Име на Момченце

  • 10 502
  • 191
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 13
Ние преди да разберем че ще е момиченце бяхме си харесали Зак за момченце( понеже мм е англичанин) Захари малко не отива на фамилията хехе. Имах едно приятелче Хари, хубаво име и няма да е трудно за децата с който ще си играе, съученици и прочие.

# 181
  • Мнения: 0
Ние преди да разберем че ще е момиченце бяхме си харесали Зак за момченце( понеже мм е англичанин) Захари малко не отива на фамилията хехе. Имах едно приятелче Хари, хубаво име и няма да е трудно за децата с който ще си играе, съученици и прочие.

Точно, точно и моята идея през цялото време е такава да не се затруднява детето. Не се знае дали цял живот ще сме тук. Но и да решим да се приберем да не среща трудности и там. Е сега и да харесвам името не просто така да се хвана за едно.

# 182
  • Мнения: 13
Да, хубаво е името да "лесно" . Ние се спряхме на Теа(Tayah) и за бг ще е лесно и за английската ни част от семейството и за Испания също( защото живеем в Испания). Аз много харесвам Калина, Пана, Гоя, Пагане. Писах и в една друга тема за имената, една позната се е спряла на име Алессандро Недков, което си е доса смешно, нищо че не живеят в България за сега, нито фамилията подхожда нито това двойно С... Но различни хора, различни мнения Simple Smile

# 183
  • Мнения: 722
Тогава Хари е добър вариант, ако ти харесва, де. Не е масово като Мартин, трудно произносимо като Калоян, или мъжко тук и женско там като Никола. Звучи ми сладко и може да се съчетае и с българско и с английско фамилно име.

# 184
  • Мнения: 4 569
Мария е най-универсалното женско име според мен.

# 185
  • Мнения: 0
Да, хубаво е името да "лесно" . Ние се спряхме на Теа(Tayah) и за бг ще е лесно и за английската ни част от семейството и за Испания също( защото живеем в Испания). Аз много харесвам Калина, Пана, Гоя, Пагане. Писах и в една друга тема за имената, една позната се е спряла на име Алессандро Недков, което си е доса смешно, нищо че не живеят в България за сега, нито фамилията подхожда нито това двойно С... Но различни хора, различни мнения Simple Smile

Хубаво име сте избрали за малката принцеса, моя приятелка кръсти така дъщеря си, но с "я" накрая. Звучно име.
Иначе Мария е универсално съгласна съм, за всяка държава, но пък според мен е добре като се въртят и други имена, та дори и малко по-трудно произносими.

# 186
  • Мнения: 0
Иначе това с Алессандро малко несъвместимо ми се вижда с фамилията, обаче като си го харесват хората няма какво да кажем. Аз бях много навита на английско име, обаче след един по сериозен разговор с половинката прецених, че си е доста прав да настоява за българско име и сега някак идеята за чуждо просто ми се вижда нелогична. Дори той от време на време ми предлага някакви тукашни имена, но аз сякаш тотално поставих чертата и не искам да се съглася. Ако става за и за двете места съм съгласна иначе отхвърлям.

# 187
  • Мнения: 168
А между другото имената Александър и Филип също са универсални и имат и умалителни варианти! Подходящи са и за българско презиме и фамилия.

# 188
  • Мнения: 0
А между другото имената Александър и Филип също са универсални и имат и умалителни варианти! Подходящи са и за българско презиме и фамилия.

Аз харесвам Александър, но братовчедка ми така кръсти момченцето си, а в нашия род до момента има много повтарящи се имена и затова реших сега поне при малчуганите нещата да не са така. А Филип не ми харесва толкова колкото другите.

# 189
  • Мнения: 3
Здравейте, мами
Дайте идек за двоини имена за момче и момиче с буквите А и К


# 190
  • Мнения: 1 700
Ако имам някой ден момче бих го кръстила Богомил или Светослав допадат ми,а за момиче много не съм го мислила ,но бих я кръстила Антония ,понеже Антоанета някак не ми допада предпочитам Антония

# 191
  • Мнения: 4 569
Здравейте, мами
Дайте идек за двоини имена за момче и момиче с буквите А и К
Пусни си нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт