Отзиви за "SEA OF LIFE " ?

  • 2 109
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6 155
Някой ползвал ли ги? Добри ли са?

SEA OF LIFE

# 1
  • София
  • Мнения: 9 475
За пръв път ги чувам и виждам. Thinking

# 2
  • Мнения: 5 647
Видях им рекламата преди време в едно списание, но никъде не съм ги срещала по магазините.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
Купих си кремове, тони, мляко и маска от хотел Двореца във Велинград, казаха ми , че не ги разпространяват във всички аптеки.
За кремовете още е рано за коментари, но маската е невероятна, съдържат извелечени минерали от Мъртво море, много видове масла и водорасли. В понеделник, ако има интерес,  ще пусна повече инфо.
Израелско производство /все пак Мъртво море.../, предназначени за износ в Италия.
В Двиреца ми правиха калолечение с тяхна кал, кожата на тялото става  страхотна, имат и антистрес ефект, калта извлича и токсините. Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 127
продават ги и в аптеката на метро.

# 5
И аз си ги взех от Двореца Велинград. Маската за коса е хубава. Тази за лице също. Добри са.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 724
И аз си ги взех от Двореца Велинград. Маската за коса е хубава. Тази за лице също. Добри са.
Коя маска за коса имаш, аз бях в хотела последната събота и неделя и нямаше маски. Чудя се дали да я търся по аптеките?

# 7
  • Мнения: 6 155
Купих си кремове, тони, мляко и маска от хотел Двореца във Велинград, казаха ми , че не ги разпространяват във всички аптеки.
За кремовете още е рано за коментари, но маската е невероятна, съдържат извелечени минерали от Мъртво море, много видове масла и водорасли. В понеделник, ако има интерес,  ще пусна повече инфо.
Израелско производство /все пак Мъртво море.../, предназначени за износ в Италия.
В Двиреца ми правиха калолечение с тяхна кал, кожата на тялото става  страхотна, имат и антистрес ефект, калта извлича и токсините. Laughing

Майка ми е купила също от Велинград калната маска за лице и за мен една.  Hug
Каза, че била хубава. Аз не съм я пробвала още Rolling Eyes Но ме заинтригува описанието на продуктите в сайта. А виждам, че са сравнително скъпи, та се чудя дали си заслужават. newsm78

Veleva, ще се радвам да споделиш още инфо.  Grinning

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Имах един комплект преди време,подарък, донесен от Израел на тази марка-лосион за тяло, крем за ръце и крем за крака, страхотни и трите. Peace
Търсила съм ги тук, но никъде не бяха ги чували.Браво, че вече ги има, зарадвахте ме.Сега остава и някой с инфо за Варна да се включи.

veleva, я спомени малко цифри, моля те, много ме заинтригува.

# 9
  • Мнения: 6 155
Джиджи, виж в линка в първият ми пост - има цени.  Peace

# 10
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Джиджи, виж в линка в първият ми пост - има цени.  Peace
Пълен съм заплес. Embarassed.Мерси, Биби! Heart Eyes

# 11
Маска с минерали. Зелена е.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
В София съм виждала продукти с тази марка в аптеката на площад "Св. Неделя", на ъгъла, до Министерството на здравеопазването. Не съм ги ползвала, скъпи ми идват.

# 13
# 14
  • Мнения: 6 155

Това не го бях видяла. Мерси   bouquet

# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
Ще пусна съдържанието на кремовете и маскат утре. Съжалявам, вчера бях отпуск, а днес ми е доста натоварено. Какво друго инфо имет предвид?

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте,аз използвам продуктите от няколко години.Наистина са невероятни.Всички продукти съдържат 26 минерала и микроелементи,протеини,витамини,благотворни екстракти от растителни масла като бадем,жожоба,маслина и много други.Серията за лице подхранва,почиства,изглажда ситните бръчици,изчиства петната по лицето.Серията за тяло е многобройна и използвани продуктите в комбинация имат невероятен ефект.Можете да си направите пилинг на тялото,да го тонизирате,релаксирате и минерализирате.От лосиона за тяло и солите можете да си направите антизелулитен пилн за тяло.Просто уникални продукти.Новите минерални масла за тяло могат да се употребяват и за бебета/с пшеница с 3%минерали/Ако искате повече инфо,мога да ви пратя по мейл.

