Пациентки на ЦРЗ "Надежда"-20

  • 51 545
  • 748
  •   2
Отговори
# 735
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бамба, успех.  Praynig Късане на нерви е, ама поне целта оправдава средствата.

# 736
  • София
  • Мнения: 23 193
свързах се и уцелих явно новата служителка  Mr. Green
много е любезна, но си личи че е в паника още, няколко пъти повтарях всичко.

# 737
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Дадоха ли ти час?

# 738
  • София
  • Мнения: 23 193
не, в списък ме записаха, че нямало свободни.

# 739
  • София
  • Мнения: 109
пак е нещо, дано да се вредиш

# 740
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
не, в списък ме записаха, че нямало свободни.


А това за колко дни напред е?

# 741
  • София
  • Мнения: 23 193
за събота

# 742
  • Мнения: 961
Момичета,заповядайте в новата тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=768407.new#new

# 743
  • Мнения: 6
БЕЗПЛОДИЕ (у жена) - Взема се шепа пръст от къртичина (отпадъците, които къртицата изважда напролет от дупката), залива се с вряща вода в подходящ съд.Болната да клекне над парата за 15-20 минути. Процедурата се повтаря няколко пъти.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
да, чували сме го и преди  Crazy
ще умра с тая къртичина  hahaha hahaha hahaha

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Ако имаш репродуктивни проблеми най-добре посети лекар в специализирана клиника. Можем да ти помогнем с информация за такива клиники, това е единственият правилен начин.

# 746
  • Мнения: 71
БЕЗПЛОДИЕ (у жена) - Взема се шепа пръст от къртичина (отпадъците, които къртицата изважда напролет от дупката), залива се с вряща вода в подходящ съд.Болната да клекне над парата за 15-20 минути. Процедурата се повтаря няколко пъти.

Ами в наше село легендата е с кисело зеле,вари се и клечиш над парата,докато е още топло.Аз не съм го правила ,само споделям каква е версията по нашия край.Струва ми се нереално,но и зависи и човек колко е на зор и се заблуждава и надява на всичко.А пък да ти кажа,честно, с моя проблем по безплодие,твоя със запушените тръби е лесен.Тоест,при мен матката е проблема,а при теб ин витро и си готова.А аз трябваше да мина през 6 операции и все още не съм почнала стимулация.Така че не се отчайвай и се бори с реалистични методи.Успех.

# 747
  • Мнения: 2 342
 hahaha една моя позната бая клеча над някакви билки  hahaha и на мен предлагаше.
Накрая правиха инсета, сега пък разказват, че си били направили децата вкъщи след инсето  Crazy

# 748
  • Мнения: 745
То наистина е смешно   hahaha , но като се замисля като има  " кой" , да ти пълни главата  ( баби ,стринки ,лели  и т.н. ) с глупости и да ти обясни че ако се киснеш тук и там и правите секс по пълнолуние ще ти мине и ще хванеш , вместо да ти кажат да се обърнеш към лекар специалист,  а и  ти  като си отчаян  Confused Rolling Eyes и не знаеш на къде да хванеш,  се вързваш ...
 
  И аз съм се замисляла , над такива неща   Embarassed newsm78 Sick

Общи условия

Активация на акаунт