Операция на миома 2

  • 137 141
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 38
Здравеите момичета в пълна паника и депресия съм на 2 юни преживях тежък аборт в 5 месец заради миомни възли бяха порастнали до 9 см Сега искам да се оперирам но ми казаха че е е добре да изчакам до есента но немога да живея с тази топка в мен Ако има от Бургас кажете към кои да се обърна Обадих се на дрХубчев но незнам

# 496
  • Мнения: 381
Здравей Ваня,
съжалявам за случилото се. Моя приятелка с миома като твоята също й казаха да изчака 6 месеца след секциото за да видят дали миомата ще се свие, но не се сви. Тя ходи на косултация при Хубчев и проф Горчев в Плевен. Накрая избра др Горчев да й направи операцията. В момента всичко е наред,тя ходи на профилактични прегледи през неколко месеца в Плевен

# 497
  • Мнения: 96
Здравейте! 
На някой случвало ли му се е след операция да има проблем с дрена, всъщност там където е бил дрена. Моя близка е оперирана и има леки подутини там

# 498
  • Мнения: 2 461
има ли оперирани без избор на екип?
Надявам се да споделите.

# 499
  • Мнения: 1
Здравейте и аз започнах лечение с есмиа моята миома е 25мм.Ще видим резултата. Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 09:06 от gali13

# 500
  • Мнения: 18
Здравеите момичета в пълна паника и депресия съм на 2 юни преживях тежък аборт в 5 месец заради миомни възли бяха порастнали до 9 см Сега искам да се оперирам но ми казаха че е е добре да изчакам до есента но немога да живея с тази топка в мен Ако има от Бургас кажете към кои да се обърна Обадих се на дрХубчев но незнам
Здравей, в Бургас можеш да отидеш за консултация при доктор Кироваков, много е добър.

# 501
  • Мнения: 38
Къде работи този др Кироваков

# 502
  • Мнения: 1 295
Здравеите момичета в пълна паника и депресия съм на 2 юни преживях тежък аборт в 5 месец заради миомни възли бяха порастнали до 9 см Сега искам да се оперирам но ми казаха че е е добре да изчакам до есента но немога да живея с тази топка в мен Ако има от Бургас кажете към кои да се обърна Обадих се на дрХубчев но незнам
При условие, че все още не си раждала бих ти препоръчала да се обърнеш към специалистите в Плевен. Не рискувай с други лекари.

# 503
  • Мнения: 38
Не раждала съм Имам голяма дъщеря Отказвам се да забременявам след този кошмар Интересно е 4е тази седмица ходих на преглед за месец миомата от 10 см се е свила на 5 но имама възел които ми расте към коремната кухина Искам да си запазя матката

# 504
  • Мнения: 683
Мен ме оперира Горчев. Възелът беше на задната стена, запази ми матката. Но,имай предвид, че на апаратурата не се вижда оптимално състоянието на възела и матката. Едва на самата операция се придобива реална представа. Hug

# 505
  • Мнения: 38
В Плевен ли ти правена операцията  А дават ли да подпишеш преди опер ако има усложнения да се премахне Защото тука този така ми каза 4е давали да се подписваш преди самата операция

# 506
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
В Плевен ли ти правена операцията  А дават ли да подпишеш преди опер ако има усложнения да се премахне Защото тука този така ми каза 4е давали да се подписваш преди самата операция


Дават, дават.. Само дето на мен ми го тикнаха тва 'информирано съгласие" под носа , след като вече ме бяха упоили за операцията и ме тикаха към операционната..

# 507
  • Мнения: 1 004
Да и на мен така ми дадоха да се подпиша,вече упоена.Те казаха за какво точно се подписвам ама то в такъв момент мога ли да мисля трезво,едвам си мърдах ръката вече от лекарствата,ама те ми казаханищо давай както можеш  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
А момичета сега се сещам и да попитам вие след операцията мазахте ли се с нещо,защото аз очаквах да ми предпишат някакви мазила там за самата операция ама нищо, и нз дали има вече изобщо някакъв смисъл да си купувам нещо вече почти 2 месеца след операцията?

# 508
  • Мнения: 683
Да,в Плевен съм оперирана. Денят преди операцията бяха направени изследвания и преглед, посети ме много приятна анестезиоложка, подробно ми обясни видовете упойки и подписах. Сутринта ме заведоха в операционната, имах време да разгледам и задам въпроси. Завързаха ме,разговаряхме,поставиха абокат,казаха,че започват вливане на упойката. Видях как маркучето се пълни с течност. Анестезиоложката ми показа маска, но съм заспала преди да я сложи. Събудих се при поставянето ми на легло в реанимация. Попитах имам ли си матка и колко е часът. Будех се при смяна на системите. Раздвижих се сама,след отказа да ми се помогне,с мотива,че е рано.Вечерта измолих една млада дама от персонала да донесе тел ми. На нас ни беше неудобно да разхождаме момичета постоянно за вода, затова си поискахме еднократно голямо количество. Сутринта в 5,30 вече се разхождах в коридора. Свалиха катетъра по мое настояване,за което съжалих. Надвечер сама излязох навън да пуша( не е разрешено). Изписаха ме на трети ден от операцията. Доволна съм грижите и условията.

# 509
  • Мнения: 38
незнам на кръстопът съм затова къде да се оперирамА и още нямам менструация след аборта хормоните са ми обърканиПлевен е дале4е за мен Как става записването

Общи условия

Активация на акаунт