Торенти за детски филми - 4

  • 245 341
  • 1 140
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 184
Търся този филм с БГ Аудио - The Outback 
От преди 3-4 години е, но не го намерам дублиран никъде

И аз така. Потърсих  го в замунда и намерих само субтитри. А пък май филма е от 2004. Чудя се...

# 916
  • Мнения: 1 985
На руски? Може да се гледа он-лайн...

# 917
  • Мнения: 184
Търся този филм с БГ Аудио - The Outback 
От преди 3-4 години е, но не го намерам дублиран никъде

Здравейте! Току що гледах филма с бг субтитри. Готин е макар, че не всички думи са преведени. Завърши щастливо. За съжаление няма бг дублаж, но има бг субтитри.

Ще ви изпратя филма от DOX /с бг субтитри/ на ЛС. След малко.

# 918
  • Мнения: 2 456
  Моля и аз за филмчето!☺Субтитри вече не ни плашат.Благодаря предварително. bouquet

# 919
  • Мнения: 184
  Моля и аз за филмчето!☺Субтитри вече не ни плашат.Благодаря предварително. bouquet
Искате и на вас ли да ви изпратя филма със субтитрите? Ако да  вече съм ви ги изпратил.

# 920
  • Мнения: 3 161
Не може ли просто торента/сайта от който го сваляш да дадеш. Или пък субтитрите с точно описание за коя версия са. Вместо ЛС на желаещите.

# 921
  • София
  • Мнения: 44 188
той с надписи не е неоткриваем, т.е. има го лесно достъпен.

За фенове на фентъзи, които не се плашат от надписи, това филмче е много сладурско

# 922
  • Мнения: 3 161
Прав/а си за Outback.
Филм - b.it.ly/1od8Iv7 (изтрий точката след "b")
Субтитри - http://www.opensubtitles.org/bg/subtitles/5542423/the-outback-bg

# 923
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Не може ли просто торента/сайта от който го сваляш да дадеш.
Тц, това не може.
В замунда го има филма със субтитри, но то бе казано и по-горе.

# 924
  • Мнения: 3 161
Жалко че те преварих и дадох линкове. в Замунда и Аренабг го има.

# 925
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Относно Гнездото на дракона трябва да си не само фен на фентъзи, но и фен на електронни игри. С една друга майка заведохме децата на кино и двете щяхме да починем от скука ... Обичам фентъзи, Властелина и други подобни, но това гнездо е правено по игра и си личи отвсякъде, че е скалъпена работа. Хич не ми хареса. Е, детето се изкефи де, но то се кефи на всичко свързано с дракони.

# 926
  • София
  • Мнения: 44 188
Аз не съм фен на игри, но да, то Е правено по игра. Много ни хареса и на мен, и на детето филма и ще си чакаме втората част тази година.
Все пак филма е анимация, абсурдно е да се сравнява с властелина Wink

# 927
  • Мнения: X
Гледахме това филмче току що с дъщеря ми и е страхотно: http://www.videoclip.bg/watch/538876_omagosanata-ksha-2013-celiy … he-house-of-magic

# 928
  • Мнения: 3 161
Ново по торентите http://www.imdb.com/title/tt1640718/
за по-големи деца може би  Simple Smile

# 929
  • Мнения: X
Попадали ли са ви торенти на Лили Чудото с бг аудио? Има онлайн епизоди, но май прекъсват преди края на серията.
И още - торент на ТроТро с бг аудио? На руски има много епизоди онлайн, но на български са само десетина..
 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт