"Kara Para Aşk"- сериал с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек - тема 1

  • 60 077
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240






Актьори:






Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Kanal: ATV


Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният й баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно,
дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy











С пожелание за вълнуващи моменти с героите на сериала
и приятни и пълноценни дискусии в темата!  

Последна редакция: пт, 24 яну 2014, 20:29 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240


Добре дошли на всички!

Появи се и резюме на 1 епизод!

1.bölümün özeti.

Ömer komiser olarak Van’da bir operasyona katılır ve suçluları yakalayarak büyük bir başarıya ulaşır.Bu haberi izleyen ve o sırada Roma’da olan Elif bir mücevher tasarımcısıdır ve İstanbul’a
dönmek için hazırlık yapmaktadır.

İstanbul’da en yakın arkadaşı onu karşılar . Ömer’de izindedir ve 2 gün sonra nişanlanacağı sevgilisi Sibel ile buluşur.
Akşam olduğunda Ömer yakın arkadaşını ziyaret etmek için Emniyet Müdürlüğüne gider.

Bu sırada Elif’i de arkadaşı Bahar sürpriz doğumgünü partisine götürür. Partide Elif’in babası ona İstanbul’da bir mücevher dükkanı hediye eder.
Elif’in babası Ahmet saatin geç olduğunu ve ofise dönmesi gerektiğini söyler , gece 03:00 gibi emniyete bir cinayet haberi gelir .

Ömer ve arkadaşı Arda olay yerine gider. Şoför koltuğunda Elif’in babası Ahmet , yanında ise Ömer’in sevgilisi Sibel vardır.





# 2
  • Мнения: 3 217
Рина-рина,благодаря за новата тема-да хиляди! smile3525

Аз ли ще бъда първата записала се?Дано имам лека ръка и сериалът да го бъде и то с тези двама мои любими актьори!

# 3
  • Мнения: 10 240
velijana, дано!  Peace

Дано се радваме на двамата и играта им.  Peace
Както и на останалите актьори и целия екип!
  Peace


# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Привет и от мен в новата тема на новият сериал  Hug Ринка, радвам се, че пусна тема, за да има къде да си пишем за любимите артисти без да се съобразяваме с това кой е по по най   bouquet Всеки сериал трябва да започва на чисто, а когато в главните роли ще са безспорни любимци всичко трябва да е равнопоставено! Хайде, хаирлия да е тема и наслука на сериала!


Велианка, за една бройка ме изпревари  Laughing Hug Дано ти е лека ръката  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 22:07 от zlatinag

# 5
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Ринка  Hug 4удесна теми4ка, радвам се, 4е ще имаме специално място да си обсъждаме сериала  Hug
надявам се да прекарам приятни моменти тук и да се забавляваме  Hug

хайде да ни върви , като по вода  Wink



# 6
  • Мнения: 3 217
Рина,не мисли,че започвам с претенции,но понеже историята ще се развива около диаманти,ако нямаш нищо против в челото на темата можеш ли да прибавиш някакви диаманти?

# 7
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Рина  Hug, благодаря за новата тема!
От няколко дни се чудех ако Туба реши да се снима, къде ще може да пишат такива като мен(твърд фен на Туба) - не превъзнасящи Енгин (аз много го харесвам, но чак идол не ми е).
Сега вече съм спокойна, ще има къде да следя коментарите за сериала (а не за Енгин и само за него), да гледам в приятна компания он-лайн и да казвам своето мнение когато имам какво да кажа.
Пожелавам успех на сериала! Дано да е с Туба, ако не - успех на Енгин и целия екип!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Привет и от мен!
Ринка Hug,благодаря за първата тема на новият сериал на Туба и Енгин -оформена е супер newsm51!Благодаря и за резюмето newsm51!Изглежда интересно,дано скоро имаме и трейлър Grinning.
 Пожелавам мн.приятни емоции и добро настроение на компанията  smile3525!

# 9
  • Мнения: 4 133
Здравейте.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

rina-rina Много ти благодаря за темата.  newsm51

И аз се радвам, че се почва на чисто. Аз съм фенка на Енгин, хубаво е той да си има негова тема. Но смятам, че и този сериал заслужава внимание като всички останали, затова е чудесно, че има къде да споделяме.   bouquet

Аз Туба не съм я гледала все още, но ми е много симпатична и това, което съм видяла от откъси и клипове от играта й много ми харесва.  Смятам, че визуално с Енгин много си подхождат и ще са страхотна двойка. Дано ги видим заедно на екран  Simple Smile Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 229
Здравейте момичета! Hug
 Ринка,щом си решила да пуснеш нова тема за дизито,значи участието на Туба е сигурно Laughing
Малко съм скептична заради миналата година от слуховете,но тайно се надявам да се случи събитието Hug Линка знае-доста сме коментирали Wink
В едно съм сигурна-за тези двамата тепърва ще се говори,предстои взривна вълна от фенове Joy Joy JoyА аз чакам потвърждението на Туба Peace

Я колко познати никове  Heart Eyes Май всички познавам,някои даже лично Laughing

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Привет Детелинка, Дейзи  Hug Събрахме се дето се вика  Joy Joy Joy Ами да речем, че учасието и е сигурно на 99,9 %  Laughing Винаги може да се случи промяна, но дано няма  Praynig Аз не съм голяма фенка на Енгин, но това не ми попречи да си гледам с кеф КВФ  Wink Достатъчно е сериала да е интересен и всичко ще е ок.В противен случай никой и нищо не би го спасило.



A дай боже след време да ги видим така да обират лаврите му  Peace

# 12
  • Мнения: 3 217
Благодаря за диамантите! newsm51

# 13
  • Мнения: 4 133
Благодаря за диамантите! newsm51

Когато има истинска доброта и позитивизъм, желанията се сбъдват, Велианка.  smile3503 newsm10

Рина, благодаря много . Нали знаете момичета, че диамантите са най-добрият приятел на жената.  smile3521  newsm62

# 14
  • Мнения: 0
И аз се записвам в темата на сериалчето-фантом.
Вече знае ли се главната актриса или ще я научим, когато сериала свърши.

Резюмето на сериала го разбрах, ама на първа
серия ми е малко мъглясало.
Гледам, че мадам Злата е писала...така че очаквам да ме просветли.

Успех на темата и на сериала.

Ринка, ако нямаш под ръка диамант...сложи мене, джанъм. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт