«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ѕременност с термин месец...
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 759 отговора

јнкета

√ласувайте за заглавие на следващата темичка:

¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 18
Ѕлагодар€ ƒжиƒжи_23  smile3525. Ћекичко се притесних, защото ние имаме час във ‘емина,но при доц ƒимитрова/ веро€тно са роднини с док. ƒимитров/ и понеже до скоро н€мах наблюдаващ гинеколог сама си изчисл€вах всичко / главно на база Ѕ’—, според който на 09.08 б€х в 12г.с и 5 дни/. ’убав уикенд Smile
÷итирай

ћнени€: 115
«дравейте, мамити. јз много р€дко взех да се включвам, но покрай малката не ми остава време, а вечер заспивам бързо след не€. “€ е много зло€да и в момента се бор€ жестоко и с хабенето на много нерви, плакане и викане, за да започне да €де. ѕроблема е, че сме в категори€ недохранени и много се притесн€вам. “а това и всичко по малко ме изтощава на макс. —ещатете, че наши€ тати е далече.
ƒругата седмица пътува ме за Ѕг. ћалко се притесн€вам за път€ и всичко да е наред. ћисл€ позитивно. јз съм си записала ‘ћ на 2.10. ѕри ¬рагалева(май така се казва). “огава по мои сметки ще съм в 22 седмица и ще съм на границата и имайки впредвид, че и с н€колко дена вървим напред може и да е късно, но поне ще се прегледам. ƒо ко€ седмица е максимума на тази ‘ћ?
»на-ѕринцес, мисл€, че и ти си записана за тогава. јз съм в 10 30 часа.
Ѕебчето го усещам много и често. ƒокато с ћарти много малко € усещах, т€ €вно беше по поспалива за разлика от сега.
«а фейса пък въобще не стигам да погледна и ми е много мъчно, но сега като отида при маминка на гости ще има повече време и ще гледам да съм по активна. ѕочивайте си много, че после н€ма почивка. Ќа разположение по 24*7 ще бъдем. “а сега е времето за глезене и почиане.
„естито на всички новодомки мами. ѕазете се и бъдете здрави и щастливи bouquet
Ћек и усмихнат ден!
÷итирай

ямбол

ћнени€: 17
«дравейте момичета, днес малко късно се включвам, н о си б€хме на село. ћо€та първа ‘ћ беше в —тара «агоа при др. »на ÷онева и цената беше 35 лв, направо не знам какви са тези космически суми от 135 лв, тези хора ни обират буквално и безскрупулно  Thinking на какво прилича това, не знам.
ѕрегледа ми беше 40 минути със записване на наша флашка  бебчо ( 5 х 6-7 минутки)
—ледващата ще е началото на октомври също 35 лв.

ћомичета искам да попитам дали н€кои от вас вече са започнали да набел€зват бебешки колички и кошарки? јз от н€колко дни започнах да ров€ сайтовете, защото наши€т татко декември месец заминава на миси€ (войник е в Ѕ√ јрми€) в јфганистан и искам докато е тук да сме избрали кошарата и количката и по големите неща, да ги капарираме  и като наближи момента, само да си ги прибера у дома. ўе бъда благодарна ако споделите сайтове и опит. Hug
« ѕоследна редакци€: сб, 21 сеп 2013, 16:27 от zlati_baikova »
÷итирай

видин

ћнени€: 52
здравей аз предимно в пакостника гледах неща и е много веро€тно от там да си поръчам нещата за бебе, че тук н€мам кой знае какъв гол€м избор на колички и креватчета и други такива по-големи покупки а относно ‘м , малко съм излъгала, без да искам, за продължителността, но толкова се б€х развълнувала че съм си мислела че са 10мин. извин€вам се ако съм подвела н€кой smile3525 smile3525 smile3525 smile3518
÷итирай

ћнени€: 3
«дравейте и от мен  Praynig
дуденка,да,объркала си се ,и на мен ми стана странно 10мин.,поне 30 мин. е ‘ћ Smile
«лати,аз съм си малко суеверна и с ћћ сме решили само кошарка и дрехи за изписването да купуваме на бебо.ћисл€ да си харесам другите неща,да си направ€ списък от къде са и цена и после ще пращам ћћ и майка ми ,ко€то живее под нас.≈,естествено че ще му куп€ лигенче и одеалце,примерно,но количка н€ма да купувам още,нищо че съм си харесала.
≈то да видите кошарката ,ко€то съм харесала http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-krevatcheta- … x-190-72-sm-64150
ј ето и количката http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/chi … ion-coal-3v1-2013.«а количката още не съм решила на 100% дали ще е т€,до тогава може да ми харесат още 1000,но легълцето определено ми харесва,че е комбинирано
bambi2009,да,и аз съм на 2-ри на ‘ћ ама при —тратиева Smile ј относно цената -в сайта на “ина  иркова където ход€ пише е 60 лв.
ќтносно присъствието на мъжа на раждането,да,много искам да присъства,ама дето н€ко€ от вас беше казала,ћћ ще ми тр€бва после,защо да го псих€свам,той казва че не иска да гледа жена му как се мъчи,и после ц€л живот това да му е пред очите,и аз твърдо го подкреп€м и заставам зад това негово решение,та той е моето малко дете,как ще го карам да гледа  Blush
ето и другата ми количка,в пъти по-евтина и доста ми харесва и т€ http://www.hippoland.net/chipolino-kombinirana-kolichka-ultra-2011
« ѕоследна редакци€: сб, 21 сеп 2013, 17:18 от ina_princess »
÷итирай

видин

ћнени€: 52
ама хич не е честно това с креватчето, и аз съм си го харесала  Laughing Laughing Laughing
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11801&cat=105 това е другото на което съм се спр€ла а количката е тази
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=9450&cat=66
÷итирай

Ѕългари€

ћнени€: 79
«дравейте!
ѕризнавам,че само последната страница прочетох по-обстойно,другото претупах,но н€мам време.ћинавам само да  ви нагушкам,да не помислите,че съм ви забравила.
«лати,за големите неща като количка,кошара аз гледам в продавалник.јз кошара си имам от баткото де,но количка например си намерих там. „акам само да ми потвърд€т,че е свободна и направо ще € купим. ј за дребните неща като корито,дрехи,аспиратор и др. или пак в продавалник или в online сайтовете като ѕакостник.  ато магазини ’иполенд и ƒжъмбо (особено ƒжъмнбо) има доста разнообразие. —поред мен обаче,не е нужно самичка да си ги вземеш нещата след капариране. ћожеш да си ги купиш направо или преди тати да замине да си ги занесете вкъщи. Wink
bambi2009,втората ‘ћ може да се направи до 23г.с.  Wink
ditova,аз вече писах н€колко пъти за мо€та ‘ћ. при ƒ-р ÷олова във ћ÷ фемина. ‘ћ+3D+диск ми струва 110лв. ћного съм доволна от прегледа.
«а татковците,аз съм на мнението на повечето мами,които са си дали мнението тук. јко сами€т татко има желание,това е чудесно,но само ако има желание.»ма ли колебание и то малко,значи е по-добре да чака в коридора. ћо€ мъж например а сбсолютно изключено да преживее подобен ад. “ой даже на прегледи не иска да идва с мен,дори и да чака в коридора.ќбикновено ме кара и ме чака в колата. Smile Ќе бих го накарала никога да присъства на раждането на децата ни,нито дори на преглед. ¬место да предизвикам любопитството му,може да има обратни€ ефект.» после да не може да си погледне детето. “ой сами€ съвсем скоро си говорихме,ми каза точно следното: "Ќе ме карай да идвам на прегледи,аз искам да си вид€ детето тогава,когато му дойде времето."
÷итирай

ямбол

ћнени€: 17
ina_princess аз н€мам възможност да съм суеверна, предпочитам всичко важно да се купи докато е тук мъжа ми. ¬се пак са доста солидни инвестиции и предпочитам да минем през тръпката заедно за първото ни дете.
uleto88 благодар€ ти много, аз така и искам да направ€, но ще видим пак какво ще решим на нашето мини семейно събрание Very Happy «а джъмбо съм съгласна, но само дребните неща. ј количка и кошара... само гледам умувам, хубавите са много скъпи, а тези на разумни цени нещо никак не ми допадат. “а за това исках съвети и още сайтове, в този ѕакостник не съм влизала сега ще огледам и там.
ј мъжа ми като разбра, че н€ма да е тук за раждането, много се разочарова искаше много да присъства. » аз съм на мнение, че ако мъжа иска ще е прекрасно изжив€ване и за двамата, но —јћќ ако той иска.  Naughty
÷итирай

"ћоже и да не съм стигнал там, където възнамер€вах, но мисл€, че се озовах там, където имах нужда да бъда. " ƒъглас јдамс

ћнени€: 1 082
ina_princess, да не го приемеш като критика ..., но н€колко неща за кошарката и количката ... от опит  Embarassed ”станових, че кошарката е добре да е 60/120 ... ето дори малката, ко€то е на 3 спи още в не€ (нашата е такава:
—крит текст :
, все още е здрава ..., но не съм сигурна, че н€ма да куп€ пак същата нова Smile), но ..., не си мисли, че ще € ползваш и като юношеско легло (10-тина години). ћебел е - изхаб€ва се ... «а количката: никога не бих купила с двойни гуми (събират се боклуци между т€х, по-трудно се управл€ва ... при нас има и сн€г и зимата се събира и киша ...); никога не бих купила количка с двойни дръжки (не може да се управл€ва с една ръка ... в магазина е ќ , ама като си € представиш пълна с багаж и бебе ... и тежестта € прави неуправл€ема ..., ако е с една ц€ла дръжка се управл€ва като € държиш в центъра, но тук не можеш да го направиш ...) ... “ова е моето мнение за кошарките и количките, де ... ћол€ те да не се сърдиш ...
÷итирай

ћнени€: 3

la vida loca
,н€ма за какво да се сърд€,това ще ми е 1во дете,и много разбирам от двойни гуми и кошари,не го приемам за критика ,а за съвет,хем и другите мами ще прочетат.јз си харесвам на външен вид,дето се вика,и като чу€ мнени€ на вече майки на поне едно дете -бих се позамислила.ћерси за съвета-ето,вече знам нещо ново от теб -без двойни гуми и двойни дръжки  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 356
ina_princess, да не го приемеш като критика ..., но н€колко неща за кошарката и количката ... от опит  Embarassed ”станових, че кошарката е добре да е 60/120 ... ето дори малката, ко€то е на 3 спи още в не€ (нашата е такава:
—крит текст :
, все още е здрава ..., но не съм сигурна, че н€ма да куп€ пак същата нова Smile), но ..., не си мисли, че ще € ползваш и като юношеско легло (10-тина години). ћебел е - изхаб€ва се ... «а количката: никога не бих купила с двойни гуми (събират се боклуци между т€х, по-трудно се управл€ва ... при нас има и сн€г и зимата се събира и киша ...); никога не бих купила количка с двойни дръжки (не може да се управл€ва с една ръка ... в магазина е ќ , ама като си € представиш пълна с багаж и бебе ... и тежестта € прави неуправл€ема ..., ако е с една ц€ла дръжка се управл€ва като € държиш в центъра, но тук не можеш да го направиш ...) ... “ова е моето мнение за кошарките и количките, де ... ћол€ те да не се сърдиш ...
за мен това са най-хубавите колички-тези с кош, който след 6-ти€ месец се маха и става за с€дане!
http://kasida.bg/category/jane-77.html,rows,48
ƒъщер€ ми € изгледах с такава, а след това още 2 майки си изгледаха бебетата.’аресват ми  от 1095-в червено -3 в 1.ѕри това това е кош, после зимна и л€тна, излиза по-евтино от 2 некачествени, а е страхотна, удобна, здрава и имат много екстри
÷итирай

—офи€

ћнени€: 356

la vida loca
,н€ма за какво да се сърд€,това ще ми е 1во дете,и много разбирам от двойни гуми и кошари,не го приемам за критика ,а за съвет,хем и другите мами ще прочетат.јз си харесвам на външен вид,дето се вика,и като чу€ мнени€ на вече майки на поне едно дете -бих се позамислила.ћерси за съвета-ето,вече знам нещо ново от теб -без двойни гуми и двойни дръжки   :bouquet:
¬ажно е и как се сгъват, защото триколките са кофти за багажник, освен ако не си с много гол€м.
÷итирай

на североизток - срещу морето

ћнени€: 2 838
јз съм харесала кошарите на ƒибо . ћакар че ми предложиха да ми дадат кошарка, мисл€ да инвестирам в ново матраче. “ам обаче е гол€ма чуденка и нищо не съм харесала.
ƒрешки и други неща харесвам само на външен вид по сайтовете. јнглийските магазини имат добри цени за ританки и бодита, които са в комплекти по 2-3. ¬ъпреки това се колеба€ защото за мен е важна матери€та и както се казва око да види, ръка да пипне. Peace
ѕървата ми ‘ћ продължи около 30 мин., но вчера когато говорих с доктора ми каза, че втората е около 1 час. ѕрав€ € в ƒобрич. »наче цената е 60 лв. и на фона на цените във ¬арна съм много доволна.
ƒуденка  енгуруто б€х € вид€ла на една мама в действие и много ми хареса, особено колелата. ¬същност дълго време търсих модела, но определено е този и цената е ок. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 383
«дравейте и от мен .

LA vida loca  и аз благодар€ за съветите които даде за количката и леглото и даже бих помолила теб и другите мамита с 2ро и 3то бебче да ни дадете съвети за тези неща.
јз също съм с първо и незнам какво ще се взима. Ќе бързам още да гледам, мисл€ да е декември - €нуари, но ако пообсъдите кое е добро и кое не ще ми е доста от полза.
јз честно казано за сега съм поглеждала към колички, тъй като имам много непри€тен случай в ћќЋ-а когато едно бебе изхвърча от количката си и едвам го спасихме. “а имам малко страх към тези 3 колките .

’убава вечер от мен .
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 45
» аз да си призна€ вече позаглеждам магазините за по-големите неща. ј като се има предвид колко малко колички за близнаци има нагледно по магазините ми е доста трудно. ≈динични има гол€м избор и само като ги погледна си избирам поне по 2-3 модела, но за близнаци в н€кои магазини дори н€ма мостри. ј друго си е наистина ръка да пипне. “рудна задача ми се очертава, но поне има още време.  baby_neutral baby_neutral
ƒобре че сестра ми ще ми даде една кошарка, кошче за кола и ще минем с купуването само по 1 бройка, че иначе излиза ...  #Crazy

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 759 отговора