Бременни майки в чужбина - тема 48

  • 42 968
  • 734
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 147
@Daniella@, честито! Здраве и радост!
Скрит текст:
 

Emine, на добър час! Бързо, лесно и безболезнено!

K@lly, бременността е един прекрасен момент, наслади му се напълно!

Ние вчера бяхме на ехограф и добре, че го имам този преглед.
Скрит текст:
Много ми е мъчно, но ще съм секцио, заради плацента превия. Най-страшното е, че не е отбелязана ниска или предлежаща плацента на прегледа в 20 гс и е късмет, че всичко е наред. Трябвало е още от тогава да се знае, следи, както и да се пазя, а аз си нося голямото момче, тичам насам-натам и т.н. Сега преглъщам, че трябва да ме режат и се чудя как ще се справя после. След първото раждане бях веднага след miracle hour на крака, а сега, когато имам две бебета да обслужвам... Много ми е криво. 

# 346
  • Мнения: 168
Здравейте бъдещи и настоящи мами от чужбина,
възползвам се от поканата ви в нашата отчетна тема за Бременност с термин месец...Януари!
Благодаря ви!   bouquet
Аз съм на 32 години и живея във Франция. Тук и ще раждам, първа бременност ми е. Терминът ми е за 10 Януари.
От скоро се подвизавам във форумчето, бременността ми не започна леко, имах сериозно отлепване на плодния сак в началото на третия месец. От тогава си стоя вкъщи, преподавател съм и не беше трудно през ваканцията дълга, а от днес съм и официално в болнични.
Много неща не са ми ясни, научавам доста от мамите в отчетната тема за Януари, но със сигурност има какво да си разменим като информация и с вас. Най-малкото...доста хубави емоции ще споделим, надявам се и искрено, от сърце, ви го желая.

# 347
  • Мнения: 144
Здравейте момичета!
Аз съм на 29 години живея в Англия и тук ще раждам.Моя термин 14 февруари ,но малката принцеса върви с 2 седмици на пред  Simple Smile
@Daniella@ Честито !  bouquet

# 348
  • Мнения: 691
Здравейте мами  Hug Аз отдавна не съм се включвала  Embarassed но вече ще имам повечко време. Решихме с ММ от Понеделник вече да излизам в болнични. Малко ми е криво,но все пак бебчо е много по важен. Вече ми идват в повече многото часове и стоянето на крак  Sad Иначе съм добре. Бебчо върви с няколко дни напред  Crazy Ами това е за сега  newsm78   bouquet

# 349
  • Мнения: 43
Запис от мен. Живеем за сега в САЩ. Термина ми на 19.04.2015.

# 350
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен и аз реших да се включа защото виждам,че доста хубави емоции се споделят тук и това те кара да се чувстваш доста добре,понеже бременността както е изпълнена с много вълнения така и с доста притеснения. Аз съм на 19години от Белгия, с термин 29 януари първа бременност. Мисля,че във всяка една тема се научава по нещо ново и затова ще ми бъде приятно.  bouquet
Честито на мамите които вече са гушнали своите бебенца и успех на тези които им предстои. Както и леко бременеене на тези като мен които още ще се наслаждават на бременността си.  Heart Eyes

# 351
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Здравейте момичета,
аз съм в Австрия, на 39 години първа бременност, терминът ми е 21.02. Май няма мами от Австрия тук, но ще се радвам да си общувам с вас независимо къде сте   bouquet

# 352
  • Мнения: 52
Здравейте! Аз също благодаря за поканата и с радост ще споделя малко инфо за мен! Казвам се Магдалена и живея в Чикаго! На 31 години съм имам дъщеря на 4 години и половина и сега отново чакам момиченце Heart Eyes Терминът ми е за 18 януари,така,че дай боже след Новата Година ще бъдем в очакване на нашата втора принцеса!

На всички вас бременни мами от чужбина пожелавам лека и спокойна бременност и на финала разбира се най-прекрасните бебчета Hug

# 353
  • Мнения: 592
Момичета да ви се оплача от както съм станала сутринта краката са ми подути като балони и сега съм ги сложила във лиген със студена вода и лед щото тука водата не е много студена ММ днес ми вика както виждаш ти помагам а ти след като си си дала гъза под наем ще търпиш...И е прав дали сме си гъза под наем и ще трчбва да търпим всичко! smile3511 smile3515 smile3511 Weary smile3518

# 354
  • Мнения: 636
Момичета да ви се оплача от както съм станала сутринта краката са ми подути като балони и сега съм ги сложила във лиген със студена вода и лед щото тука водата не е много студена ММ днес ми вика както виждаш ти помагам а ти след като си си дала гъза под наем ще търпиш...И е прав дали сме си гъза под наем и ще трчбва да търпим всичко! smile3511 smile3515 smile3511 Weary smile3518

Радвай се на малките проблеми, които имаш.... И не се ядосвай за глупости  Peace

# 355
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Запис от мен:) термин 06.04.2015 в Монреал, Канада Simple Smile на 28 съм и това ще ни е второ попълнение в семейството Simple Smile

# 356
  • Мнения: 15
Здравейте мили дами!

Днес и аз видях двете червени чертички и съм много щастлива. Обаче имам два проблема-в Мексико съм, бащата е мексиканец, но не искам да раждам в Мексико. Искам си в България, но според мен ще трябва да си палщам всичко, защото не съм осигурена и т.н. Извън Бъгария съм 9 години, преди това живеех в Испания. Някой има ли идея колко се плаща и т.н.
Другото е, че и идея си нямам какво се прави след двете чертички- ще ми се смеете, на 34 години съм, но хабер си нямам от тези неща, сега трябва да почвам да се уча. Има ли някаква книга, която можете да ми препоръчате? Или въобще откъде да събера инфо? newsm78

Благодяря на всички!

# 357
  • Мнения: 180
Здравейте и от мен! Възползвам се от поканата в отчетни и ще се радвам да споделяме и тук. На 33 години съм с термин 15.11.2014, първо бебче. Все още съм в БГ, но след няколко дни се местим в Германия и ще раждам там. Ще се радвам на помощ от мами които живеят в Германия, тъй като все още не зная добре езика и комуникирам основно на английски.Имам ужасно много въпроси без отговори....но се надявам нещата да се нагласят. Успех на всички   bouquet

# 358
  • Мнения: 592
Момичета да ви се оплача от както съм станала сутринта краката са ми подути като балони и сега съм ги сложила във лиген със студена вода и лед щото тука водата не е много студена ММ днес ми вика както виждаш ти помагам а ти след като си си дала гъза под наем ще търпиш...И е прав дали сме си гъза под наем и ще трчбва да търпим всичко! smile3511 smile3515 smile3511 Weary smile3518

Радвай се на малките проблеми, които имаш.... И не се ядосвай за глупости  Peace

Аз не се ядосваам просто споделям за подуването на краката и хич не е малък проблем това... newsm78
От изледванята на Хемоглобина ми ще се реши дали ще раждам или не защото много се подувам и е опасно  Praynig Praynig Praynig За мен и бебето!

Не се ядосвам на нищо! Hug Hug Hug  bouquet

# 359
  • Мнения: 636
Ами всеки който види емотиконките след написаното от теб, ще реши че се ядосваш Simple Smile
И повярвай ми, изобщо не е голям "проблема", който имаш Simple Smile))  Peace
Няма как да не родиш, няма да те оставят туко-така, спокойно всичко ще ти е наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт