Трудно проговаряне! - Тема 14

  • 45 398
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 885
Ние имаме тренажора, който е показала мибобо, но при нас нямаше никакъв успех с него  Rolling Eyes Накрая малкия си чешеше венците с гумената част, поне за нещо свърши работа  Mr. Green

ох дано при нас да проработи, че това ми е надеждата  Praynig...че нямам и бебе, освен аз да го дъвча после  Joy


Дони, дано в скоро време се похвалиш, че докато си говорила по телефона, Гого ти е изял супата Simple Smile Браво за напредъка!

smile3532


Дони на това ли му викаш игра с морков и животни  Laughing http://www.toy.store.bg/p73479/dzhobna-el-igra-zhivotni.html

# 736
  • София
  • Мнения: 3 249
Не тази е с жаковете  hahaha С моркова е тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/40730

# 737
  • Мнения: 161
Страхотни сте, струва си човек да ви чете дори и само заради играчките  Joy Какъв списък съм направила с неща дето ми харесаха, не е истина  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 3 249
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 739
  • Мнения: 85
Привет момичета, ето ме и мен отново със закъснение. Вече бяхме веднъж при нашата нова логопедка, още няма кой знае какви заключения тя, по нататък ще видим. Утре сме на психолог стискайте палци. Въпреки, че детето има страхотен напредък все още има много работа и притеснения у мен. Тръгваме на психолог заради фобията от гръм започна от пукане на балон в лицето му. И сега е ужас по рождени дни се страхува, излезе и това, че когато е мноооого шумно и висока музиката да го дразни. Та не знам какво ще каже психоложката. Притеснена съм но какво да се прави. С говоренето горе долу се справяме, с разказването бегло, а диалога ни куца понякога в играта не се вслушва, че тя има и друго условие. Като по-малък рисуваше, сега е с "клизма". Като каже няма и точка. Но и там бележи бегъл напредък. А, на 21.10 правим 5г., вече сме големи.
Натаник, честит Рожден ден и от мен!

Целувки на всички малчугани от мен.

# 740
  • София
  • Мнения: 2 082
JANITA75, имаме нова тема, пиши в нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт