Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 8

  • 74 460
  • 818
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 13
И аз със въпроса- къде във Варна може да се купи сиропа Мадал бал, не друг?

Здравейте а аз имам следния въпрос при спазването на диетата на някоя от Вас пожълтявали ли са и очите.
Аз я спазвах миналата година около 7 дена и имаше страхотен ефект но по едно време забелязах че очите ми бяха станали много жълти, консултирах се с лекар, направихме изследвания на урина, кръв и т.н но не откриха нищо.
Много искам да повторя диетата но малко се притеснявам.


май не се продава, а само с поръчка по интернет  newsm78

# 811
  • Мнения: 54
Здравейте! И аз поръчах сиропчето и се надявам утре да дойде. Аз съм с автоимунно заболяване Хашимото, благодарение на което съм се сдобила с излишни мазнинки около корема. 168 см. съм и 57.2 кг. (тази сутрин), като последните 3 кг. съм ги качила последния 1 месец от стрес и тъпчене вечер късно. Никога не съм пазила диети. Правила съм плодови дни на няколко пъти в годините за детоксикация, но не повече от 1-2 дни. Моята цел е 53-54 кг. и изчистване и детоксикация. Волята ми е доста слаба, та да видим как ще се случат нещата при мен. Отделно започва силно главоболиве, в следствие на детоксикацията. Занимавам се от 6 години с йога. Стискайте ми палци.

Последна редакция: вт, 05 апр 2016, 09:44 от Bellisima

# 812
  • Мнения: 54
Има ли и други? Сиропчето ми дойде сутринта и почвам. Сега пия английската сол. Ужасно е горчива и ми се гади, а и 500 мл. не знам как ще ги погълна.

# 813
  • на морския бряг
  • Мнения: 50
Здравейте! И аз поръчах сиропчето и се надявам утре да дойде. Аз съм с автоимунно заболяване Хашимото, благодарение на което съм се сдобила с излишни мазнинки около корема. 168 см. съм и 57.2 кг. (тази сутрин), като последните 3 кг. съм ги качила последния 1 месец от стрес и тъпчене вечер късно. Никога не съм пазила диети. Правила съм плодови дни на няколко пъти в годините за детоксикация, но не повече от 1-2 дни. Моята цел е 53-54 кг. и изчистване и детоксикация. Волята ми е доста слаба, та да видим как ще се случат нещата при мен. Отделно започва силно главоболиве, в следствие на детоксикацията. Занимавам се от 6 години с йога. Стискайте ми палци.
[/quote
] Аз също съм с Хашимото и ще изчакам една седмица, за да споделиш резултат. Успех bouquet

# 814
  • Мнения: 54

] Аз също съм с Хашимото и ще изчакам една седмица, за да споделиш резултат. Успех bouquet
[/quote]

Като гледам как трудно вървят нещата не знам дали ще издържа и 2 дни. За днес удържах фронта, но ме боли ужасно глава. Дори сега пих хапче, което не ми помага. Цял ден ми се вие свят и съм супер гладна.

# 815
  • на морския бряг
  • Мнения: 50


Като гледам как трудно вървят нещата не знам дали ще издържа и 2 дни. За днес удържах фронта, но ме боли ужасно глава. Дори сега пих хапче, което не ми помага. Цял ден ми се вие свят и съм супер гладна.
[/quote]
Може би само първия ден да е така труден, дано днес ти бъде по-леко. Simple Smile

# 816
  • Мнения: 54
Много благодаря за подкрепата. Вчера вечерта ми беше ужасно зле - сърцебииене, виене на свят, ужасно главоболие, та чак до гадене. Пих 1 беналгин, а след него и половин аулин. Изядох и 2 печени картофа с бучка сирене и така си легнах. Събудих се много по-добре. От 57.2 кантарът е 56.5 за 1 ден, въпреки хапването. Днес започвам сиропуването с нови сили. Има ли други сиропуващи?

# 817
  • Мнения: 54
Не знам дали някой изобщо чете това, но продължавам да пиша. Вчера следобеда хапнах 1 салатка с 1 домат, 2 чушки и сирене и продължавам със сиропуването. Явно измслих свой собствен режим, така че да се чувствам ок. Днес ми е трети ден, нямам главоболия, малко съм замаяна. Смятам пак да хапна нещо леко след малко, защото от 14.23 ч. започва пълнолунието и трае до утре в същия час. Мисля да ги изсирупувам напълно тези 24 часа. Има ли някой, който е подхапвал като мен докато е сиропувал. Днес съм само 200 грама надолу 56.3 (старт преди 2 дни 57.2).

# 818
  • София
  • Мнения: 3 167
Момичета има НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт