МИС ''БГ МАМА'' - Коментарна тема

  • 103 577
  • 2 022
  •   1
Отговори
  • London
  • Мнения: 6 732
Бях ви обещала, че ще се заема с конкурса Мис Форум по време на празниците и смятам да си удържа на думата. Участие могат да заявят дами от 20 до 40++++ годишна възраст, които ще имат смелост и доблест да представят снимки в следните категории: ''Морска нимфа'', ''Елегантно изкушение'' и ''Натуралната АЗ''. Общо три снимки във всяка една от категориите, които ще бъдат съответно по бански костюм, вечерен тоалет и снимка без никакъв грим в близък план лице. Ще има и творчески кръг '' Мис БГ МАМА и нейния интелект'' , в който участничките ще доказват на публиката освен колко хубави форми притежават, но и колко неврона имат в главичките. Освен това ще има встъпителни визитки където ще бъдат представени сладураните на зажаднялата публика. Във всеки кръг ще се гласува с анкета и ще има общо 4 кръга. Нека записване, дискусии и въпроси започнат сега. Моля който заяви желание за участие да го направи в боядисан синьо шрифт за да мога да отсея желаещите по-лесно.

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 16:55 от AnMary

# 1
  • Мнения: 3 447
До 40? Ми ние със Сия къде отиваме тогава?

# 2
  • Мнения: 425
Аз искам, ама ме е страх малко.

# 3
  • London
  • Мнения: 6 732
Дона, ако се появят все пак кандидатури няма да ги отхвърлим. Mr. Green


Helloweenka, от какво те е страх? Няма нищо страшно, обещавам да е изпипан конкурс, без пошлост и простотиите, които сполетяха номинациите.  Peace

# 4
  • Мнения: 6 301
Аз искам, ама ме е страх малко.

То си е за страх  Grinning

# 5
  • Мнения: 425
ами добре де, ако се втурнат още девойки все пак, може и да се прежаля Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 892
Да не изтърва сеира  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 108
Пф, не попадам във възрастовите граници и нямам снимки по бански  ooooh!

# 8
  • Мнения: 945
Леле, Катрала, яко те тресе хормона! ooooh!
Не се ли показва достатъчно вече на зажъднялата публика?

Цитат
Ще има и творчески кръг '' Мис БГ МАМА и нейния интелект''
Joy Joy Joy

# 9
  • London
  • Мнения: 6 732
Ако имаш по бельо също става. smile3521 За годинките правим компромиси. Mr. Green

Браво на първата престрашила се. Mr. Green Аделинда, ти какъв запис правиш, че нещо се обърках? Да участваш ли или нещо друго?

Аз съм организатор и съответно няма да участвам в конкурса Мишел. Ще помоля сериозно отношение, а не лигавщини в темата за запис. Naughty


# 10
  • Мнения: 301
Аз за жури ще се цаня  Popcorn

# 11
  • Мнения: 3 371
въх  Twisted Evil, мис  Crazy
мис бях преди повече от четвърт век Flutter Flutter Flutter , ама пък мама не бях тогава  newsm78
за съжаление интелектът ми е на изчезване, за невроните да не говорим Mr. Green

това за запис Laughing

# 12
  • London
  • Мнения: 6 732
Оффф, оставете записа. Не виждам смисъл от него само да се трупат постове излишни в темата. Да пишат само хора с желание за участие, иначе всичко се обезсмисля. Tired

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Имам снимка по бански, но съм на възраст 45+, хейтърките ще ме пратят да си изчислявам пенсията Mr. Green
Запис, дано да има осмелили се да участват Wink

# 14
  • Мнения: 593
Защо МИС, не трябва ли да е МИСИС?

Общи условия

Активация на акаунт