Таблицата или калкулатора

  • 14 424
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
 Мили мами, с мъжът ми искаме второ дете, предпочитаме да е момче, не че ще го върнем ако е момиче  Laughing ! И така попаднах на таблицата и на калкулатора, обаче изчисленията на двете се разминават тотално. Искам да ви помоля, ако имате време да проверите в таблицата и в калкулатора, и да гласувате в анкетата кое е вярно за вашите дечица.

Ето линк към калкулатура http://babycalculator.hit.bg/

И линк към таблицата http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=31


  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 360
Честно казано  и двете грешат Cry  .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

# 2
  • Мнения: 3 042
newsm09Проверих  и  калкулатора и  таблицата и не смятам, че може да се разчита много на тях.  Резултатите  бяха  следните:
stork-girlза  дъщеря  ми  -  според калкулатора е трябвало да бъде 65% момиче, според таблицата също е трябвало да е момиче; stork-boyпри   синът  ми  нещата стоят по друг начин - според калкулатора за момче са дадени само 26%, а според таблицата той е трябвало  да се роди  момиче.
[/size]

# 3
  • Мнения: 3 611
Първата не я отварям, а втората не ми позна.

# 4
  • Мнения: 426
  Първата не ми се отваря,а таблицата ми позна,ама има време,още не съм родила!Но съвпада с мнението на лекаря!

# 5
  • Мнения: 1 237
Първото не се отваря,а втората таблица позна.Проверих и за моя близка и на нея позна.

# 6
  • Мнения: 369
Аз не можах да гласувам. Crossing Arms И по двете ми даваше - момче, а пък аз си имам момиченце.

# 7
  • Мнения: 270
на първата ми дава момиче,а на втората и според доки момче

# 8
  • Мнения: 1 666
На мен и двете ми дават момче и момче родих. Не че вярвам много на такива неща, де ... Щом искате детенце - давайте смело, нали все ще го обичате!

# 9
  • Мнения: 122
Не гласувах, защото за сина ми таблицата показва момиче, а по калкулатора 49% момче и 51% момиче. За второто калкулатора ми показа по голям процент за момче, а по таблицата излиза момиче.... Така, че май е по- добре варианта с налучкването на пола на бъдещото бебе.

Успех с бебеправенето!

# 10
  • Мнения: 78
Проверих ги Wink За мен е калкулатора-по него си излиза момиче, каквото си имам Laughing
А по таблицата излиза, че е трябвало да имам момче.
Калкулаторът май отговаря на онова за смяната на кръвта при мъжа и жената
Успех Simple Smile Дано да оцелите пола Wink

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Неможах да гласувам, защото при мен и двете ми познаха. Мисля си обаче, че по-скоро е съвпадение. Не разчитайте на такива неща, действайте смело пък каквото излезе  Wink

# 12
  • Мнения: 4 915
Нали знаеш как се определя полът на детето?

Зависи от няколко неща: киселинност на влагалището, близост на сексуалния акт до деня на овулацията, състезателният дух или издръжливостта на сперматозоида със съответната хромозома  Wink и ...божият замисъл за вашето детенце.  Mr. Green Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 406
и двете познаха, на лято почваме с опитите за момиченце Grinning

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Калкулатора не ми се отваря, таблицата ми позна

# 15
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Интересно! При мен калкулаторът показа за дъщеря ми 97% момиче, а за сина ми 98% момче. Таблицата не показа вярно. Simple Smile

# 16
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
калкулатора ми показа момиче(47% на 53%),а таблицата момче,но не мисля че може да се разчита на тях.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 106
При мен таблицата позна ама не че някога съм им вярвала на тези неща..малко странно е да вярваш че всички момичета на 23 забременяли февуари ще имат момчета например Simple Smile
Пожелавам ви здраво и усмихнато бебенце да ви радва и обича, а пола няма чак толкова голямо значение - е ако съвпадне с желанията ви още по-добре:)))

# 18
  • Мнения: 1 685
Калкулатора.Таблицата ми показа за баткото, че трябва да е момиче.
По-късно ще го пробвам и с приятелки, пък да видим тогава.

# 19
  • Мнения: 9 990
Честно казано  и двете грешат Cry  .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

Хи-хи,на този принцип действаше една приятелка-до тука има три момчета и продължават да работят за момиче hahahaНе е казала на каква бройка ще стопират опитите. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 708
И двете са грешни за нашия случай  Laughing Само да вметна че пола се определя от бащата и съответно годините на майката и месеца на зачеване (втората таблица) няма на какво да се обосноват. Ето тук има таблица, която се основава на мъжа и поне при нас е вярна  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 685
Куки, твоята таблица пък не ми позна за ни едно от децата.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 806
И двете са грешни за мен Peace. Пада ми се момиченце, но доктора каза 100% момче. newsm78 Само да кажа, че и аз ги гледах двете преди да забременея , защото таткото искаше момиченце но .... хех ще ходя на поправителен след 2-3 години. Успех и смело напред пък каквото стане , важното е да е живо и здраво  bouquet

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
За първи път попадам на такива"изчислителни техники"  LaughingСпоред калкулатора -36% момче и 64% момиче,според таблицата-момче.Е,аз имам момче.

# 24
  • Мнения: 2 381
Таблицата и календара показват отроче от мъжки пол, както и тази на Куки.А ние си имаме момиченце.

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 10:07 от daisy_st

# 25
  • Мнения: 1 410
С калкулатора ми излезе 55% момиче, а с таблицата момче.
Имам момиче, но да кажа, че не вярвам в такива неща. Нито какво яде майката и т.н.

# 26
  • Мнения: 8 505
Таблицата.
Калкулаторът изчисли 94%момче (де да беше така).
Ни не вярвам на нито едното.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 457
Калкулаторът ми даде 50 на 50, а таблицата тотално сгреши  Wink
Струва ми се че калкулаторът е по-верен, но трябва да се знае абсолютно точно датата на зачеване, а тя в повечето пъти не се знае с точност (имам предвид вече родени дечица)

# 28
  • София
  • Мнения: 2 708
Куки, твоята таблица пък не ми позна за ни едно от децата.

Ами не знам, според мен не е вярна нито една от тях, просто е късмет 50/50 таблицата да улучи твоя случай Simple Smile Няма 100 % сигурност в нито една от трите таблици  Laughing

# 29
  • Мнения: 445
Не се доверявай на таблица или калкулатор. Това е съдба. Правете любов и много не му мислете, каквото дойде.

# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не вярвам на тези нещя, но според калколатора 62% ще е момче, а според другия ще е момиче. А роди се момче.

# 31
  • Мнения: 2 271
При нас е таблицата.Още,когато забременях направих справката и наистина се роди момиче!

# 32
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз лично не вярвам на подобни работи... Naughty

# 33
  • Мнения: 3 423
при мен и двете не са верни-аз още не съм родила ,но знам 100% пола, защото съм правила амниоцентеза

# 34
  • Мнения: 2 631
И двете са верни Peace

# 35
  • Мнения: 577
Не знам според мен е жярно,защото ми излиза правилно не само на мен а и на майка ми и на свекърва ми newsm78

# 36
  • Мнения: 1 809
Калкулатора не  позна : 75% момче и само 25% за момиче    newsm78
Таблицата също не позна : излиза М=момче

 hahaha  вече си мисля,че Христина е станала "по чудо" момиче ,след като и на 3D- то в 6-тия мес ми казаха момче  
Аз не вярвам на такива изчисления  Hug

# 37
  • Мнения: 2 950
и вете показаха момче, а аз си имам момиченце! Thinking

# 38
  • Мнения: 5 250
Обърках гласуването, но не е фатално Wink
Значи на мен нито една таблица не ми показва правилно  Naughty
А за калкулатора ми показва 56% момче (вярно е), но все пак аз не съм сигурна в точната дата на зачеването  newsm78 Написах датата на предполагаемата овулация  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 396
Ами калкулатора позна за големия ми син, но изкара малкия момиче, а таблицата- обратно малкия го улучи, а големия - момиче  Laughing
Питай доктор за съвет. Аз когато родих малкия, нашата докторка ми каза, че сега трябва да родя и едно момиченце и за всеки случай тя щяла да ми изчисли кога да го правиме за да не се сдобием и с трти юнак  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 553
При мен и двете грешат Simple Smile - и двете показват момче (даже според калкулатора 93%), а аз имам момиче Simple Smile

# 41
  • Мнения: 280
        Калкулатора не се отваря , а таблицата се разминава с мнението на двама лекари. Май всичко е божа работа . Късмет  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 809
Струва ми се че калкулаторът е по-верен, но трябва да се знае абсолютно точно датата на зачеване, а тя в повечето пъти не се знае с точност (имам предвид вече родени дечица)
Ами не е така  Wink
Пробвах с +10 и -10 дни пак излезе 73/74 % за момче  [/color] Rolling Eyes
Лъжат тия таблици  и калкулатори Outta Joint

GERA, забравила си да вмъкнеш в отговорите на анкетата "Нито едното"  Mr. Green
Желая ви живо и здраво бебе, без значение пола му      bouquet

# 43
  • Мнения: 2 467
Ни едното ни другото! не познават при мен.
 85% момче при калкулатора и М в таблицата.
А аз си имам най-прекрасното моми4енце на света  Hug

# 44
  • Мнения: 524
При мен и двете са вярни, но някак си съмпо -склонна да вярвам на таблицата... Crazy

# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Калкулатора не ми го отваря, а таблицата ми позна Peace

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И на двете места ми показва момиче-ами такова е .

# 47
  • Мнения: 2 000
На калкулатора Митко излезе момиче, а на таблицата момче. Та за него таблицата е вярна. Но за бъдещото бебе, което скоро ще се ражда и двете показват, че ще е момиче, а лекарката последните 2 пъти му вижда мъжките атрибути. Така, че нищо не гласувах в крайна сметка.

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Със същият успех можете да хвърляте ези-тура.
Шансът е 50/50...или ще съвпаднат...или не:)

# 49
  • Мнения: 2 609
Според калкулатора би трябвало да е момче, а ние имаме момиченце hahaha
А таблицата ми показва вярно, но да ти кажа честно, хич не вярвам на такива работи Naughty

# 50
  • Мнения: 3 423
Калкулаторът не се отваря,
а таблицата е само за малолетни майки,
моите години ги няма. Ами сега?

# 51
  • Мнения: 6 164
Ъъъ... По-добре пусни тото...  Laughing
Как може да мислиш, че това е вярно? Тези калкулатори и таблици са само за забавление. Ако на някой е познал е чиста случайност. По-скоро пробвай с храните. Нали уж ги разделят храни за момче и храни за момиче и какво да ядеш ако искаш определен пол. Макар че аз и на тях не бих разчитала особено.
А и някъде бях чела, че по-киселинната среда способства за момиче, по-алкалната за момче...

# 52
  • София
  • Мнения: 2 271
Калкулатора ми позна, че имам момче. По таблицата Боби не трябваше да има пишка  Joy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 47
Калкулатора излиза 95% момиче и на таблицата излиза момиче, така че за мен не е вярно ( макар че много ми се иска,ех мечти) smile3503

# 54
  • Мнения: 1 564
Калкулатора не ми позна,а таблицата ми позна за 2-те деца.

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
И двете дадоха верен резултат за първото, но за второто показват различно -
калкулатора сочи момче, а таблицата - момиче.
ЗА сега нямам и идея кое ще е вярно!

# 56
  • Мнения: 5 577
Калкулатора.

# 57
  • Мнения: 1 032
Таблицата, според калкулатора Петя трябваше да е момче

# 58
  • Мнения: 7 640
вие сериозно ли приемате тези неща #Shocked

# 59
  • Мнения: 2 040
На мен калкулатора ми каза за МОМЧЕ, а то се оказа МОМИЧЕНЦЕ  Heart Eyes ... още бях бременна тогава като изчислявах с него ...
Таблицата тогава не съм я виждала, а току видях че е познала за моята Никол ...  Laughing
Всичко е много относително - не трябва да се ръководиш и вярваш на тия работи ...
Най- важното е детето да е желано, какъвто и да е пол  Grinning
Желая ви успех и дано скоро се похвалите с хубава новина  Grinning

# 60
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На калкулатора - 59% момиче, а на таблицата трябва да е момче - и това за моята Илияна Laughing

# 61
  • Мнения: 1 382
И двете ми познаха и преди да родя и сега,и други изчисления,които съм правила.Стискам палци скоро да заченеш момченце  Peace

# 62
  • Мнения: 240
И двете не ми познаха. 80% за момче според калкулатора и пак момче от таблицата, а си имам една прекрасна кукла.

# 63
  • Мнения: 998
 Много ви благодаря за отговорите. При мен за първото дете и двете си ми показват момиче и тя наистина е. Ще пробваме и ще видим какво ще излезе така и така се бях навила на таблицата, така че по нея, а като гледам тя води и по резултат. Пролемът ми е, че няма да можем да имаме трето дете и затова ми се искаше да си направим момченце сега! Но естествено, че ще си го обичаме всякакво!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 621
На мен и таблицата, и калкулатора ми показват момиче и такова имам, но честно казано не им вярвам. Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 243
На мен и двете ми познаха, и наистина родих момче Laughing

# 66
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Калкулатора за дъщеря ми пише 100% момиче-позна,но за синът ми казва 26% момче -непозна.Таблицата позна и за двете.

# 67
  • Мнения: 35 961
Честно казано и двете грешат Cry .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

 Peace

# 68
  • Мнения: 1 006
На мен и двете ми показаха,че ще е момиче.Още не съм родила,но лекарят също твърди,че ще е момиче. Grinning

# 69
  • там край реката
  • Мнения: 153
Честно казано и двете грешат Cry .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

 Peace



 Peace   Peace   Peace   Peace   Mr. Green

# 70
  • Мнения: 29
Калкулатора ми показва за момче, а таблицата за момиче.На 20.02 съм на лекар и ще ви кажа какво се е видяло.

# 71
  • Мнения: 1 202
Калкулатора ми даде 80%момче/което е и истина/а пък таблицата момиче/което НЕ е така/.

# 72
  • Мнения: 268
 Здравей, при мен с калкулатора излезе, че ще си имам момченце 94% Wink
 А с таблицата излезе момиченце newsm78
 Всъщност си имам един прекрасен син Heart Eyes
 Така че гласувам за калкулатора Hug

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 23:44 от Eli-G

# 73
  • Русе
  • Мнения: 99
При мен калкулатора показа 65% момче,каквото е.Но таблицата го направи на момиче Naughty

# 74
  • Мнения: 337
съжалявам но не мога да гласувам, между другото калкулатора ми дава и в двата случая почти 100% момиче, а аз имам 2 сина, а таблицата защо е само до 33? Мамите над 33 са много и не биха могли да се включат в анкетата.

# 75
  • Мнения: 666
 При мен таблицата ми позна и двата пъти - момче а според калкулатора втория път съм трябвало да родя момиче с 62% и момче 38% , решихме смайка ми да изчислим каква съм трябвало да се родя аз и излязох 94 % момче цях да падна от смях

# 76
  • Мнения: 694
И при двата варианта за първото дете ми се пада момче, а то е момиче. Сега с второто пак ми се пада момче, а за сега доктора каза момиче. Така че коментара е излишен.

# 77
  • Мнения: 768
Тази таблица не е вярна за моя случай. Излиза че е трябвало да имам две момчета, а имам две момичета.

Знам само, че е научно доказано, че пола зависи от активността на сперматозоидите. Колкото са по- активни толкова е по-голяма вероятността да родите момиче.

А другото интересно което прочетох наскоро пак научно доказано от шотландски учени  и което е малко встрани от темата е че хубавите жени забременявали много по-лесно (красивите жени имали много високо ниво на естрогена, от което фоликулите и са по големи и качеството на овоцитите по-добро)  Grinning Grinning

# 78
  • Мнения: 326
При мен и двете познаха - момиченце!

# 79
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами при нас датата на зачеване е или края на февруари 27-28 или на 1 март калкулатора позна и при двете дати със 64%и 65% момиче а таблицата за февруари показва момиче а март - момче
а тази таблица преди години майка ми я показваше но не от интернет - доста от одавна е

# 80
  • София
  • Мнения: 276
И двете ми показват, че синът ми е трябвало да е момиче newsm78. Аз и не вярвам на тези методи, защото то си е  доказано кой точно определя пола на детето Simple Smile.

# 81
  • Мнения: 48
при нас калкулатора позна Laughing

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Не можах да гласувам, защото и двете таблици познаха при мен - момиче и момиче си имаме.
И двете са единодушни, че ако сега правим бебе ще е момче, точно както тати иска!   Grinning

# 83
  • Мнения: 1 233
И при мен и таблицата и калкулатора показват момиче. Според лекарите също е момиче - дано да е вярно  Simple Smile

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Таблицата позна,калкулатора... newsm78

# 85
  • Мнения: 7 106
Първо да кажа, че изобщо не вярвам на подобни "изчисления", но в този случай и таблицата и калкулаторът ми "познаха", че имам момиче  Laughing.

Не гласувах в анкатата, защото на практика трябва да посоча и двата отговара, а няма такава опция.

# 86
  • Мнения: 3 760
Категорично таблицата! Освен за моята бебка проверих още за : себе си и брат си; братовчеди /2 бр./; майка си и леля си. Излезе 100% вярно.
Според калкулатора имам момче....

# 87
  • Мнения: 644
По таблицата ако гледам трябваше да е момиче, а по калкулатора 62 % за момче. Така 4е гласувах с 1 опция.
И много ти благодаря за страницата на калкулатора че я търсих от доста време.

# 88
  • на село
  • Мнения: 3 917
За голямата ми дъщеря и двете познаха / таблица и калкулатор/.
За малката калкулатора дава 58:42%  в полза на момче, обаче тя си е момиче отвсякъде  Wink,
а виж тук вече въпроса с таблицата стои по -сложно:
Цитат: За съжъление нямаме данни за жените над 33 Sadnewsm53

# 89
  • Мнения: 528
първата не я отварям но таблицата позна.

# 90
И двете грешат-показват ми моми4е а моето със сигурност ще е мом4е(даже имам снимка на пилето му) LaughingПък и то се знае,4е бащата определя пола така4е...

# 91
  • Мнения: 310
Абе при мене и двете познаха тъй, че не съм гласувала!

# 92
  • Мнения: 5 790
Таблицата не е вярна - показва, че трябва да е момче, а се роди една Виктория. Калкулаторът каза - 57% момиче, 43% момче.

# 93
  • Мнения: 2 723
При мен и двете показват момиче, а имам син, пълни глупости са това

# 94
  • Мнения: 1 108
На Калкулатора ми даде 83 % момиче и само 17 % момче.А аз си имам момченце.
Таблицата позна

# 95
  • Мнения: 208
На калкулатора ми показва момиче, а на таблицата момче. Е аз родих момче.

# 96
  • Хасково
  • Мнения: 726
и за двете деца таблицата позна точно

Общи условия

Активация на акаунт