Имението Даунтън

  • 44 573
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 796
И аз се включвам тук, гледам на запис през деня, че вечерта няма как. Сериалът ми харесва.

# 91
  • Мнения: 7 875
...(Това не е турски сериал, дето идва чистачката и поема холдинга  Laughing)
salve, това много ми хареса  Joy

# 92
  • Мнения: 308
  Хубав сериал, страхотен актьорски състав, но ако трябва да съм честна-нашият исторически сериал ДЪРВОТО НА ЖИВОТА ме грабна от първа серия много повече!А това, че г-жа Обама много го харесвала, въобще не ме интересува! Laughing

# 93
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
За любителите на Маги Смит горещо препоръчвам филма Квартетът, режисьор Дъстин Хофман.

http://www.youtube.com/watch?v=cNYJZbci31c

Страхотен! За любителите на киното в София го дават в Евросинема.

# 94
  • Мнения: X
  Хубав сериал, страхотен актьорски състав, но ако трябва да съм честна-нашият исторически сериал ДЪРВОТО НА ЖИВОТА ме грабна от първа серия много повече!А това, че г-жа Обама много го харесвала, въобще не ме интересува! Laughing

И мен не ме интересува какво харесва или не г-жа Обама. Grinning Споделих го,защото ми стана смешно тъй като пишеше,че фамилията Кроули й напомняла на собственото й семейство. Laughing

На мен обаче ми се струва,че нещо се заражда между Бейтс и Ана.

# 95
  • Мнения: 308
  Хубав сериал, страхотен актьорски състав, но ако трябва да съм честна-нашият исторически сериал ДЪРВОТО НА ЖИВОТА ме грабна от първа серия много повече!А това, че г-жа Обама много го харесвала, въобще не ме интересува! Laughing

И мен не ме интересува какво харесва или не г-жа Обама. Grinning Споделих го,защото ми стана смешно тъй като пишеше,че фамилията Кроули й напомняла на собственото й семейство. Laughing

На мен обаче ми се струва,че нещо се заражда между Бейтс и Ана.
   Няма как фамилия Краули-една аристократична фамилия с 500-600 годишна история да прилича на фамилията на г-жа Обама! То Америка е от по-скоро! Горкичките американци и техните комплекси! Laughing

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 618
На мен обаче ми се струва,че нещо се заражда между Бейтс и Ана.
Не само на теб Simple Smile

# 97
# 98
  • Мнения: 534
Пуснах си за кратко да видя как 'стои' сериалът с дублаж - не ми хареса, но аз съм свикнала с оригиналните гласове и е разбираемо да се чудя 'кои са тези чужди хора'  newsm78 Laughing Започващите сериала и гледащи непредубедено, не смятам, че ще изпитат дискомфорт  Thinking Това, което ме издразни беше -  нацелих момент, в който Лейди Кора 'изцепва': "За какво ти е сакат камериер"  #Crazy Sick И не Лейди Кора ме втрещи, а ... сакатата преводач/ка  Mr. Green  Twisted Evil


Приятно гледане на всички, за които е тепърва, за тези които смятат да повтарят също ... Дано няма сакатлъци само  Mr. Green ooooh!  #Crazy Joy

# 99
  • España
  • Мнения: 1 200
Записвам се да следя темата.  Wink
Господин Памук що така се спомина "из невиделица".... newsm78

# 100
  • Мнения: 4 120
 И на мен за него ми беше мъчно, може би най-красивият мъж, който се появява в сериала Simple Smile
Четох, че случката с него е на база на реален факт.

# 101
  • Мнения: 924
Julian Fellowes е чул тази ''история'' от свой приятел...причината за смъртта му е все още тайна:peace:
http://downtonabbey.wikia.com/wiki/Kemal_Pamuk

# 102
  • Мнения: 534

На кой му пука за буквализма  Thinking 'Болният човек на Европа' е пукнал  Mr. Green Миии, да не се мъчи горкият   Mr. Green ... Хуманизъм требе тука  Naughty  Laughing

# 103
  • Мнения: 3 075
Момичета , къде може да се гледа от чужбина?
Vbox и новаплей не става .

Последна редакция: чт, 19 дек 2013, 07:21 от dany_nik

# 104
  • София
  • Мнения: 23 096
Присъединявам се към вас, че сериалът определено ме заинтригува, особено след снощната серия.  Grinning
Все още ми е трудно да запомня имената и това ми е малко изнервящо, но надявам се скоро да се поправя.

А с какво са по-специални тези коледни епизоди след всеки сезон? По-дълги ли са, що са?

Общи условия

Активация на акаунт