Бих те ли участвали?

  • 2 467
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 790
Не че нямам нужда от разкрасяване, но в никакъв случай не бих се подложила на болезнени пластични операции, силиконови импланти на брадичката и другаде и т.н процедури. Naughty

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми много ясно че да,особено след раждането когато разбрах какво е:излишни килограми,целулит,стрии и т.н.,те само да дойдат в Б-я ще съм първа писта,направо правят чудеса тия хора.

# 17
  • Мнения: 2 978
Като я гледам тази снимка, май на почти всички са им сложили силиконови протези на гърдите... newsm78

Да, на почти всяка жена слагат силикон в гърдите

# 18
  • Мнения: 243
Те само да дойдат.....  smile3501 newsm10

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, бих участвала.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз мисля, че в това предаване избират хора, които са наистина много зле Thinking - проблеми със  зъби, големи уши или нос, голям диоптер на очилата и чак на последно място гледат  - това дали са ти големи или малки гърдите и дали си по - закръглен и имаш нужда от липосукция.
По принцип бих участвала, ама от лиготия де - не съм толкова вманиачена Mr. Green

# 21
  • Мнения: 46 514
Защо не?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
НЕ Naughty

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes  това предаване не съм го гледала, но от по-горе постната снимка ми стана ясно за какво става дума... ами бих, макар, че съм се виждала в такъв вид - ми не е кой знае какво, всяка може да се направи така..важно е обаче как се усеща, ако и е удобно и се харесва - ок  Flutter

# 25
  • Мнения: 2 220
Да, бих участвала. Най-малкото да ми оправят очите и зъбите. Е, и още 2-3 нещица между другото...  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 234
Не.Не давам да ме режат за разкрасяване.

# 27
  • Мнения: 292
Да бих пооправила това -онова по себе си! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 377
НЕ! Всичко си е мое.

# 29
  • Мнения: 111
Те само да дойдат.....  smile3501 newsm10
и аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт