Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 43

  • 40 802
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 255
момичета отдавна не съм влизала в темата,дано тези дни се променят нещата
един линк от мен на нещо интересно http://en.secretsid.com/nice-eyeshadow-art/
и въпрос относно какво знаете за сенките на id,наскоро в Бургас на едно ревю гримьорката ползва тази марка,а в интернет почти нищо не намирам за нея
Искам да помоля Вержи да публикува на страниците на блогът си  всички гримове,които ползва без значение дали са скъпи или евтини и да коментира и трайността,пигментация и т.н.,ще съм много благодарна на подобна информация
г-жа Стихийно бедствие,знам че имаш опит с продуктите на Мери Кей,тук или на лични ще помоля за повече информация

# 511
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Ама, къде са феите - да не са се изгубили в гората:)

ако искате изпратете ми на мен снимките - мисля, че само аз ти и Епона сме правили или на някой друг, ако му се занимава да направи поста  Peace (не държа да съм аз - изобщо  Peace )

Анкета не можем да си пуснем, освен да правим следващото с най-много гласове - креативната очна линия  newsm78



Аз днес пробвах синята петица на YSL със синята Вамп спирала на Пупа. Затвърждава ми се мнението - от тази и лилавата палитра, че мат цветовете са по-убити при полагане на клепача.

Опушването във външния ъгъл е с едно сиво, което синее, ама ето какво е излязло  Mr. Green Crazy



# 512
  • Бургас
  • Мнения: 255
 a.l.e.n.a,браво!Както винаги има развитие при теб в положителна посока  Hug
Фокси,личи си че отдавна не съм посещавала блогът ти  Embarassed
има всичко,за което помолих,в такъв случай,ако още не си го направила ще помоля в профилът ти във фейсбук да дадеш линк

# 513
  • Мнения: 242
Фокси,личи си че отдавна не съм посещавала блогът ти  Embarassed
има всичко,за което помолих,в такъв случай,ако още не си го направила ще помоля в профилът ти във фейсбук да дадеш линк

Ако говориш за личния профил във ФБ - там все още не искам да разгласявам за блога, но си имам фб страничка специално за блога, а самия блог е долу в подписа ми. Нарочно не пускам линкове, за да не ставам досадна и да не изглежда сякаш се саморекламирам Wink

Алена, миглите ти са станали разкошни Heart Eyes

# 514
  • Мнения: 242
Фокси,личи си че отдавна не съм посещавала блогът ти  Embarassed
има всичко,за което помолих,в такъв случай,ако още не си го направила ще помоля в профилът ти във фейсбук да дадеш линк

Ако говориш за личния профил във ФБ - там все още не искам да разгласявам за блога, но си имам фб страничка специално за блога, а самия блог е долу в подписа ми. Нарочно не пускам линкове, за да не ставам досадна и да не изглежда сякаш се саморекламирам Wink

Алена, миглите ти са станали разкошни Heart Eyes

# 515
  • Мнения: 616

Предизвикателство Фея


Скрит текст:
Ivvangeline

Вариант 1

Албум



вариант 2

Албум



a.l.e.n.a

Crimson Fairy





Forest Fairy

[url=https://plus.google.com/u/0/photos/111250208909319458566/albums/5928716577739846929]Албум




Епона



Продукти:
- NYX HD concealer - Porcelain
- Chanel Illusion d'Ombre - Convoitise
- Too Faced Pretty Rebel Palette - Instigator, Dainty, Totally Fetch
- Urban Decay Smoked Palette - Barlust, Loaded, Rockstar
- MAC Mineralize eyeshadow - Smutty Green, Silver Birch
- YSL Facettes Palette - Green
- NYX Glam liner - black
- Revlon Colorstay eyeliner - black
- Dior Diorshow Iconic Overcurl Mascara - black
- Dior Diorshow Maximizer

# 516
  • Мнения: 79
Аленка - мноооого пленителен грим!
За феите - освен да поизчакаме още малко Мис Нели, пък после ще ти пратя моите неща. Може нещо да е заета и да не може в момента.

