Шампоан оцветител?

  • 1 740
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 243
Някой може ли да ми препоръча хубав шампоан оцветител? Косата вече ми е много дълга и немога да я боядисвам сама, а на фризъор, ще ми вземат луди пари:(

# 1
  • Мнения: 3 265
Loreal Casting.Косата става много лъскава и жива. newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 3 328
Същата тема е все още на първа страница...

# 3
  • Мнения: 243
Същата тема е все още на първа страница...
Незнам, сигурно имаш впредвид "Боядисвате ли се удома", където става дума за боядисване с бой в домашни условия, а не за шампоан оцветител!!! Naughty
А мен ме интересува за шампоан оцветител, да ми се препоръча поради простата причина ,че никога не съм се занимавала с такова нещо!!!!!!
Първо прочети за какво става дума и след това пускай разни коментари!

# 4
  • Мнения: 1 063
Linet, сестра ми ползваше някога някакъв шампоан оцветител (в пликче), беше на Schwarzkopf, но не помня какви оплаквания имаше. Определено не остана доволна. Но дано и други споделят.

# 5
  • Мнения: 86
Здравей Линет.Преди време и аз пробвах с шампоан оцветител,но на Палете.Не ти препоръчвам по прицип на която и да е марка.Ефекта е нетрайно оцветяване като с безамонячна боя,но и изтощаване, като с амонячна. По добре боичка.

# 6
  • Мнения: 2 616
Аз до момента съм опитвала поне с 3 марки шампоан-оцветители и никой не е дал задоволителен резултата дори, така че пробвай с безамонячна боя направо или с оцветяваща къна, ако не искаш да си вредиш на косата.

# 7
  • Мнения: 17 407
Преди 5-6 години ползвах на Рилкен. Бях много доволна, не ми  е изтощавал косата, но е нетраен както всички други.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Същата тема е все още на първа страница...
Незнам, сигурно имаш впредвид "Боядисвате ли се удома", където става дума за боядисване с бой в домашни условия, а не за шампоан оцветител!!! Naughty
А мен ме интересува за шампоан оцветител, да ми се препоръча поради простата причина ,че никога не съм се занимавала с такова нещо!!!!!!
Първо прочети за какво става дума и след това пускай разни коментари!
Девойко Линет,
Това, че ти не знаеш какво имам предвид /пиши го без "в" отпред, моля те/, съвсем не означава, че и аз не знам какво ти си имала предвид. Ето ти линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73717.0 към темата, за която преди няколко часа съвсем коректно и без да ползвам твоя тон, написах, че е на първа страница. Сега е на втора. И на последната да беше, редно е да знаеш за какво служи бутонът "Търсене" и активно да го ползваш. Инак и два сървъра да имат форумите, пак ще бъде недостатъчно.
Със здраве!

# 9
  • Мнения: 243
Благодаря на всички (освен на Karimma )за дадените съвети  bouquet Ще помисля  по въпроса newsm78

# 10
  • Мнения: 17 407
Същата тема е все още на първа страница...
Незнам, сигурно имаш впредвид "Боядисвате ли се удома", където става дума за боядисване с бой в домашни условия, а не за шампоан оцветител!!! Naughty
А мен ме интересува за шампоан оцветител, да ми се препоръча поради простата причина ,че никога не съм се занимавала с такова нещо!!!!!!
Първо прочети за какво става дума и след това пускай разни коментари!
Девойко Линет,
Това, че ти не знаеш какво имам предвид /пиши го без "в" отпред, моля те/, съвсем не означава, че и аз не знам какво ти си имала предвид. Ето ти линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73717.0 към темата, за която преди няколко часа съвсем коректно и без да ползвам твоя тон, написах, че е на първа страница. Сега е на втора. И на последната да беше, редно е да знаеш за какво служи бутонът "Търсене" и активно да го ползваш. Инак и два сървъра да имат форумите, пак ще бъде недостатъчно.
Със здраве!

Бъди добър до смърт
Това познато ли ти е? Нямаше нужда се да нахвърляш така....

# 11
  • Мнения: 243
Бъди добър до смърт
Това познато ли ти е? Нямаше нужда се да нахвърляш така....
Благодаря ти,Венера smile3501 Ти го обясни по-добре отколкото аз се опитах в лично съобщение към нея bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Че ми е познато, познато ми е. Но и че не съм уточнила до чия смърт - и това е така. Добре ще е  каквото имате, по повод публични постинги, да го казвате публично, а не на ЛС. Защото, опитвайки се да бъда коректна, не бих си позволила да копи-пействам изпратеното ми лично съобщение в стил "Ти ли ще ми кажеш?" Само напомням, че първият ми постинг беше едно кротко отворено изречение в указателно - напомнителен смисъл. Колкото до това съм ли и била ли съм добра към съфорумци и изобщо - все ще се намери човек с вярната преценка  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 315
офф топик:

По принцип е добре, когато някой има запитване да погледне поне първите 1-2 страници за тема, подобна на неговата (ако няма време да ползва търсачката). Не виждам нищо заядливо в тона на Каримма, явно Линет е твърде докачлива и в случая реагира доста остро, което е смешно и елементарно.

Въпреки, че си имаме нова машина за форумите, не е хубаво да я товарим излишно, нали?!

Общи условия

Активация на акаунт