Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 231
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
И аз тук....

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 419

 Наскоро се обсъждаха аниматори (външни) и някой беше дал линк с препоръка за една дама, облечена като костенурките нинджа - не мога да го открия. По същата - има детски център, в който основно игрите са спортни, различни от обичайните. Наскоро имаха пуснати ваучери, но не мога да се сетя и за тях по-точно?


Детския център "Пико" предлагат игри от програмата "Елемента".
https://www.facebook.com/klubpiko1



А относно външни аниматори и аз се интересувам за рожден ден в детска градина за 6 год. момиче. Някакви препоръки?  Rolling Eyes

За аниматор в ДГ съм ползвала Светлана Урумова - https://www.facebook.com/pages/%D0%A2%D0%95%D0%90%D0%A2%D0%A0%D0 … 696207781?fref=ts . По мое мнение се справя изключително добре, куклена актриса е, но си има и репертоар за по-големите. Доста богат репертоар като сценки - случи се така, че в рамките на 10 дена имаше 3 РД и бяха със съвсем различни сценарии.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Къде да намеря момичешки часовник - нещо по-симпатично, а не с Уинксове и т.н., по-мадамско Simple Smile Изобщо къде има избор на часовници за ръка на едно място, понеже нямам време много за обикаляне?

И да ви споделя една хубава инициатива - ако искате да стимулирате децата си да се развиват самостоятелно и да бъдат сред природата, вече има скаутски сбирки в Пловдив. Повече информация има във фейсбук събитието:
https://www.facebook.com/events/247092558797647

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Благодаря за роклите, започвам да се ориентирам (което е трудно, защото ще водя хора с неизвестен за мен вкус  Rolling Eyes).

Още чакам да се появи нещо за аниматорката Костенурка Нинджа (почти съм сигурна визуално, че беше същата актриса при Кутиите с желанията от Малката нощ на музеите и галериите) Grinning Както и за други препоръки за външна анимация. Отзиви за този ДЦ, който работи по програма Елемент?

Lubricant, благодаря за информацията. Миналото лято се изтрепах да търся в Пловдив подобни инициативи/лагери без приспиване за деца  Peace

# 154
  • Мнения: 47
Момичета да попитам и тук.Утре в Каспела ще взимат биопсия на бъбрек на моя съпруг и казаха,че ние трябва да си закараме материала до София! #Crazy Имате ли идея,коя куриерска фирма има право да превозва такива неща?

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Миналата година минахме през абитуриентските истории но за младеж.Покрай обиколките за него гледах и роклите.Най-голям избор имаше в Асеновград.Те си ги шият и цените са прилични.

А за младеж къде? Големият ми беше преди 5 години и оттогава не съм гледала изобщо. Сега е ред на малкия Simple Smile

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 13 506
ЗлаВещица, пак в Асеновград прегледай магазин Агресор.

# 157
  • Мнения: 400
Здравейте момичета.

Септември ще си местя малкия в Южен на детска градина.

Въпросът ми е има ли мами, чиито деца в момента са втора група в Светлина или Здравец???

Моля, ако има, пишете ми впечатления от госпожите, ако може и имената им, защото ми се иска да са с добро отношение към децата.

Много благодаря!!!

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте момичета.

Септември ще си местя малкия в Южен на детска градина.

Въпросът ми е има ли мами, чиито деца в момента са втора група в Светлина или Здравец???

Моля, ако има, пишете ми впечатления от госпожите, ако може и имената им, защото ми се иска да са с добро отношение към децата.

Много благодаря!!!

Моето дете е във втора група в Светлина - при Г-жа Васева и Г-жа Гледачева. Лично аз съм много доволна, но много зависи от това, какви са твоите изисквания.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Трябва ми спешно човек, който се занимава с ел. инсталации. Оказа се, че в апартамента, в който живеем няма нито един правилно вързан контакт - или това, или цялата ел.инсталация е неправилно прокарана. За целта ми е необходимо човек, който разбира от тези работи. Помагайте !

# 160
  • до Пловдив
  • Мнения: 278

 Наскоро се обсъждаха аниматори (външни) и някой беше дал линк с препоръка за една дама, облечена като костенурките нинджа - не мога да го открия. По същата - има детски център, в който основно игрите са спортни, различни от обичайните. Наскоро имаха пуснати ваучери, но не мога да се сетя и за тях по-точно?


Детския център "Пико" предлагат игри от програмата "Елемента".
https://www.facebook.com/klubpiko1

А относно външни аниматори и аз се интересувам за рожден ден в детска градина за 6 год. момиче. Някакви препоръки?  Rolling Eyes

относно външни аниматори за рожден ден мога да препоръчам и Славена Адамова - страхотен човек и много добре си разбира от работата

# 161
  • Мнения: 2 280
Искам в единия гардероб да сложа плоскости като рафтове. Бихте ли ми препоръчали фирма или рърводелец да ми ги направи? Но ми трябват да станат бързо.

# 162
  • Мнения: 1 095
Искам в единия гардероб да сложа плоскости като рафтове. Бихте ли ми препоръчали фирма или рърводелец да ми ги направи? Но ми трябват да станат бързо.

В Алати режат по размер и кантират на момента.

# 163
  • Мнения: 2 280
С  материал от тях ли? То всъщност трябва да се измислят идържачки за рафтовете, че няма...

# 164
  • Майничка
  • Мнения: 12 595
... То всъщност трябва да се измислят идържачки за рафтовете, че няма...

В Алати има и държачи.

Общи условия

Активация на акаунт