ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 399
  • 767
  •   1
Отговори
# 585
  • Другата България
  • Мнения: 37 543
Точно тук рових и не открих....

# 586
  • Мнения: 2 787
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

# 587
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

Филмът е The Best Offer .

# 588
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

The best offer http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=nm_flmg_act_4

# 589
  • Мнения: 2 787
DimiLoca  и Mrs.Turner, много благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 590
  • Мнения: 140
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

The best offer http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=nm_flmg_act_4

Това звучи яко и аз ще го гледам. След кратък преглед на темата вече имам около 10 филма за гледане Grinning

# 591
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Това звучи яко и аз ще го гледам. След кратък преглед на темата вече имам около 10 филма за гледане Grinning

Този филм беше определен от пишещите за кино в този форум за най-добрия филм на 2013.  Grinning

Иначе за харесването на разни неща от тази тема и аз съм така. Много е гот - някой търси нещо... пък го намирам аз.  Wink

# 592
  • Мнения: 140
да така и на мен ми се е случвало преди да търся филми, като помня само отделни епизоид и да не мога да ги намеря. Така е много яко Simple Smile

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Здравейте, може ли да ми помогнете да намеря един от вариантите на Малката русалка, гледала съм го преди доста години и почти съм сигурна, че не е на Уолт Дисни, разказва историята както е по книгата и накрая филма завършва с това, че Ариел не може да убие принца и се превръща в морска пяна.

# 594
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Има две анимационни версии, според Уикипедия, в които историята не завършва щастливо, а както е в приказката на Андерсен.
Едната е японска от 1975 и я намерих в YouTube
Другата е ТАЗИ. Не е на Дисни, а на Golden Films.
Но за жалост не я намирам - нито торент, нито за гледане онлайн.

Дано някой друг помогне.


Има и анимационна версия на НВО, но тя завършва щастливо, а освен това е направена в японски стил, та няма как да бъде объркана с Дисни...  Mr. Green


Има и две игрални версии - чешка и съветско/българска. И двете са от 1976. И двете завършват според приказката.
Чешката е тип мюзикъл.
Съветско/българската съм я гледала преди години, но там русалката накрая се превръща в нещо като дух - полупрозрачният и образ се привижда на принца навсякъде.
И двете ги има YouTube с английски субтитри.

# 595
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте, може ли да ми помогнете да намеря един от вариантите на Малката русалка, гледала съм го преди доста години и почти съм сигурна, че не е на Уолт Дисни, разказва историята както е по книгата и накрая филма завършва с това, че Ариел не може да убие принца и се превръща в морска пяна.

Ето какво открих в Мастърса: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%EC%E0%EB%EA%E … =1&searchrs=0

Версията, която мячик спомена от 76-та година, я има с бг субтитри.

# 596
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравейте, имате ли представа къде мога да гледам The 4400 от чужбина? Мерси предварително! Simple Smile

# 597
  • Мнения: 1
Здравейте! Търся един филм, мисля, че беше Ужаси. За камиони коитоо имаха собствен интелект или тамм нещо се случваше с тях и почваха да трепят всичко живоо по пътя си.

# 598
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте! Търся един филм, мисля, че беше Ужаси. За камиони коитоо имаха собствен интелект или тамм нещо се случваше с тях и почваха да трепят всичко живоо по пътя си.

Виж дали не е някой от тези:

Joy Ride
Joy Ride 2
Joy Ride 3

# 599
  • Мнения: 42
Здравейте! Не мога да намеря във замунда няколко филма, ако някой може нека ми даде линк, благодаря!
Игрите на глада 2, Възпламеняване
Вълкът от Уолстрийт
  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт