"Голямата лъжа" /Büyük Yalan/ - нов сериал с Мурат Йълдъръм по ДФ

  • 44 857
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Здравейте на всички  Hug

Днес ще гледаме ли сериите аз се нареждам първа дано никой да не ми пречи , взе да става интересен филма.
Ето по едно чайче от мен -

# 46
  • Мнения: 1
 Hug И аз съм на линия!
Приятно гледане на всички!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
И какво,изкараха Емирхан виновен за всичко

# 48
  • Мнения: 1
И какво,изкараха Емирхан виновен за всичко


Той горкият май ще отнесе най-много нещастие,заради семейната чест...

А иначе много ми хареса сцената в болницата,когато Рейхан си каза всичко пред Етем,мислейки,че не я чува... А той всъщност чу всяка дума..

# 49
  • Мнения: 20 795
 wavey Привет
Ех, че хубава компания се е събрала тук. Ще взема и аз да загледам филма, за да се присъединя  Laughing

# 50
  • Мнения: 1
wavey Привет
Ех, че хубава компания се е събрала тук. Ще взема и аз да загледам филма, за да се присъединя  Laughing

Добре дошла,с радост посрещаме нови попълнения!
Фикмът е хубав,заслужава си гледането!  Hug Hug Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Аз пропуснах последните 30 мин снощи,някой да разкаже....

# 52
  • Мнения: 1
Аз пропуснах последните 30 мин снощи,някой да разкаже....


Най-запомнящото се беше,че Рейхан дари кръв за свекъра си,тъй като се оказа,че е неговата кръвна група. След това отиде в стаята при него и мислейки,че той спи,му каза за любовта си към Емирхан и че не иска никой да ги разделя... А когато излизаше от стаята,Етем отвори очи и се оказа,че е чул всичко...  newsm44 /Честно казано това ми е любимият момент от вчерашните серии/ !

Майката на Емирахн му каза,че не могат да останат да живеят при тях и те отидоха на хотел. Но гадината нареди да му запорират сметките...

Емирахан се видя с някакъв негов приятел,който му даде някакви пари.
А Вилдан /най-малката сестра/ и майката  също се скараха,заради това че сестрата отиде на сватбата на Емирахн и Рейхан..

С риск да съм пропуснала нещо,мисля че това е най- важното...

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 14:57 от единичката

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Благодаря ти!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 433
ооо, Вени, радвам се че си тук Hug Hug
ох, аз пък още трудно приемам гериоите, без Емирхан, щото не съм го гладела никъде още hahaha hahaha
Рейхан, от незабравима #Crazy, Али ръза, маман от Млечният път и Дила ханъм, голямата сестра от мелодията, въобще още време ми трябва да се абстрахирам Joy Joy Joy 

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Същите маниери и реакции,преглъщания и стискане на устата на Етем както на Али Реза....не ви ли се струва?

# 56
  • Мнения: 1
Същите маниери и реакции,преглъщания и стискане на устата на Етем както на Али Реза....не ви ли се струва?


Понякога забравям,че не гледам Листопад...  Joy

# 57
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Искам да споделя, че страшно ми харесва песента и гласа на певицата. Признавам си, не си падам много по турската музика, но тази песен е изключително нежна и мелодична. Някой знае ли коя е певицата?

Казвате, че Халил Ергюн не може да излезе от ролята в Листопад,но този сериал не е ли сниман след Листопад?

Актрисата, която играе Шюкран, ми е крайно антипатична. И не само заради ролята. И в мелодия на сърцето ми беше доволно противна.

Нещо, което много ми бърка в очите - идеално изскубаните вежди на Емирхан. Не знам защо го правят. В "Лозата" така бяха изскубали веждите на Йозджан Дениз. Много дразнещо.

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 22:08 от svetal4o27

# 58
  • Мнения: 1
Сериалчето е интересно-изгледах го в началото на лятото/разбира се без превод/.  newsm78 Честно казано аз не видях нещо кой знае колко нестандартно ама...
В най общи линии сюжета:
                       В богатото семейство на Етем Вардарлар отново се ражда момиче. Отчаяна, майката се решава на крайна стъпка- в уговорка с приятелката си акушерка разменя детето с момче, родено почти по същото време от бедно семейство. Постъпка, за която после горчиво ще съжалява. Болката по загубеното чедо е много силна и в другото семейство. Двете майки страдат и търсят децата си. Съдбата обаче е решила друго. Емирхан, синът, се противопоставя на решението на своето семейство да се ожени за богато момиче и сключва тайно брак с любмата си Рейхан. Рейхан е изгубената дъщеря, но майката-свекърва ще узнае това много много по-късно, когато вече е загубила безвъзвратно шанс дъщеря и да и прости за отвратителното отношение и безбройните злини, които и е причинила. Покрай основната сюжетна линия, разбира се ще се запознаем и със съдбите на останалите 3 дъщери на Етем и Рюксан.
                          И няколко думички за героя на Мурат- Окан.  Той всъщност е единственият син на Етем, но от извънбрачна връзка. За   неговото съществуване, Етем разбира след години и то само защото майката- голямата любов на Етем- е болна от рак. Преди да си отиде от този свят, тя се връща в градчето и споделя за сина им с надеждата, Етем да се погрижи за него и най-вече синът и да не е сам на този свят. Окан в този момент е войник. Той идва в градчето след смъртта на майка си, която е погребана тук, решен да отмъсти на изоставилия ги баща.
                           Какво ще се случи?  smile3503 Нека не преразказвам, за да ви бъде интересно!
И все пак ако имате въпроси- насреща съм! newsm10


Здравейте!
 Нямам възможност да гледам филма събота и неделя,а го намирам само на турски,вие не може ли да качите субтитри? Моля


# 59
  • Мнения: 286

       Здpавейте, момичета  Hug

 Аз също  позаглеждам филма и за сега ми хаpесва!
 На Али Pаза/ Етем много му подхождат pолите на темеpут! Тази вечеp, обаче има pазвитие-мааалко омекна - а дано...


Общи условия

Активация на акаунт