Оууу - страхотни арт неща на линка, mis_val!!

Еdit: То било каченооооо Simple Smile)

# 517
  • София
  • Мнения: 9 560
Ааааа Аленка, синята спирала на последният ти грим е жестока, просто! Hug
И мигли и всичко вирнато на горе! Харесва ми много! Peace Hug

# 518
  • Мнения: 79
Епона, Аленка - много хубави феи!!
А моята пеперудена фея все едно я е срещнала в гората горската фея на Алена и й е била 2 крошета в очите:)) Въобще не съобразих да не слагам синьо и зелено така под очите - станало е точно като синина в процес на оздравяване:))

# 519
  • Бургас
  • Мнения: 255
Вержи,твориш красоти,стига с тази ниска самооценка моля те  Praynig  ,няма нищо лошо човек да се саморекламира,лично на мен не ми досаждаш
Аз като всички момичета от темата съм луда на тема грим,нещата които показваш са повече от чудесни,не винаги имам време да търся,по име във фейса най-лесно те намирам и от там като ти вляза в профила,ако има линк би ме улеснила,ако избора ти има друга причина-добре,но ако е само за да не досаждаш,моля те спри с това.
Толкова време мина от както пишеш и тук ,не се ли убеди вече в това,че гримовете ти са радост за очите ни  Hug
Ivvangeline,впечатлена съм  Heart Eyes

# 520
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Момичета, благодаря за милите думи   bouquet

Синият грим е жесток на живо, все се каня да дойда посинена на среща, обаче имам задръжки   явно Blush

Миглите  стават разкошни и наистина ми опират в костта, но тя е и издадена  Blush установих, че спиралите на Пупа ми ги правят най-добре, защо така все подценявам марката  Crazy признавам си, че сега ми действа по-добре от Ланком.



Иве, Епона, много съм впечатлена от феите  bowuu  bouquet Иве, ти надмина очакванията ми във всяко едно отношение  Peace

# 521
  • Мнения: 6
Епона, Аленка - много хубави феи!!
А моята пеперудена фея все едно я е срещнала в гората горската фея на Алена и й е била 2 крошета в очите:)) Въобще не съобразих да не слагам синьо и зелено така под очите - станало е точно като синина в процес на оздравяване:))
Напротив хубав е....и именно той се доближава до предизвикателството фея...........

# 522
  • Мнения: 242
Вержи,твориш красоти,стига с тази ниска самооценка моля те  Praynig  ,няма нищо лошо човек да се саморекламира,лично на мен не ми досаждаш
Аз като всички момичета от темата съм луда на тема грим,нещата които показваш са повече от чудесни,не винаги имам време да търся,по име във фейса най-лесно те намирам и от там като ти вляза в профила,ако има линк би ме улеснила,ако избора ти има друга причина-добре,но ако е само за да не досаждаш,моля те спри с това.
Толкова време мина от както пишеш и тук ,не се ли убеди вече в това,че гримовете ти са радост за очите ни  Hug


Аз всъщност нямах предвид точно това Simple Smile Не става въпрос за ниска самооценка, а за това, че в личния си профил във ФБ не искам да разгласявам за блога, защото не искам излишни коментари. Който трябва от познатите ми знае за блога и ме е намерил без аз да му го навирам в очите. Иначе страницата ми във ФБ е https://www.facebook.com/mysweetescapeblog?ref=hl

Не исках да пускам линк, само защото не знам дали е позволено. А и не съм от хората, които ще тръбят "ето, вижте ми блога". И без това тук публикувам гримове, които правя конкретно за него.

Ало, феите, прекрасни сте! Heart Eyes Много приятно ме изненадахте, сериозно! Hug

# 523
  • Мнения: 79
Eeee, момичета - благодаря! Радвам се, че са ви харесали феите, наистина с кеф ги правих:)

# 524
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Нещо с анкетата не е както трябва  newsm78 с изтекъл срок е и не може да се гласува  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт