365 тайни от моя живот ...тема №2

  • 358 857
  • 3 002
  •   1
Отговори
# 2 280
  • София
  • Мнения: 23 093
Аз ще се боря. В името на любовта ми ..ще загубя всичко , но ще имам него..
Много патетично. Достойнството и себеуважението си също ли си готова да изгубиш?  Rolling Eyes Ако бях на мястото на мъжа, нямаше да поискам да бъда с такава жена.

# 2 281
  • Мнения: 5 892
Да се боря за мъж ми изглежда унизително. Или иска да е с мен, или не.  Peace

# 2 282
  • Мнения: 54 413
Да се боря за мъж ми изглежда унизително. Или иска да е с мен, или не.  Peace

Това е и моето виждане по въпроса.
Никога не съм се борила за мъж! Naughty

# 2 283
  • софия
  • Мнения: 1 305
Не съм добре, изкарахме трудна година, сменяме жилището си назначават ме на по високо платена работа, уж всичко си идва на мястото, но май си разбих здравето Sad. нощем се будя със страхотни кризи, болки в сърцето, отиващи към корема, много боли. Кардиолога каза, че сърцето ми е добре, днес ще ходя на хирург да видя дали не е от корем, всички казват, невралгия. Защо сега когато се успокоих и всичко е наред.
Тайната ми е :че ужасно ме е страх да не се случи нещо с мен и да не мога да се грижа за децата си. Sad

# 2 284
  • Мнения: 213
...Момичета..не сте ме разбрали правилно...Чувствата са двустранни..И двамата желаем едно и също...просто става въпрос за обичайните тъпотии + още някои неща.. Но основното е, че роднини не харесват еди кой си за еди какво си..Типични глупости ooooh! Правят се опити да ни настроят един срещу друг.. Tired Tired..Просто мисля, че няма място и нужда други хора да се бъркат където не им е работата.. В крайна сметка това си е моя (неговия) живот и не мога Stop цял живот да се съобразявам с желанията на другите.. Peace

# 2 285
# 2 286
  • Мнения: 5 529
Пак спекох по финансовия въпрос...

# 2 287
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да минава тоя "принц" през работа да ме види и да се приключва изтекоха ми очите два дни да чакам да мине...
То момчето ми каза кажи къде работиш да дойда аз не та не случайно ще се засечем  ooooh!
Цялата работа хем ми се иска хем не ми стиска ...
Е може ли цял ден на мисля за някого когото дори не познавам реално ?  ooooh! ooooh! ooooh!

П.С.Извинявам се ама няма с кого да споделя а ми тежи много...

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 22:06 от lorennka

# 2 288
  • Мнения: 4 270
Да минава тоя "принц" през работа да ме види и да се приключва изтекоха ми очите два дни да чакам да мине...
То момчето ми каза кажи къде работиш да дойда аз не та не случайно ще се засечем  ooooh!
Цялата работа хем ми се иска хем не ми стиска ...
Е може ли цял ден на мисля за някого когото дори не съм виждала реално ?  ooooh! ooooh! ooooh!

П.С.Извинявам се ама няма с кого да споделя а ми тежи много...


Чакаш го да мине, а не си го виждала, или аз нещо не  разбрах?

# 2 289
  • Мнения: 5 719
Чувствам се сама сред толкова  много хора... Все оставам неразбрана, опитвам се да върша добри дела, а накрая нищо не се получава...

# 2 290
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да минава тоя "принц" през работа да ме види и да се приключва изтекоха ми очите два дни да чакам да мине...
То момчето ми каза кажи къде работиш да дойда аз не та не случайно ще се засечем  ooooh!
Цялата работа хем ми се иска хем не ми стиска ...
Е може ли цял ден на мисля за някого когото дори не познавам реално ?  ooooh! ooooh! ooooh!

П.С.Извинявам се ама няма с кого да споделя а ми тежи много...


Чакаш го да мине, а не си го виждала, или аз нещо не  разбрах?


Запознахме се в ФБ ,след това случайно го видях но не ме позна и не се запознахме... Абе тъпа история

# 2 291
  • Мнения: 9 050
Не съм добре, изкарахме трудна година, сменяме жилището си назначават ме на по високо платена работа, уж всичко си идва на мястото, но май си разбих здравето Sad. нощем се будя със страхотни кризи, болки в сърцето, отиващи към корема, много боли. Кардиолога каза, че сърцето ми е добре, днес ще ходя на хирург да видя дали не е от корем, всички казват, невралгия. Защо сега когато се успокоих и всичко е наред.
Тайната ми е :че ужасно ме е страх да не се случи нещо с мен и да не мога да се грижа за децата си. Sad
Абдикирал съпруг? Не ми отговаряй. Но вземи мерки и го ангажирай и то много. Че накрая и с любовница ще трябва да се справяш. И тогава вече всичко ще те боли.

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 23:42 от ZinaSt

# 2 292
  • Мнения: 9 050
Мислех си, че несподелената любов е голяма болка. Но напоследък разбирам, че по-голяма болка е споделената любов, при която не можеш да бъдеш с любимия човек заради ред непреодолими обстоятелства  Sad


...Stela Hug..И представа си нямаш колко добре те разбирам.. Tired
Аз обаче съм решила са се боря с всички и всичко..каквото и колкото и да ми струва..Ако дори съдбата е решила да ме раздели с този мъж- нека го направи само през трупа ми..

Аз ще се боря. В името на любовта ми ..ще загубя всичко , но ще имам него..Това е . Решила съм.

Представи си го поотпуснат, по гащи как се оригва и пърди на дивана и ще се поосвестиш. Само Ромео не пърди и не гледа мачове. Но това е защото Жулиета е винаги прилежно епилирана, с оформени вежди и никога не бърше прах по анцуг и не мирише на манджа.

# 2 293
  • Мнения: 213
ZinaSt ...хахах..това беше добро... hahaha hahaha

# 2 294
  • Мнения: 3 788
Мислех си, че несподелената любов е голяма болка. Но напоследък разбирам, че по-голяма болка е споделената любов, при която не можеш да бъдеш с любимия човек заради ред непреодолими обстоятелства  Sad


...Stela Hug..И представа си нямаш колко добре те разбирам.. Tired
Аз обаче съм решила са се боря с всички и всичко..каквото и колкото и да ми струва..Ако дори съдбата е решила да ме раздели с този мъж- нека го направи само през трупа ми..

Аз ще се боря. В името на любовта ми ..ще загубя всичко , но ще имам него..Това е . Решила съм.

Представи си го поотпуснат, по гащи как се оригва и пърди на дивана и ще се поосвестиш. Само Ромео не пърди и не гледа мачове. Но това е защото Жулиета е винаги прилежно епилирана, с оформени вежди и никога не бърше прах по анцуг и не мирише на манджа.
Беше ми на езика,но едва ли щях да го кажа толкова добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт