Отговори
# 30
  • Мнения: 6 105
Здравейте и благодаря за новата тема! Зиз  newsm51 Ирче smile3525

Рени
нещо отсъства.  newsm78

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Наде, аз достатъчно ясно загатнах, просто избягвам да го споменавам в прав текст, и не визирам теб, а много други хора които четат тук- форумът е обществено място, както знаем Wink
Може би трябваше да допълня, че правейки някои неща не е съобразил, че това което го направи известен, и което първо беше забелязано след появата му на екран, може видимо да пострада,заради някои порочни удоволствия,  при това необратимо...спирам Rolling Eyes Embarassed

А за връхчето сме коментирали много отдавна, още преди началото на ПО, мисля едни юлски снимки бяха но не съм сигурна newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 30 142
здравейте,

 newsm51 smile3525 newsm51 за новата тема и  Hug Hug Hug на всички  Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 21 201
Верче  Simple Smile

Скрит текст:
Леле, че е сладичко мъничето, идва ми да го гушна силно, силно.
Вани, мъжа ми прилича на Бурак. newsm78
Ивче, не съм казала, че визираш мен, поясних, че пиша за себе си.
Може да сте коментирали някои летни негови снимки с елегантния му нос, но аз нямам подобен спомен.

# 35
  • Мнения: 6 105
Наде,сладурче е Simple Smile

 Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 30 142
....
И нещо по-така

Скрит текст:
       

Амиии....и аз съм на мнението на Бел. Снощи бях шокирана от визията му  Rolling Eyes Думи нямам. Да, умора, снимки и т.н., но той и извън сет-а си изглежда така  ooooh! В крайна сметка знае, че външността му е едната важна част на успеха му (другата е таланта)  Peace Не мога да си представя, че онзи пич от АФК се е превърнал в това чудо  ooooh!

Аз все още се надявам, че наркотици е опитвал, а не ги взема постоянно, но за съжаление визията му ме навежда на други мисли  Rolling Eyes Дано греша, че ще е жалко  Rolling Eyes

***

Отивам да слънчасвам, че малко ми остана  Peace

# 37
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
На мен не ми изглежда да е опитвал само,а и той сам си каза,уж беше опитвал ,а после друга песен запя,но няма значение,избора си е негов,а дано занапред да стои далеч от тези неща,за негово добро  Peace
Аз бягам да си гледам Хобит,че от кога му се каня,хайде душици до по-късно  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 6 105
Мише,айде,айде,че да гледаме утре заедно Wink  Hug

# 39
  • Мнения: 34
Аз само да се опомена,че тръгвам да се прибирам Peace

Зизун  newsm51 smile3525 newsm51 и Ирка  newsm51 smile3525
newsm51

като се прибера ще видя хубаво колажите и комиксите,че ми падна скоростта на флашката и ми е зор да отворя и видя всичко Peace Живот и здраве довечера на домашна територия ще ги видя Blush с много зор успях да изчета преходната тема,ама поне съм в час със писанията Peace Peace Peace

Поздрави на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 30 142
Мише,айде,айде,че да гледаме утре заедно Wink  Hug

Снощи до 03ч.  ooooh! И само се ядосвам  Crossing Arms

***

Ирка, да, за негово добро е, да седи далеч от тези неща. Предполагам го е осъзнал след януарските събития и съдебния процес преди месец  Peace

# 41
  • Мнения: 21 201
Не знам защо но видимата промяна в него я отдавам на ролята му и все си мисля, че след ПО отново, ще го видим ако не в същия вид като на тези снимки, то в подобен. Едва ли би ходил с тази неоформена буйна растителност на главата си, обратното би било жалко за излъчването му, което има по принцип.
Косата му е най-страшното нещо, което ми боде очите, особено бретона му като му падне на очите, ooooh! но пък от друга страна е супер, че избяга напълно от образа на Емир и нито той, нито някой от екипа допусна дори и елементарна прилика с Емко. А малко да беше с по-къса коса, а щях да виждам в него Емир, определено е/са постигнал/и нужния ефект.
Не мисля, че продължава с отровата, няма причина да го прави, но не крия, че бях неприятно изненадана като призна, че няколко пъти е опитвал а не само веднъж.


Последна редакция: сб, 28 дек 2013, 13:55 от Neidjal

# 42
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
То в тези среди причини да се стигне до там винаги си намират, дори и да ни изглежда отстрани че всичко им е ОК, понякога посягат просто от най-обикновенна скука ooooh!  Но и аз съм сигурна, че поне от първото дело насам е чист!
Както знаем, започне ли дело за наркотици, изследват не само кръвта, а и косата на този за когото има съмнения за употреба и разпространение Peace Та едва ли би рискувал, като знае, че по всяко време могат да го тестват отново....
 Чела съм, че кръвните проби отразяват повечето наркотици за около 3-5 дни, но марихуаната стигала до 20 Shocked А тези направени на косата, отразяват нещата месеци назад във времето, дори години Rolling Eyes Не случайно се правят например изледвания на косите на мъртъвци и се разбира, за какъв период и какви количества е приемана отрова ако има съмнения за отравяне....

# 43
  • София
  • Мнения: 30 142
Наде, специално на тези снимки (от вчера), не знам защо, но косата не ми прави чак такова впечатление. Вероятно свикнах, че така ще е, но лицето ме шокира  Rolling Eyes Изглежда ми подпухнал съсухрен, един голям нос....цялостно му излъчване (за мен) е покъртително. Надявам се да е моментно или да е от снимките, ама пък чак толкова да не е фотогеничен  newsm78 Все пак е и модел  Tired

И преди са го снимали без грим, подготовка и т.н., но такова чудо (според мен) не е било  ooooh!

# 44
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Здравейте сладкишчета Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Как сте,ние с Джейни , Йо и Павлинка тутим,ама нещо май няма да се получи Sad Карай, другия път Simple Smile

Един Емко за разкош и отивам пак да туткам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт