Черноморец - лято 2015

  • 142 016
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 43
Аз имам още една молба, можете ли да ми препоръчате такси? Черноморец-Градина; Градина-Черноморец.  Благодаря предварително.

# 736
  • Мнения: 74
Здравейте! Може ли някой да сподели мнение за хотел Роял Бийч. Доста лоши коментари изчетох, но вече бях резервирала. Става въпрос за хигиена и най-вече храната в ресторанта, защото сме с дете на 1 година и 3 месеца. Много благодаря!

# 737
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Здравейте за мнение за вила мария 2. Че чета все хубави коментари и взех да се притеснявам вече Thinking

# 738
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Здравейте! Може ли някой да сподели мнение за хотел Роял Бийч. Доста лоши коментари изчетох, но вече бях резервирала. Става въпрос за хигиена и най-вече храната в ресторанта, защото сме с дете на 1 година и 3 месеца. Много благодаря!
ако Ви върши работа, бях там миналата година.....
храната, хигиена не съм много доволна, средна работа

за отношението на "лудата" управителка в ресторанта и цялата цигания някой да не им изнесе храната не коментирам.

тази може и да са променили нещо и би трябвало като гледам как са дигнали цените, ако е същия хал......
единственият плюс е , че са на плажа.

И паркинг нямат като хората-5 места на кръст.

# 739
  • Мнения: 74
Здравейте! Може ли някой да сподели мнение за хотел Роял Бийч. Доста лоши коментари изчетох, но вече бях резервирала. Става въпрос за хигиена и най-вече храната в ресторанта, защото сме с дете на 1 година и 3 месеца. Много благодаря!
ако Ви върши работа, бях там миналата година.....
храната, хигиена не съм много доволна, средна работа

за отношението на "лудата" управителка в ресторанта и цялата цигания някой да не им изнесе храната не коментирам.

тази може и да са променили нещо и би трябвало като гледам как са дигнали цените, ако е същия хал......
единственият плюс е , че са на плажа.

И паркинг нямат като хората-5 места на кръст.

Благодаря Ви за включването! Изчетох всички коментари от минали години, от тази почти няма. Ние сме с включени закуска и вечеря, които пише, че са на сет меню, а не блок маса. Така няма да дебнат сигурно Simple Smile На ден ни е 100 лв. за двамата плюс доплащане за дете на 6 г. Досега винаги сме ходили на AI по големи комплекси и хотели и затова ми е малко притеснено за тук.

# 740
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
все тая, ако е пак са същите на ресторанта няма да останете доволни.

Това да влизаш в ресторанта без чанта, да не говорим, че отвън имаше 5 маси на кръст.

Прибори липсваха се чакаше и за тази цена тази година изобщо като я чух ги отсвирих.

# 741
  • Мнения: 9
Някой посетил ли е вече хотел Адена, за да сподели впечатления?

Отсядали сме в хотел Адена, на доста спокойно и тихо място е, имат хубав басейн, масички и барбекю в градината, които могат да се ползват. Ние отседнахме в апартамент без кухня, обзавеждането е хубаво, стаите са просторни и имаше голяма тераса. И един голям плюс според мен, в стаите вместо обичайния разтегателен фотьойл за трети човек, има единично легло  Wink

# 742
  • Мнения: 43
Здравейте! Може ли някой да сподели мнение за хотел Роял Бийч. Доста лоши коментари изчетох, но вече бях резервирала. Става въпрос за хигиена и най-вече храната в ресторанта, защото сме с дете на 1 година и 3 месеца. Много благодаря!
ако Ви върши работа, бях там миналата година.....
храната, хигиена не съм много доволна, средна работа

за отношението на "лудата" управителка в ресторанта и цялата цигания някой да не им изнесе храната не коментирам.

тази може и да са променили нещо и би трябвало като гледам как са дигнали цените, ако е същия хал......
единственият плюс е , че са на плажа.

И паркинг нямат като хората-5 места на кръст.

Благодаря Ви за включването! Изчетох всички коментари от минали години, от тази почти няма. Ние сме с включени закуска и вечеря, които пише, че са на сет меню, а не блок маса. Така няма да дебнат сигурно Simple Smile На ден ни е 100 лв. за двамата плюс доплащане за дете на 6 г. Досега винаги сме ходили на AI по големи комплекси и хотели и затова ми е малко притеснено за тук.

Виж в https://www.booking.com/hotel/bg/royal-beach-chiernomoriets.bg.html там има мнения от юли 2016. Кога ви е резервацията? Ние сме от 04 септември Simple Smile

# 743
  • Мнения: 74
И в booking постоянно гледам. От 09.08. сме.

# 744
  • Мнения: 43
И в booking постоянно гледам. От 09.08. сме.
Аз също там ги следя и са актуални. Приятна почивка и после да кажеш как е положението.

# 745
  • Мнения: 6 552
Май е сезонът на водораслите. Има доста водорасли, водата не ми се стори много чиста, плуват някакви найлони /малки парчета/, а при посещение на к-г Градина имаше и по-големи. Една жена ги беше струпала на купчинка на пясъка. Плажът в някои от дните ми се видя пренаселен, масово хората са на свободната зона и са един до друг.
Иначе правят хубава цаца  Sunglasses Цените са нормални в повечето заведения. Peace

# 746
  • Мнения: 74
И в booking постоянно гледам. От 09.08. сме.
Аз също там ги следя и са актуални. Приятна почивка и после да кажеш как е положението.
[/quote
Благодаря! И на вас също! Ще споделя впечатления.

# 747
  • Мнения: 336
Здравейте на всички ниеотиваме тази година в Хотел Роза в Черноморец миналата година бяхме много доволни дано и тази останем

# 748
  • Мнения: 6 704
Заповядайте в новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=936347.new#new

# 749
  • Мнения: 1 292
Здравейте на всички ниеотиваме тази година в Хотел Роза в Черноморец миналата година бяхме много доволни дано и тази останем
От кога ще бъдете там и ще се радвам на отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт