Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Предполагам много от вас за ползвали или ползват козметиката на Chicco и понеже аз съм се спряла на нея за бебо,ще съм ви много благодарна ако ми кажете какво точно ще ми е необходимо за самото начало.Какво точно да си купя-какъв шампоан или сапун,интензивен крем против подсичане или ...и т.н. -а бе всичко .... 
bouquet
Цитирай

Аз купувам шампоан за тяло, с който мия и косата, той е "без сълзи".
До 4 месеца за тялото мажех с преварен зехтин, след това минахме на олиото на Чико, а на седващото лято на тоалетното мляко за след баня.
Ползвах крема им за подсичане, но като излезе новата серия спряха да го произвеждат, а новите не ми вършеха работа. За подсичане "Бейби тан" е вълшебен, а и е почти 8 пъти по-евтин  Laughing

Това е май, сапун не взимам, предпочитам течните измиващи средства.
Цитирай

София

В началото е достатъчно да къпете бебчо само с Liquido Dolce Detergenza (буквално-Течност за нежно измиване)...пък ако има много коса може и с шампоан да миете косата. За масажа след баня отначало ползвах олиото, но тъй като кожата на бебка беше суха известно време позвахме Линола Фет. В момента я мажа с Crema Fluida Idrasoffice - течен хидратантен крем
Цитирай

starazagora

az izpolzvam cicco i sam mnogo dovolna ot vsi4kite im produkti,i miri6at strahotno!za men tova e nai dobria izbor! Laughing
Цитирай

И аз гласувам с две ръце за Чико. Ползваме шампоана за коса и тяло "Без сълзи" и тоалетното хидратиращо мляко за след баня. Ползваме ги от самото начало и , да чукна на дърво, Алекс няма никакви кожни проблеми. Крем против подсичане бях купила на Нивеа още преди раждането, но ни се налага много рядко да го ползваме.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.