява се много по-лесно от пяна. Пяната я бърша по 10-15 мин и пак трудно се маха , а А1 за 5 мин. е избърсана.
Гес, и аз нямам карта , но като отида в магазина казвам , че нямам, но бих желала да вляза и те ми дават една бележка с която влизам и пазарувам, после си я вземат на касата и готово Hug.

# 179
  • Мнения: 17 987
А има ли такива от вас, които са ползвали К2R и А1? Можете ли да сравните?

Аз, хвърлих А1-то и си взех К2Р-а  Peace
Пробваш ли го веднъж, нищо друго не ти харесва  Laughing
Аптата не съм ползвала обаче, казват, че и той  е добър препарат

Общи условия

Активация на акаунт