# 17
  • Мнения: 7 186
Някои продукти са доста скъпи, а в сайта им на няколко места има груба правописна грешка- Увлажняване. Rolling Eyes

http://911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=3350&grid=13326

# 18
  • Мнения: 10 758
За пръв път ги виждам.Ама с тия цени едва ли ще ме привлекат като клиент Cry

# 19
  • Мнения: 6
Lady Marmalade,не гледаш правилния сайт.Там наистина има много правописни грешки и цените са високи.Погледни този сайт:www.parfumi.net Продуктите наистина не са евтини,но за това качество е нормално.Все пак това са продукти,които лекуват и много заболявания като ревматизъм,ставни болки,псориазис,екземи и др.

# 20
  • Мнения: 364
ползвала съм само сапуна с алое и кал - доволна съм, за съжаление първия купих от някакво изложение, а втория от една аптека на "раковска", която от няколко месеца не съществува. ще се възползвам от инфото на Karimma -   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 080
Имат магазин в търговската зона(незнам как да го определя по друг начин,базар,пазар...) между Деница и Била в Младост-3. За съжаление не мога да заделя такива яки суми за глезотии, но ако имах възможност бих опитала някои неща като масажно олио с благовонни масла или минералните масла.....и т.н.

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 20:03 от MaDMamA

# 22
  • Мнения: 5 616
Ако искате повече инфо,мога да ви пратя по мейл.
Я пусни.
kativas@gmail.com
Благодаря предварително!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 724
Голям съм заплес, извинявявайте,
цените тук са като тези от хотела, от който ги купих, разлика1,2 лв.

http://seaoflife.911.bg/a2/firm.asp?id=3350

има и описание на продуктите.
Аз свърших кремовете, доволна съм, а от маската ще имам за поне 1 година!/Ползвам я 1 път седмично, опаковката е 400мл./

# 24
  • София
  • Мнения: 1 724
И още инфо, от страницата на производителя, сега я разгледах за пъви път и аз:
http://www.sea-of-life.com/

# 25
  • Мнения: 6
Kati_v izpratih ti na meila info-to koeto iskashe
Ako imash vyprosi sym na razpolojenie
www.parfumi.net

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Голям съм заплес, извинявявайте,
цените тук са като тези от хотела, от който ги купих, разлика1,2 лв.

http://seaoflife.911.bg/a2/firm.asp?id=3350

има и описание на продуктите.
Аз свърших кремовете, доволна съм, а от маската ще имам за поне 1 година!/Ползвам я 1 път седмично, опаковката е 400мл./


За Хидратант за коса и скалп със Жасмин и Зелен чай ли става въпрос?
Гледам че се втрива в косата и скалпа и е без отмиване, попива изцяло.

# 27
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
сега като видях снимките в сайта им ги разпознах- едни мои познати от израел ми бяха донесли козметика за коса, но не мога да кажа че съм очарована, или просто не съм я използвала продължително време, за да видя резултата.
донесоха ми обаче и една козметика за лице, на друг производител, пак от мъртво море, ама като съм забравила името и!! довечера ще погледна и ще пиша, а ако сайт- на кутийката ще го драсна, че наистива е много хуава козметика

# 28
  • София
  • Мнения: 1 724
Не от маската за коса, а от маската за лице с кал.

# 29
  • България-София
  • Мнения: 573
сега като видях снимките в сайта им ги разпознах- едни мои познати от израел ми бяха донесли козметика за коса, но не мога да кажа че съм очарована, или просто не съм я използвала продължително време, за да видя резултата.
донесоха ми обаче и една козметика за лице, на друг производител, пак от мъртво море, ама като съм забравила името и!! довечера ще погледна и ще пиша, а ако сайт- на кутийката ще го драсна, че наистива е много хуава козметика

За AHAWA ли  става въпрос - те са Супер по-добри са от горепосочените - цялата фамилия снабдявам Wink Няма ги в БГ.

# 30
  • Мнения: 6
Всяка една козметика каквато и да е,трябва да я използвате известно време за да оцените качествата й.От еднократна употреба,рядко има някакъв ефект.Ползвала съм Ахава крем за лице половин година,не мога да кажа че са толкова добра козметика.,
а и цените са им доооста високи за нашия пазар.

Общи условия

Активация на акаунт