ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна 2

  • 84 562
  • 935
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Място за пациентите (бивши, настоящи и бъдещи) на доктор Алкан Емин в МЦРМ "Радост" - град Варна.
Хайде момичета започваме нова година, нова тема. Нека да я напълним с много положителни тестове  EFPи още повече здрави и щастливи бебешоци   preggo  newsm32 newsm63

Ако Вие все още се колебаете и сте се загубили в морето от информация за множеството клиники и лекари, моят съвет е: срещнете се с доктора, поговорете и после ще решите дали мястото ви е тук или продължавате търсенето на Вашия доктор.

Това е сайта на МЦРМ "Радост":   http://ivfradost.bg/?page_id=513.

п.п.
Благодаря на момичетата, които влязоха в първата тема и повлякоха крак. Не ни забравяйте и ни правете съпричастни на Вашата радост, за да ни обнадеждавате и да ни напомняте, че хубавите работи се случват, когато ги искаме и работим упорито за тях.  newsm51



Към старата тема

# 1
  • Варна
  • Мнения: 826
Няма как да не се запиша и пожелавам на всички ни успех.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 707
Хоп и аз тука, дай Боже да ни е на късмет таз година! newsm30

# 3
  • Варна
  • Мнения: 149
Записче и от мен, пожелаам новата тема да донесе на всички много положителни резултати!
  bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 88
Запис и от мен  Grinning

# 5
  • Мнения: 907
пожелавам ви само успехи през новата година  newsm32 newsm75 newsm75 newsm75

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Кокошинче, мерси за новата темичка.   bouquet

# 7
  • Мнения: 392
запис и от мен

# 8
  • Варна
  • Мнения: 263
  bouquet Щастие, късмет и сбъднати мечти на всички. Дано споделяме само положителни емоции и събития.  newsm32

# 9
  • Мнения: 636
Честита ни тема Hug
Желая много успехи на всички  Praynig

# 10
  • Мнения: 481
Някоя от вас в сряда сутринта дали няма записан час   Crazy

# 11
  • Мнения: 636
Аз скоро няма да ходя при д-р Емин,отново чакам МЦ  Close

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Успех на всички момичета. Стискам силно палци за всички, които чакат   bouquet
Записахме час за Февруари, за да видим какво ще кажат. Дано този път да намеря моят доктор.  Praynig

# 13
  • Мнения: 273
Здравейте момичета, пиша и тук защото в предната тема бях доста резервирана за доктор Емин.Той ми постави диагноза ЛУФ синдром и отхвърли категорично предната диагноза- Ендометриоза  без да назначи допълнителни изследвания.Предписа ми стимулация и куп витамини.Аз пих само витамините не започнах стимулацията и направих четири ревизии на хистологичният материал, резултата е -нямам ЕМ, имам Луф.В момента се лекувам в Плевен в Кирм и при Проф Томов, търсим причината за ЛУФ.Колкото и странен да е доктора, ако не  беше той вече щях да съм с дълъг портокол Лукрин, блокирана без причина.Вярвайте му и късмет на всички ви  bouquet

# 14
  • Мнения: 481
Kralincesa   хубаво е когато  диагнозата е правилно поставена. Стискам палци да се намери причината при теб и да се реши проблема.
Аз от 10-ти започнах с декапептила, от днес съм на същинската стимулация вече. Официално вече съм в процедура. Нещата започнаха да се случват, стъпка по стъпка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт