Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 216
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 280
О, супер тогава. Значи само размер да си вземем . Мерси  Hug

# 166
  • Мнения: 730
Търся детски парфюмчета, с герои, разбира се, къде може да има...

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Търся детски парфюмчета, с герои, разбира се, къде може да има...

С принцеси и с още нещо, ама не помня с кой имаше в Лили. И бяха комплекти парфюм+още нещо.
Мисля, че в ДМ също може да има.

# 168
  • Мнения: 730
Търся детски парфюмчета, с герои, разбира се, къде може да има...

С принцеси и с още нещо, ама не помня с кой имаше в Лили. И бяха комплекти парфюм+още нещо.
Мисля, че в ДМ също може да има.
Идеално, аз видях едно комплектче с Бен 10 в аптеката, беше 15-тина лева, но ми трябва и с принцеси, нали всичко ни е по две... Благодарности!

# 169
  • Мнения: 959
Миналата година минахме през абитуриентските истории но за младеж.Покрай обиколките за него гледах и роклите.Най-голям избор имаше в Асеновград.Те си ги шият и цените са прилични.

А за младеж къде? Големият ми беше преди 5 години и оттогава не съм гледала изобщо. Сега е ред на малкия Simple Smile

Ние харесахме и поръчахме тук
Скрит текст:
.Имат магазин и в Пловдив,но ни трябваше корекция на всичко,че сме нестандартни малко и затова направо в Асеновград.Цена,качество-идеално.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Да, освен за Агресор и аз подкрепям мнението на ббб и добавям Маниак, дори в Асеновград на едното място магазините им са в едно помещение.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 415
О, супер тогава. Значи само размер да си вземем . Мерси  Hug

И в Мр.Бриколаж е по същия начин - давате размери, избирате плоскост, цвят и за 5 минути сте готови. Има и държачи. И ние скоро слагахме рафтове на един гардероб.

# 172
  • Мнения: 6 206
Благодаря за роклите, започвам да се ориентирам (което е трудно, защото ще водя хора с неизвестен за мен вкус  Rolling Eyes).

Още чакам да се появи нещо за аниматорката Костенурка Нинджа (почти съм сигурна визуално, че беше същата актриса при Кутиите с желанията от Малката нощ на музеите и галериите) Grinning Както и за други препоръки за външна анимация. Отзиви за този ДЦ, който работи по програма Елемент?

Lubricant, благодаря за информацията. Миналото лято се изтрепах да търся в Пловдив подобни инициативи/лагери без приспиване за деца  Peace

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева /защото само тя освен нас ползва такъв костюм/. Тя не е актриса, а учител по музика. Заедно със съпруга й правят програмите, тя се е обучавала при нас. Опитах се да се сетя името на театъра, който са направили, но не мога, беше нещо МАРЖ или Шарж, 4 букви. На име не излиза в гугъл, единствената връзка, която се сещам е да се обадиш в Асеновград в детски център Тропчо и да попиташ за координати.
Ако ти откажат, можеш да се обадиш на нашия отговорник на аниматорите Светла Иванова и да искаш от нея телефона, тя го има със сигурност.

# 173
  • Мнения: 1 230
Търся детски парфюмчета, с герои, разбира се, къде може да има...

С принцеси и с още нещо, ама не помня с кой имаше в Лили. И бяха комплекти парфюм+още нещо.
Мисля, че в ДМ също може да има.
Кити купих за Коледа от ДМ  Peace

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Благодаря за роклите, започвам да се ориентирам (което е трудно, защото ще водя хора с неизвестен за мен вкус  Rolling Eyes).

Още чакам да се появи нещо за аниматорката Костенурка Нинджа (почти съм сигурна визуално, че беше същата актриса при Кутиите с желанията от Малката нощ на музеите и галериите) Grinning Както и за други препоръки за външна анимация. Отзиви за този ДЦ, който работи по програма Елемент?

Lubricant, благодаря за информацията. Миналото лято се изтрепах да търся в Пловдив подобни инициативи/лагери без приспиване за деца  Peace

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева /защото само тя освен нас ползва такъв костюм/. Тя не е актриса, а учител по музика. Заедно със съпруга й правят програмите, тя се е обучавала при нас. Опитах се да се сетя името на театъра, който са направили, но не мога, беше нещо МАРЖ или Шарж, 4 букви. На име не излиза в гугъл, единствената връзка, която се сещам е да се обадиш в Асеновград в детски център Тропчо и да попиташ за координати.
Ако ти откажат, можеш да се обадиш на нашия отговорник на аниматорите Светла Иванова и да искаш от нея телефона, тя го има със сигурност.

И от мен един глас за Маринела - страхотна е ! Бях я наела за нашия РД, останах много доволна, гостите също, а синът ми е просто влюбен в нея Simple Smile

# 175
  • Мнения: 205

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева
На име не излиза в гугъл.

Хе-хе, може да излиза към 100-ната страница на гугъл след всички публикации за жената на Ветко със същото име...  Laughing

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Исках да водя утре детето в Луксор на преглед,че имаме проблем със зачервяване и сърбеж на окото,който се появява на моменти.Оказа се,че всичко е пълно за утре,а д-р Шишкова има час чак за 27.01  Shocked Искаше ми се сега да се прегледа като го има проблема.
Та...къде утре или довечера мога да го заведа,на частен прием,но при Добър очен,щото ми писна да ми повтарят,че е обикновен конюнктивит  Tired

# 177
  • Мнения: 19
Момичета да попитам и тук.Утре в Каспела ще взимат биопсия на бъбрек на моя съпруг и казаха,че ние трябва да си закараме материала до София! #Crazy Имате ли идея,коя куриерска фирма има право да превозва такива неща?

Материал от биопсия съм пращала в София по Еконт, като предварително опаковах стъклата в стиропор и кутия. Пратката се етикира задължително като чуплива и забранена за палетизиране. Peace
Скрит текст:
Ако имаш нужда от добри патолози в София, пиши на лични.

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 09:51 от meri 68

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Исках да водя утре детето в Луксор на преглед,че имаме проблем със зачервяване и сърбеж на окото,който се появява на моменти.Оказа се,че всичко е пълно за утре,а д-р Шишкова има час чак за 27.01  Shocked Искаше ми се сега да се прегледа като го има проблема.
Та...къде утре или довечера мога да го заведа,на частен прием,но при Добър очен,щото ми писна да ми повтарят,че е обикновен конюнктивит  Tired
Д-р Петкова, кабинетът й е на уличката отстани на Градската градина, близо до Турското консулство, има табела отвън на къщата, но телефона сега не мога да го намеря.
Мисля, че работи и в хирургиите - аз съм водила при нея дъщеря си но преди година-две. От ВМИ ми казаха че трябва да се направи операция, да се отстрани израстък на клепача. Според тази докторка нямаше нужда от манипулация.  И добле че отидох при нея - имаше много положителни коментари в Мамата за нея.

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Благодаря за роклите, започвам да се ориентирам (което е трудно, защото ще водя хора с неизвестен за мен вкус  Rolling Eyes).

Още чакам да се появи нещо за аниматорката Костенурка Нинджа (почти съм сигурна визуално, че беше същата актриса при Кутиите с желанията от Малката нощ на музеите и галериите) Grinning Както и за други препоръки за външна анимация. Отзиви за този ДЦ, който работи по програма Елемент?

Lubricant, благодаря за информацията. Миналото лято се изтрепах да търся в Пловдив подобни инициативи/лагери без приспиване за деца  Peace

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева /защото само тя освен нас ползва такъв костюм/. Тя не е актриса, а учител по музика. Заедно със съпруга й правят програмите, тя се е обучавала при нас. Опитах се да се сетя името на театъра, който са направили, но не мога, беше нещо МАРЖ или Шарж, 4 букви. На име не излиза в гугъл, единствената връзка, която се сещам е да се обадиш в Асеновград в детски център Тропчо и да попиташ за координати.
Ако ти откажат, можеш да се обадиш на нашия отговорник на аниматорите Светла Иванова и да искаш от нея телефона, тя го има със сигурност.
Маринела Арабаджиева и съпругът и имат парти агенция "Чудесино". Правят много партита в Тони 2000.

Общи условия

Активация на акаунт