Кога за първи път усетихте,че бебчо мърда?

  • 4 103
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 234
В 19 гс.Беше си ритник,но много лек.

# 76
  • Мнения: 1 503
В началото на 17 г.с и усещането беше като гмуркаща се рибка Laughing.Случи ми се посред нощите в 3 4аса #Crazy.

# 77
  • София
  • Мнения: 609
Аз първо се чудех това бебето ли е;все едно ми мърдаха червата.
Чак почти средата на 5-ия разбрах,че е било то;страхотно беше-първо едно пърхане и буквално дни след това яки шутчета  Kissing Heart

# 78
  • Мнения: 2 309
15-16 г с
усещането беше както да ти играе окото.Като нервче.До 5-6м го усещах по-рядко,дори ден през ден тичах при лекарката ми да го гледам на видеозон.Сигурно съм единствената мама с толкова "видеозони"  Embarassed Crazy Party След седмия месец го усещах постоянно...

# 79
  • Мнения: 396
Началото на 5м. помня дори датата(05.08.05).Ужасно се развълнувах,това не може да се опише,трябва да се преживееее smile3503 smile3503

# 80
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Към края на 4-тия месец,но бях подготвена от сестра ми-тя ми беше казала, че е като пърхане с крила на пеперуда, но при мен беше като някакви балончета /като прерязване на корема/.Вече съм в петия месец и се усеща малко по-добре, дори като легна по гръб се вижда от време на време леко издуване на корема.Много е приятно. Heart

# 81
  • Мнения: 1 006
При мен беше към края на четвъртия месец.Сякаш имах малки рибки в корема,които ме гъделичкаха.

# 82
  • Мнения: 3 760
В първия ден от 6 м. Преди това и аз се притеснявах,  да не пропусна, но го усетих много ясно /не болезнено/. Първите ритници  бяха като пърхане на пеперуда. След това подхвърляше книгата, която четях и която беше опряна на корема ми.

Общи условия

Активация на акаунт