Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 294
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 577
Момичета, не съм чела темата. Моля ви, кажете ми хубав препарат за плочки в банята, червени са, имат котлен камък, и варовик. Заливала съм ги с белина, с обезмаслител и с Циф, и с ... онова, бялото, Блейзи профешинъл и няма капка ефект.  Shocked

# 181
  • Мнения: 2 286
Момичета, не съм чела темата. Моля ви, кажете ми хубав препарат за плочки в банята, червени са, имат котлен камък, и варовик. Заливала съм ги с белина, с обезмаслител и с Циф, и с ... онова, бялото, Блейзи профешинъл и няма капка ефект.  Shocked

Вода и оцет или препарат с оцет за котлен камък. Като марки не помня, дано се включат момичетата, но за КК оцета е най-ефикасен.

# 182
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Момичета, не съм чела темата. Моля ви, кажете ми хубав препарат за плочки в банята, червени са, имат котлен камък, и варовик. Заливала съм ги с белина, с обезмаслител и с Циф, и с ... онова, бялото, Блейзи профешинъл и няма капка ефект.  Shocked

Препарата с оцет на ДМ.

# 183
  • Мнения: 6 395
Момичета, не съм чела темата. Моля ви, кажете ми хубав препарат за плочки в банята, червени са, имат котлен камък, и варовик. Заливала съм ги с белина, с обезмаслител и с Циф, и с ... онова, бялото, Блейзи профешинъл и няма капка ефект.  Shocked

Аз и металното в банята и плочките лъсвам с Перилис  Peace буквално лъсват ,евтин е и ефикасен. Прозрачна е опаковката с едно патенце

# 184
  • Мнения: 382
Аз много харесвам Astonish -за баня, за кухня.

# 185
  • в колонките
  • Мнения: 510
 
Момичета, не съм чела темата. Моля ви, кажете ми хубав препарат за плочки в банята, червени са, имат котлен камък, и варовик. Заливала съм ги с белина, с обезмаслител и с Циф, и с ... онова, бялото, Блейзи профешинъл и няма капка ефект.  Shocked
           
         Може да се махне варовикът с лимонов сок / от лимон/ , не разреден с вода. Пробвай и с лимонтузо - върху мокър парцал слагаш от него и триеш плочките,  Peace.    Ако има в България вземи Виакал - този препарат е за това. Успех,  Peace

# 186
  • Мнения: 5 208
Момичета, не съм чела темата. Моля ви, кажете ми хубав препарат за плочки в банята, червени са, имат котлен камък, и варовик. Заливала съм ги с белина, с обезмаслител и с Циф, и с ... онова, бялото, Блейзи профешинъл и няма капка ефект.  Shocked
Ей това ти трябва:


Пръскаш на суха повърхност (най-добре, защото ако е мокра, се стича по-бързо), изчакваш малко, леко търкаш, където има нужда, и изплакваш с душа. Ако е необходимо повтаряш. Върши пракрасна работа, а при редовно чистене с него дори не се изисква търкане. Има го в Билла и по магазините за битова химия. Аз го купувам за 3.90 лв.

Белината и обезмаслителя не помагат за котлен камък.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Аз си чистя банята с препарат за бани на А1 и съм много доволна. Всичко лъсва като ново. Вече втора опаковка изхабявам.

# 188
  • Мнения: X
Момичета, препоръчайте нещо за петна по килима  newsm78

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Момичета, търся нещо за изчистване на мазни (и не само) петна по дамаска. Онзи ден ММ си изсипал обяда на седалката в колата и сега ми мрънка, че му мирише на пълнени чушки. Моля, помагайте!  Praynig

# 190
  • Мнения: 382
Аз разлях цяла бутилка олио върху стол с дамаска и изпрах с Медикс. Не останаха петна.

# 191
  • Мнения: 2 286
Давам отзиви за пяната на ДМ за фурни.
Напръсках, изчаках около час и половина, всичко се изчисти, но си искаше малко търкане, въпреки че нямаше много загоряло. Но определено я изплакнах по-лесно от препарата А1.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Препоръчайте ми мокри кърпички с алкохол, да си почиствам шкафовете и плота от време на време, между основните миенета Simple Smile

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 441
С препарат  за котлен камък А1 за бани си развалих мивката в кухнята, такава от тия лъскавите алуминиева ли, как се води. където бях напръскала стана на черни петна. Така че внимавайте и за емайлираните кранове и други части в банята да не си ги развалите като мен.

# 194
  • София
  • Мнения: 1 329
Тъкмо си купих А1 за фурна, защото в Лидъл нямаше W5. Но от днес там в "Акция:Блясък" има W5  за какво ли не   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт