Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

http://dnes.dir.bg/LISTS/IZ_DNESNEW_mid_regional_23/news_940439.php

Инспекторите от РИОКОЗ издирват по магазините в Силистра негодно бебешко пюре с отклонения в микробиологичните показатели, предаде БНР. 
Проверката е разпоредена от Министерството на здравеопазването след сигнали в Комисията за защита на потребителите. Пюрето е приготвено от ябълки и моркови за бебета до 3-месечна възраст, с годност до 7 юли 2008 г. Производител е асеновградската фирма ”Аском”. Няма точна информация какви количества от съмнителната бебешка храна са пуснати на пазара в цялата страна. Търсят се и други опасни за здравето стоки. Сред тях са негодни спирали за мигли “Реджи”, италианско производство, туш за татуировки от Бангладеш и импрегниращ спрей за дрехи, за които също има подадени оплаквания в Комисията за защита на потребителите.
Цитирай

Балчик-Сливен

Благодаря за инфото!Е,хайде кажете ми ,как да имам доверие на БЪЛГАРСКИ храни за детето си?! #Cussing outВъпреки че носните са на двойни и тройни цени-тях ще купя.
Цитирай

София

ами така е, права си Дани, пред мен варианта български въобще не седи, докато мога да си купувам вносни ще купувам, ако не мога, ще си готвя домашни.
Цитирай

UK, Harlow/София

Леле, какво правят тези хора ooooh!От лакомия и увълчване за пари са готови да изтровят децата без никакви скрупули SadНямам думи Crying or Very sad
Цитирай

на кой му пука, майна

А как се казва пюрето ”Аском” ли ? или има друго наименование ?

Баси и идиотите  #Cussing out
Цитирай

Пловдив

Егати ужаса!
Вече наистина да нямаш вяра на български производител. Еми явно ще караме на вносни пюрета и това е. А после домашна продукция му е майката.
А иначе как се казва въпросното пюре?
Цитирай

На погрешната планета

Наскоро прочетох такава статия и за пюретата "Ам-Ам".Като си помисля моето дете колко от тях е изяло и ми става лошо!
Цитирай

Е затова,да живее HIPP!Баси ненормалниците,това са храни за кърмачета ,нямам думи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.