Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 193

  • 47 137
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Прекрасна тема с най-красивото и най-важно нещо за една жена-нейните деца

# 2
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка  Hug прекрасна празнична тема!



А за малките принцеси, отново - да са живи и здрави!   bouquet



Слагам и тук, че много ми харесват така усмихнати  Peace

# 3
  • Мнения: 41 688
Да ни е честита новата тема,пусната в деня на рождения ден на Майя и Топрак!!!

Рина, Hug благодаря за твоята всеотдайност и внимание към всички нас!




                  

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 16:45 от Zlatina3

# 4
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Не сме забравили, нали  Wink, че сме на кино днес  Simple Smile

Е, имаме и малко кофти моменти, но... пък след това...  Heart Eyes



# 5
  • Мнения: 9 993
Ринка  Hug благодаря за новата тема!  Hug

В прекрасен ден я започваме, да я изпишем с удоволствие!   Peace

За тази снимка



Намерих този текст

Tuba's father said , These are Maya and Toprak ,, sorry for our mistake guys

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=573141942776288&set= … ype=1&theater

Какво ли значи, как мислите?  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 224
Ето ме и мен в прекрасната нова тема, която нашата любезна домакиня ни е подготвила


Темата е невероятно красива, Ринка. Peace А и нас си ни изтипосала в нея - като част от 3 млн-то ято  Laughing

Не мога да не сложа тази снимка качена от Линка Hug  на последната страница в предната тема

Ринка  Hug благодаря!   bouquet Ей, сега, само една снимчица да сложа, за красота!  Hug



Значи купонът тече с пълна пара. А рожденничките пак са се хванали за ръчичките Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 9 993


Сладурки, нали!  Heart Eyes

# 8
  • Русе
  • Мнения: 6 503

 smile3521 newsm53

И още как...  newsm10

# 9
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата тема!
Ринка, за всеотдайността...


А сега и нещо за рожден ден

# 10
  • Мнения: 9 993


А сега е време да ни покажат и подаръците... Чакаме туит от тате Онур...  Wink Laughing Simple Smile

Скрит текст:
Лебедите са от заглавката на страницата - Ринка  Hug

# 11
  • Мнения: 2 116
Здравейте отново за днес! hug

И от мен поздравления и благодаря за това, че ЗС продължава да си има свое местенце!   bouquet Hug




Не ми стана ясно как след като от репетицията Мурат си тръгна с Левент шофирайки колата си, по-късно се прибра с такси в дома си?
На другата сутрин, след като разбра, че Хасрет я няма, отново с колата си отиде в махалата да я търси... Shocked newsm78

Не, че е толкова важно/все пак става дума за сериал  Wink /, просто подробност, детайл който е пропуснат от екипа да бъде изчистен при монтажа на кадрите....поне така предполагам. Thinking

Наситени бяха и епизодите от днес...много случки, много емоции...при това всякакви и силни. Peace Grinning



Хубава вечер за всички! Hug

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 18:49 от margita9

# 12
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги ами, докато играят с Левент са си и пийнали,  Wink та затова Мурат се прибира с такси, пък после някой е прибрал колата  Laughing - версия  Peace

Линка  Peace чакам да видя и аз - де подаръци, де торта, -и, пък може и мамчето  Wink - каквото, такова  Simple Smile все файда  Peace



Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 2 195
Хубаво е, че са ни забелязали като ято големи, сребристо бели птици newsm47

Ринка, благодаря за пожеланието  bouquet
Ние с мерак си изписваме тема след тема. И в тази да се чувстваме уютно и да ни е интересно. С празници бе наситена миналата тема и с празник я завършихме. С празник започваме новата, да я завършим, ако не с празник, то поне с новини Praynig


Наздраве!

# 14
  • Мнения: 9 993
Хубаво е, че са ни забелязали като ято големи, сребристо бели птици newsm47

Ринка, благодаря за пожеланието  bouquet
Ние с мерак си изписваме тема след тема. И в тази да се чувстваме уютно и да ни е интересно. С празници бе наситена миналата тема и с празник я завършихме. С празник започваме новата, да я завършим, ако не с празник, то поне с новини Praynig


Наздраве!

Баги  Hug за ръчичка ни ги показват, ама сигурно и се боричкат, хапят и скубят косите. Може би затова нямат много косица...  Joy

 Wink


Наздраве и от мен!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт