ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна 2

  • 84 660
  • 935
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 25
Здравейте ,имам много въпроси ,но ще пиша утре .Не е ли време за нова тема ? Опасявам се тази да не я закрият . Някои може ли да направи нова темичка ? Защото аз не знам как .Благодаря предварително  Wink

# 931
  • Мнения: 17
Здравейте ,имам много въпроси ,но ще пиша утре .Не е ли време за нова тема ? Опасявам се тази да не я закрият . Някои може ли да направи нова темичка ? Защото аз не знам как .Благодаря предварително  Wink
Не се притеснявайте, че ще Ви закрият темичката, защото това НЕ МОЖЕ да стане, независимо, колко страници е достигнала.В този форум НЯМА ОГРАНИЧЕНИЕ на страниците.Тук има теми от преди 5-6 години с по 1000-1500 страници, и никой не ги е закрил.И за ваша справка, АЗ И В  НОВАТА ВИ ТЕМА ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА СИ ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕТО, ЗА ДА МОЖЕ ВИЕ ОТ КЛИНИКАТА , КАТО РЕШИТЕ, ЧЕ НЯКОЙ МНОГО ВИ ГОНИ КЛИЕНТИТЕ, И ТРЪГВАТЕ НОВИ ТЕМИ ДА ПУСКАТЕ, А ТЕМАТА Е ЕДНА !!![/colorJ

# 932
  • Мнения: 909
Нищо лично , ама по постовете на някои в този форум разбирам  , че или вечно са в цикъл с разбъркани хормони или мъж не са видяли от много време. И аз съм много ядосана на няколко доктора , ама чак пък толкова  Joy Да седя в тоя форум и да повтарям едно и също,малко смешно? Пак се чудя - нямате ли социален живот?   newsm78 Не чакам отговори от нечия страна ,не ме интересува вашето мнение по моя въпрос, просто това надъхване една , друга малко повече ме забавлява и ви чета с удоволствие , когато имам време.  newsm74  superuu

# 933
  • Мнения: 313
Ох, аман от глупости! Тук колкото адекватна и градивна критика имаше, имаше и тройно повече простотии. Чета, чета и набирам, защото ми писна от дивотии.

Абсолютно сте прави за високите цени, за лекарствата и леката темерутщина на доктора (относно вливките няма да се изказвам, тотално непросветена съм там, вероятно и за тях сте прави).
Но много ви моля всичките критикуващи (да не кажа направо, че сте плюещи)... дали човек ще работи с майка си, с баща си или със сестра си си е негова работа. Аз работя със сестра си в един отдел, шеф съм й, сама си я избрах и назначих... тя даже няма образование, но мамка му и прасе, много е добра. Сега и тя (и тя, защото аз вече си имам моето бебе на 3 м) ще излиза в майчински. Еми ако щете ми вярвайте щях да взема баща си за 6 м.
Издребнявате брутално! От сестрата не разбрах какви оплаквания имате? Не съм минала инвитро или друга процедура при д-ра, но сестрата ми налива системи три дни и имам прекрасни впечатления от нея. Да, оставихме 500 лв. за 3 дни системи (вече се изказах за цените). Но след като полежах в ОБ една седмица и грам не ми помогнаха... еми естествено, че ще дам 500 лв., за да ми помогнат!

И моля ви се! Всички сме наясно, че това е битка да имаш дете. Тая битка струва пари. Повечето (да не кажа всички) сте минали през сума доктори. Може би съм сред малкото късметлийки, които са успели само с малко хапове, въпреки тоталната липса на МЦ. Но и аз влизайки през вратата на клиниката бях с ясната идея, че тука нищо няма да получа даром. Е да, ама ми се случи почти даром. Отидох през октомври 2013, показах си изследванията (+ спермограмата на мм, която беше перфектна и не се наложиха хапове и за него), каза ми да  ида на 3 ден, който пък се оказа точно преди една година (Коледна ваканция), доктора ми даде една торба добавки(пък аз си самоназначих още толкова) за 150 лв, които се оказаха с 10 лв по-евтинки в интернет сайт. А на 14.01.2014 видях 2те черти. Следих си цялата бременност там, правих изследвания и ФМ. Имам едно прекрасно, здраво момченце и съм благодарна на доктора, макар и то да не е благодарение на процедура при него.
Ако държите да четете лоши отзиви за лекари и това ви надъхва, няма проблем, мога да ви пиша лоши неща за много лекари. Благодарение на лекари съм без МЦ и съм сериозен спонсор на фармацията от 20-годишна. Но за никого няма да тръгна да нищя личния му живот. Спрете се малко с глупостите.

Изключително много съжалявам за няколко момичета, писали нагоре. И силно им стискам палци на друго място да открият своят доктор. Въобще на всички пишещи тук пожелавам здрави и усмихнати дечица, защото това е причината да пишем тук всички.

P.S.: Майка ми е с миома и кръвоизлив от 2-3 седмици. Отиде по спешност при доктора. Не й е взел и една стотинка и обяснил, че при него абразиото ще струва 500 лв, но да иде с направление в друга болница. Не знам дали това се дължи на публикациите тук, но реших да ви кажа, че явно има промяна. След раждането не съм ходила и не мога да изказвам впечатления.

# 934
  • Мнения: 637
Тази тема стана  Sick
На мен лично д-р Емин ми помогна , сега си гушкам бебчето. Е платих си и изследванията , и витамините и какво ли още не.....

# 935
  • Мнения: 4 334
Време е за нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт