?Въпроси всякакви?

  • 5 268 388
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 24 615
  • Мнения: 8 944
Как да стигна от централна автогара София до ул. Ген. Йосиф Гурко 68 ???

Хващаш си трамвай 12 и слизаш на Попа. Оттам вървиш по бул.Васил Левски и после надясно по Гурко.

# 24 616
# 24 617
  • UK
  • Мнения: 3 959
На касовата бележка от Джъмбо отзад пише кога се приемат стоки със и без дефекти, винаги е било уикенда с дефекти.

# 24 618
  • Мнения: 114
Какво става с направлението, когато пациента не го използва? До колкото разбирам личния лекар има ограничие на броя направления, които издава.  какво е ограничението?

# 24 619
  • Мнения: 6 561
Wall street  и Wall street 2: Money never sleeps свързани ли са? Може ли да се гледа wall street 2 без да се е гледал първия филм?

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=386708&hit=1

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=338599&hit=1

# 24 620
  • София
  • Мнения: 11 613
Какво става с направлението, когато пациента не го използва? До колкото разбирам личния лекар има ограничие на броя направления, които издава.  какво е ограничението?

Ако не е изтекло, го връщаш на лекаря и той го унищожава и дава на друг. Ако е изтекло, изгаря, нищо не може да се направи и така се ощетява някой друг, който е можел да го използва.

# 24 621
  • Мнения: 11 570
Някой ако се сеща за детска нощна лапма стил Марио или интересна игра, свързана с Костенурките Нинджа, ще съм много благодарна. Трябва ми за подарък на 4- годишно момченце.
  bouquet

# 24 622
  • Мнения: 1 338
На кои дати са мачовете на Лудогорец от ШЛ?

# 24 623
  • Мнения: 15 379
Поръчах стока с доставка от Еконт до адрес. Стоката не ми е ок и искам да я върна - звъннах във фирмата и те са ок. Въпросът ми е как ще си получа парите обратно?

# 24 624
  • София
  • Мнения: 6 177
Поръчах стока с доставка от Еконт до адрес. Стоката не ми е ок и искам да я върна - звъннах във фирмата и те са ок. Въпросът ми е как ще си получа парите обратно?

Става дума за фирмата изпращач нали? Те трябва да ви върнат парите, на посочена банкова сметка след като си получат обратно стоката.

# 24 625
  • София
  • Мнения: 6 210
Поръчах стока с доставка от Еконт до адрес. Стоката не ми е ок и искам да я върна - звъннах във фирмата и те са ок. Въпросът ми е как ще си получа парите обратно?
Чери, с фирмата, от която си купила стоката не се ли разбрахте? Общо взето зависи от нейната политика, в повечето случаи на посочена банкова сметка. Обикновено връщането е за твоя сметка, но най-добре се разбери с тези, от които си купила стоката.

# 24 626
  • Мнения: 15 379
Да, фирмата, от която си купувам стоката.
А какво става, ако нямам банкова сметка?

Аз ще си платя пътя наобратно с Еконт, няма проблем.

# 24 627
  • София
  • Мнения: 6 177
Да, фирмата, от която си купувам стоката.
А какво става, ако нямам банкова сметка?


Е това си договаряте с изпращача. Еконт мисля, че имат и паричен превод. Може би парите могат да се получат в брой в офис на Еконт. Или ползвате банкова сметка на близък.

# 24 628
  • Мнения: 15 379
Мерси, имам 2 сметки - дебитна и кредитна, но искам парите да ми ги върнат кеш.
Ще се обадя да го договоря, благодаря ви отново!

# 24 629
  • Мнения: 117
На кои дати са мачовете на Лудогорец от ШЛ?
Това са датите Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/959/7624959M.jpg

Общи условия

Активация на акаунт