Отговори
  • Мнения: X
Не повече от пет човека са се възползвали от съществуването на тази категория, съответно и удостоените с номинации са малко. Една съфорумка обаче е номинирала 6-7 човека. Като ще е гарга, да е рошава и затова слагам всички номинирани в анкетата.
Два дни, възможност за три гласа и опция за редактиране.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 17:02 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 1 793
Ох, смилете се, отпуснете по 3 гласа, чувствам се като октопод на ролери с 8 хранителни източника наблизо. Cry

# 2
  • София
  • Мнения: 5 884
Ха сега де! Thinking

# 3
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Колебая се между Трой, Гоуст и Аржент. Вилико може да е вулгарна понякога, но някак по-елегантно го прави.  Grinning Катрала също понякога е такава, но пък тя като че ли просто така си се изразява, в смисъл не знам дали се усеща, че звучи вулгарно, докато при първите трима споменати според мен си е съвсем целенасочено. Учудвам се на Мадам и Шантал, че са тук, може би са провокаторки, но не съм забелязала вулгарен изказ. Пък може и толкова да съм чела.  Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И двете ми фаворитки са тук. Как да гласувам? Как?

# 5
  • Мнения: 1 793
Мен Шантал ме впечатли окончателно с онази снимка, на която си бърка в гащите. Thinking

Още гласове! Още гласове! newsm18 newsm18 newsm18

# 6
  • Мнения: X
Според общите правила имате право на един глас. Нямам нищо против да пусна повече, но да не ми се кара някой.  Flutter Акаша я няма тези дни, Джой да каже дали може.

# 7
  • Мнения: 24
Argent защо е номиниран ? Да не е пускал снимки а ла Сашка Васева  Mr. Green ?

Тук имам една фаворитка  Flutter другите са набедени от форума  Grinning тоест, не достатъчно пошли.
 

# 8
  • Мнения: 723
Не съм ги чела в подробности тези потребители, но от някои имам бегли впечатления.
Дух, например, къде се е проявил като вулгарен. Пише в една тема, която чета, там си е направо новатор по отношение на Смъртта и то невулгарен.
Шантал и вулгарност?? Защо?

# 9
  • София
  • Мнения: 5 884
Според общите правила имате право на един глас. Нямам нищо против да пусна повече, но да не ми се кара някой.  Flutter Акаша я няма тези дни, Джой да каже дали може.
Ти пък!
Пускай 3 гласа, най-много да те уволнят. Laughing

# 10
  • Мнения: X
Пускай 3 гласа, най-много да те уволнят. Laughing

Дообре.  Laughing
Готово, може да пускате по три гласа.

# 11
  • Мнения: 1 336
Е, Аржан пък хич не ми е вулгарен. Не знам защо сте го номинирали. Май само защото ви дразни.  И Шантал, макар да си вее гащите не я намирам за вулгарна. Все още не знам за кого да изглася.

# 12
  • Мнения: 4 892
Все още не мога да гласувам с три гласа?

Аржан, досадата му е толкова грандиозна, че ми е вече вулгарна.
Шантал също заслужава моят глас от сърце.

На всичко отгоре не мога да редактирам глас  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: X
Все още не мога да гласувам с три гласа?

Пробвай пак. Не ми дава да променям броя на гласовете. Т.е. променям ги на 3, но след това не се получава гласуването за повече от един и като вляза в редакция пак си стои на 1. Махнах една отметка и се надявам да стане.

п.п. Сори, но не става. Пиша 3 гласа, запазвам и после нищо не става. Къде да пиша за помощ?

# 14
  • Мнения: 4 892
Как и да е, гласувах за Шантал само. Нема да правиме драма.

Общи условия

Активация на акаунт