X Factor Bulgaria - 2 сезон - Тема 8

  • 33 713
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594

Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:


Групи:
Александра и Владислава Димитрови
Глория и Яница Василеви
Група „Lollipop”
Група „The New Day”



Момичета:
Теодора Цончева
Нелина Георгиева
Ана-Мария Янакиева
Таня Димитрова



Момчета
Мартин Котрулев
Атанас Колев
Иван Радуловски
Георги Арсов



25+
Жана Бергендорф
Людмила Йовчева
Пламен Миташев
Виктория Куприна


Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Концертите ще се излъчват всеки четвъртък от 21 часа, а елиминациите - всеки петък от 22 часа.




Архив:

# 1
  • София
  • Мнения: 7 874
Някой знае ли как е минал днес концерта в един от софийските молове.

# 2
  • Мнения: 3 495
Вместо запис - материал за Таня: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2448009

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Доста от списъка не съм ги чувала...

Florence and the Machine rox!

# 4
  • Мнения: 6 604
Запис. И благодаря за темата.  bouquet

# 5
  • Мнения: 378
Благодарности за темата  bouquet

От следващия концерт по две песни ли ще пеят вече?

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
И аз да се запиша с мнение от последния концерт - за първи път да ми хареса Жана, и постановката, и изпълнението бяха на ниво. Доволна съм и от избора кой да си тръгне.
Темата е страхотна  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 656
Благодаря за темата, Бебе   bouquet

Много е готина, толкова ме е яд за нея! Надявам се който трябва, да я е забелязал.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Записвам се да не ви изпусна.  Вчера,Рафи показа какво е Х фактор

# 9
  • Мнения: 924
2 част филмова музика
Скрит текст:
Michael Sembello - Maniac
Cyndi Lauper - Girls Just Want To Have Fun
Irene Cara - What a Feeling
Irene Cara - Fame
The Police - Every Breath You Take  
Bill Medley & Jennifer Warnes - Time Of My Life
Bob Seger - Old Time Rock and Roll
Whitney Houston - I Will Always Love You
Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing
Céline Dion - My Heart Will Go On
Beyoncé - Check On It

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 2 141
Изтървах ви миналата тема, че бях без компютър.
Доволна съм, че Мартин най-после си замина. Чакам с нетърпение да изпратим Теодора и Людмила и оттам нататък ми е все едно. Така или иначе моят любимец вече отпадна заради набедения секс символ. Rolling Eyes
Теодора от седмица на седмица все по-малко я понасям. Ужасна лигла. Sick

# 12
  • София
  • Мнения: 7 874
Значи щом ще е филмова музика на Люси задължително да дадат песента от 17 мига от пролетта и оная десятъы наш десантны банальон. Напраоооо ви казвам тая ще ги изгърми от всякъде.

# 13
  • Мнения: 817
И аз да се запиша с мнение от последния концерт - за първи път да ми хареса Жана, и постановката, и изпълнението бяха на ниво. Доволна съм и от избора кой да си тръгне.
Темата е страхотна  Hug

Като изключим това, че я бяха облекли както хигиенистка в основно училище.
Какво им става на тези стилисти, да не би да скатават половината бюджет за лични нужди?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт