ИМАТЕ ЛИ ДОВЕРИЕ НА ДЕТСКИТЕ КУХНИ

  • 2 368
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами имам, само да го яде (от понеделник тръгваме) Praynig

# 61
  • Мнения: 520
Имам им доверие и си имам и основание за това.
В нашето семейство всички сме отгледани с манджи от детска кухня: Майка ми , вуйчо, аз брат ми, дъщеря ми и живот и здраве и новото бебе ще хапва като му дойде времето!
Аз съм за Peace

# 62
  • Мнения: 1 464
В нашия град кухнята е само една за съжаление и не съм доволна от нея.Готвят солено,мазно,еднообразно.Супата е една и съща,кремове не прават,за 3то дават кисел ,правен с компот SickНе ми е проблем да отделя 1 час за готвене за детето ,то яде и каквото ядем ние всъщност. Peace

# 63
Аз лично имам голямо доверие в детската кухня двете ми големидъщери съм отгледала с манджите от кухнята сегаи най-малката гипохапва с голямо удоволствие.  chef

# 64
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: secretgarden
Какво толкова се чудите...преди 20 години не е имало кухня, децата са ядяли само готвено от мама....

ДМК в България съществува много отдавна... Може би 2 х 20 години най-малко... и моето семейство сме израснали с храната на тая кухня, от която сега взимам за дъщеря ми - майка ми, която е на 40 и няколко години също е била хранена от тази кухня. После, аз брат ми и изобщо бая народ познавам. Затова й имам доверие. Кухнята е чиста, ремонтирана, нова. Виждала съм и помещението, в което готвят. Хигиената е много добра. Ястията не са солени - аз самата ям безсолно, а са ми безсолни! Десертите също не са много сладки.

# 65
  • Мнения: 177
Аз съм "за"  кухните и им имам доверие. Разнообразно е, и храната е доста вкусна..ако можех, щях да запиша и себе си Simple Smile

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 16:16 от mariiche

# 66
  • Мнения: 10 758
....................................................................................

Мир Peace  bouquet

# 67
  • Русе
  • Мнения: 99
Никога за нищо няма гаранция!Аз се престраших и записах сина си.Още повече,че за един месец,през който аз му приготвях пюретата и кашите,не наддаде нито грам(според кантара в консултацията).
Ако не ми хареса лесно мога да се откажа Naughty

# 68
  • Мнения: 2 000
Имам доверие, но винаги си имам и едно на ум.

# 69
Най-хубавото нещо,което социализма е измислил е детската кухня.Много съм доволна,много е вкусно и не мисля,че ако готвя аз и прекарвам всеки ден по 2 часа на печката или детето ми яде престояла във фризера и размразена, претоплена и т.н. варианти храна ще е по-здравословно и ще е по-предпазено от каквото и да било.
newsm10 newsm10 newsm10
На дъщеря ми много и харесва.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Най-хубавото нещо,което социализма е измислил е детската кухня.Много съм доволна,много е вкусно и не мисля,че ако готвя аз и прекарвам всеки ден по 2 часа на печката или детето ми яде престояла във фризера и размразена, претоплена и т.н. варианти храна ще е по-здравословно и ще е по-предпазено от каквото и да било.
Подкрепям newsm10
Синът ми беше на кухня от както навърши 7 месеца до 2год. Малката и тя ще е smile3521

# 71
  • Мнения: 98
да, напълно. вкусно, разнообразно, удобно, изпитано - синът ми се хранеше от там, и сега щерката също.     

# 72
  • Мнения: 1 263
Да имам доверие - в смисъл - не очкавам, че може да се зарази с нещо от кухнята, нямам опасения относно хигиената.
Не нямам доверие - не харесвам качеството на храната...
Записах детето си на кухня, за да свикне с тази храна и да няма проблеми, когато тръгне на ясла, но.... храната изглеждаше ужасно, вонеше ужасно - на олио Sick, вкуса -  Sick. Предпочитам да готвя. Отнема ми само 5 мин., а и знам какво слагам вътре (доколкото мога да съм сигурна в качеството на продуктите на пазара Rolling Eyes)

# 73
  • Мнения: 6 155
Най-хубавото нещо,което социализма е измислил е детската кухня.Много съм доволна,много е вкусно и не мисля,че ако готвя аз и прекарвам всеки ден по 2 часа на печката или детето ми яде престояла във фризера и размразена, претоплена и т.н. варианти храна ще е по-здравословно и ще е по-предпазено от каквото и да било.
На същото мнение съм и аз.Пък и аз едва ли ще мога да сготвя такива вкусни манджички.Поне от тази кухня, от където аз взимам храна съм супер доволна, а и толкова вкусно готвят, че чак ми се приисква да си платя за още едно ядене.За дъщеря ми се побърквах с това готвене и почти не ми оставаше време да й обърна внимание, а сега направо се родих.Пък и от финансова гледна точка си е супер.
Да, имам доверие, от тази детска кухня от където взимам храната.

# 74
  • Мнения: 2 672
не сме имали "инциденти" с нашата кухня

Общи условия

Активация на акаунт