Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 3

  • 41 586
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 685
Привет моми4ета! newsm76
Хубави постове, 4ета новите моми4ета с удоволствие, интересни са ми новите мнения! Heart Eyes

Скрит текст:
На 31 януари-Настъпва Годината на Коня
Конят е символ на пътуването, състезанието и победата, свързва се с топлината, огъня, червения цвят и любовта,благородството и лидерството.
(Кликни бърху снимката, за да усетиш мгията!)

# 286
  • Мнения: 1 331
Аз пак имам въпрос:
Скрит текст:
Тая Джемре някога даде ли му на нашето момче? Нали не спа с Баръш, пази се за Кузей, на сватбата им не ги дадоха... Само на пост и молитва ли го изкара тая девойка?

# 287
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Силве,

Скрит текст:
на няколко целувки, толкоз. Повече след сватбата.

Фенче, жалко че не мога да правя стоп-кадри. Щях да ви покажа как смръщено гледа Гюней Бану и Джан, преди сцената със стика, още вървеше няколко крачки зад тях. Аз изтълкувах този поглед като че нещо, което е мислел за сигурно, има опасност да му се изплъзне. Така го усетих.

Според мен Гюней знаеше и преди, че Кузей харесва Джемре. Тези неща винаги се усещат.Може би  не го е взимал насериозно, защото и брат му си беше несериозен и  леке тогава. Просто сега, докато ги гледаше на кастинга, сглоби нещата в цялостна картинка.

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 12:07 от svetal4o27

# 288
  • Мнения: 14 830
Аз пък продължавам да си мисля ,че Джемре  се разколеба във връзката си с Гюней не толкова от чутото и от това което е направил , по скоро от обяснението което и даде -обвини Кузей
После чу версията на Кузей който пък от своя страна оправда брат си

Тук някъде според мен се появиха съмненията на Джемре ,не в началото
Тук тя сякаш  вида огромната разлика в братята ,не като поведение , а като душевност

Цитат
Вие как бихте се почувствали на мястото на Гюней,

Ами определено би ми станало неприятно ако разбера че брат ми изпитва нещо към гаджето ми , но пък от друга страна не бих го упрекнала така защото сърцето не пита в кого да се влюби
По скоро бих замълчала,не заради друго , а защото брат ми по никакъв начин не е натрапил тази своя любов .Напротив прави всичко възможно да я запрати някъде в дъното на сърцето си и в същото време да запази връзката ми  давайки ми шанс и за тази любов и за по добър живот.Би трябвало Гюней първо да е наясно ,че ако не е бил Кузей тази връзка отдавна ще е в миналото
А  аз да попитам.- след като се твърди колко много страда и преживява Гюней,защо той  отново обвини Кузей за катастрофата
Защо просто не каза на Джемре- бях виновен ,но Кузей ми спаси з...ка

 

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 13:28 от djoleva

# 289
  • Мнения: 1 331
Гюней е толкова отвратителен брат и това си пролича и в последната серия(80-та). Как постъпи Кузей, а какво искаше да направи Г? Ох, що така се ядосвам като мисля за тоя Stop

# 290
  • Мнения: 74
с голямо нетърпение чакам всяка вечер този сериал,както бях писала много ме грабна...мен ме ядосва нетолкова братските им поведения между гуней и кузей колкото тази така наречена майка,,...ей не спира да толерира големия..а горкия татко сърдитко не смее да покаже че той пък обича повече малкия....а майката на джемре супер много ме кефи-и с дрехи и с поведение ...опасна е Wink

# 291
  • Мнения: 2 492
Здравейте девойки   bouquet чета ви всеки ден и се забавлявам, а през другото време така съм захапала Севера, че няма сън  Joy
Скрит текст:
Стигнах горе-долу 36 серия и все още търся нещо да ме грабне в Гюней, тъъъкмо да ми стане жал за него и той направи поредната простотия. Някой беше написал, че Джемре и майка и правят страхотна игра, съгласна съм. Мен Гюлтенчето много ме забавлява, ако не се промени рязко като поведение следващите серии е истинска майка за мен, с всичките си кусури, но пази дъщеря си като орлица. Джемре е ясно вече, моят човек е  Peace за Зейнеп още съм на кантар, жал ми е за нея, макар че не знам какви ще ги дроби още, за да я заобича нашият Убавец, я дайте жокерче. Как се смях, майак и как го гледаше като втрещена като видя как държи телефона и по какъв начин говореше с Али.  

# 292
  • Мнения: 18 541
Хай дружки! Hug
Много е приятно човек да се върне от работа и да прочете такива хубави постове от всички. Благодаря ви, Кузейки!    bouquet С всяка една от вас съм съгласна за някои неща, с други не . Например Хел  Heart Eyes е убедена, че това, което е видяла в Гюней на второ гледане е истината, а дали е така  newsm78 Аз лично гледам този сериал за 4, 5 път, не помня вече  hahaha но никога не промених мнението си за него. Може да ми е било мъчно на моменти за него, един от тях ще видите довечера, но след теста, който му направиха Али и Кузей , на който той се провали тотално, разбрах, че този човек не обича никого другиго на този свят, освен самия себе си . Хел  Heart Eyes ти питаш, къде съм видяла, че Гуньо не познава брат си. Сега ще ти кажа Peace
Скрит текст:
Когато Кузей и Джемре се върнаха заедно от Самсун, помниш ли, какво беше първото нещо, което го попита ? Спа с Джемре, нали ? Ами когато Симай каза на родителите на убитото момче, че той, а не Кузей е убиецът на сина им и те подадоха жалба в полицията, какво си помисли Гюней ? Че брат му го е предал ... имаше и още , ама сега точно не мога да се сетя ...е, според теб, не съди ли за брат си по себе си ? Познава ли го ? За мен - не.
Да речем, че не е обвинявал Кузей, затова, че е влюбен в Джемре - нали говориха след това, защо не разбра, че това момче е готово да зачеркне, да изтрие любовта от сърцето си, само заради него ? От чий зор трябваше непрекъснато да му натяква за това ? Изпитваше душевен оргазъм от отчаяните опити на Кузей да отрече това ... кой му запази връзката с Джемре в Анталия ? Много бързо забрави думите му, за които му благодари тогава ... Както забрави на кого дължи дипломата си и положението в обществото, което заема, благодарение на жертвата на Кузей ... Такова неблагодарно к...е не бях виждала до сега, честно! И последно, че пак се улях  Joy Joy Joy защо, щом твърдите, че Джемре го е зарязала първа, мислите, че той наистина се е отказал от нея заради Кузей, както се опита да му вмени, колко е благороден  hahaha  newsm78
Джоли  Hug напълно съм съгласна, че Джемре не се отказа от него толкова заради това, което научи, а именно  съпоставката на обясненията на двамата за онази проклета нощ я накара да осъзнае  кой именно е по-достойния от двамата . Peace

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 16:04 от queen_fenka

# 293
  • Мнения: 18 541
Про  Hug
Скрит текст:
Колкото и да се мъчи Зейнепка да го влюби  hahaha в себе си, не и се получи ... ама тя не се отказа лесно, де  Joy Joy Joy Накратко, пълна излагация, от диамант за него, стана на въглен  hahaha

# 294
  • Мнения: 2 492
Про  Hug
Скрит текст:
Колкото и да се мъчи Зейнепка да го влюби  hahaha в себе си, не и се получи ... ама тя не се отказа лесно, де  Joy Joy Joy Накратко, пълна излагация, от диамант за него, стана на въглен  hahaha
Оххх, значи ме чакат още супер серийки   bouquet

# 295
  • Мнения: 18 541
Про  Hug
Скрит текст:
Колкото и да се мъчи Зейнепка да го влюби  hahaha в себе си, не и се получи ... ама тя не се отказа лесно, де  Joy Joy Joy Накратко, пълна излагация, от диамант за него, стана на въглен  hahaha
Оххх, значи ме чакат още супер серийки   bouquet

Именно! smile3521 smile3521 smile3521 Приятно гледане!  bouquet

# 296
  • БГ
  • Мнения: 78
Момичета,аз специално споделям емоции и разбирания за развитието на действието досега.
Сериите не ги гледам за една вечер в пълен вариант,може довечера да видя нещо,което да промени мнението ми.
Ако ви досаждам с различното си мнение,не е проблем за мен да не пиша повече в темата.
Иначе не е справедливо - вие сте гледали всичко,пък аз сега формирам мнението си.

# 297
  • Мнения: 14 830
Момичета,аз специално споделям емоции и разбирания за развитието на действието досега.
Сериите не ги гледам за една вечер в пълен вариант,може довечера да видя нещо,което да промени мнението ми.
Ако ви досаждам с различното си мнение,не е проблем за мен да не пиша повече в темата.
Иначе не е справедливо - вие сте гледали всичко,пък аз сега формирам мнението си.

Да не съм чула повече такива приказки ,че ще напускаш.
Аз също го гледам за пръв път и то само по БТВ
За мен всеки тук е ценен независимо от мнението му
А и не би било интересно ако всички мислим еднакво няма да има дискусии

И пак повтарям не си и помисляй да напускаш Hug Hug  bouquet  bouquet

# 298
  • Мнения: 18 541
Момичета,аз специално споделям емоции и разбирания за развитието на действието досега.
Сериите не ги гледам за една вечер в пълен вариант,може довечера да видя нещо,което да промени мнението ми.
Ако ви досаждам с различното си мнение,не е проблем за мен да не пиша повече в темата.
Иначе не е справедливо - вие сте гледали всичко,пък аз сега формирам мнението си.

Диме  Heart Eyes никакви такива! Толкова се радвам, че споделяте с нас ... ние този филм го разкостихме от обсъждания, сега ми е интересна именно вашата гледна точка! Heart Eyes Hug Heart Eyes Аз се извинявам, че понякога се уливаме и обсъждаме неща, които вече сме гледали, много е трудно наистина да не разберете отношението ни към даден герой, защото знаем какви ги е свършил ... Наистина, ако всички сме на едно мнение, какво бихме могли да обсъждаме ? Ако аз съм те засегнала с нещо, извини ме, аз съм си такава, емоционална и понякога постовете ми звучат на някои дружки като обвинение, едва ли не, но няма нищо такова ... всеки пост ми е скъп и ценен!    bouquet
Дидок  Heart Eyes Hug Heart Eyes забравих мило, да ти благодаря, че се появи в темата! Много се радвам! Не ни изоставяй така ... Praynig

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 16:18 от queen_fenka

# 299
  • БГ
  • Мнения: 78
Фенче, HugДжоли Hug
Нямам такива намерения,пък и не съм тънко обидчива,ама в дадени моменти се чувствам
като нахапана и накълвяна бяла врана hahaha
Карай да върви - ще ни изтърпите с нашите бла-бла.... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт